dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,20 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 62,75 m2 na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł49,63 m² 3 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Zabrzu Biskupice ul. Bytomska. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 49,63 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł65,11 m² 5 989,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3 pokoje | 65 m | osobna garderoba | kamienica | garaż opcjonalnie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,80 m² 5 532,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 niezależne pokoje! niski czynsz! duży balkon! blisko dtś! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Duża, umeblowana k awalerka w Zabrzu w kamienicy na wysokim parterze. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkania o powierzchni 35 m2 składające się z pokoju, duzej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Widna duża kuchnia. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem. (brak na zdjęciu). Przestronna wykafelkowana łazienka z wanną. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł63,52 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zabrze, ul. Franciszkańska, 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł50,28 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,28 m , położone na 4 piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wolności w centrum Zabrza. Lokal stanowi propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł159,70 m² 2 003,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,89 m² 5 516,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w Zabrzu przy ul. Kossaka - Biskupice. Cena nieruchomości - 369 000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78,84 m² 3 044,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Nowa niższa cena 240 000! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 68,3 m - do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64,50 m² 6 124,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone w dobrze skomunikowanej i w pełni zurbanizowanej części Zabrza, przy ul. Ciołkowskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nad Kanałem w cichej, zielonej części Zabrza. Budynek z czerwonej cegły (nie z wielkiej płyty), oddany do użytku w grudniu 1985 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

44,40 m Zabrze Rokitnica, do remontu Szukasz mieszkania pod wynajem albo lokalu, który urządzisz po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie w Rokitnicy ma dobry układ, miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59,40 m² 3 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie bez kompromisów? Ta nieruchomość to idealna baza pod własną wizję zarówno dla rodziny, inwestora, jak i klienta, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,94 m² 5 585,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka typu studio w centrum Zabrza idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesny układ i świetną lokalizację. To mieszkanie sprawia, że samochód.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 46,40 m2 usytuowanego na parterze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,48 m² 4 386,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania (możliwe 3 pokoje) o powierzchni 49m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50m2) usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka w doskonałym stanie technicznym, po generalnej modernizacji. Mieszkanie posiada powierzchnię mieszkalną 25,70 m2 oraz dostępną piwnicę Mieszkanie przeszło kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,90 m² 5 843,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z widokiem na przyszłość - os. Kopernika, zabrze Szukasz nieruchomości, która jest maszynką do zarabiania ? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł85,80 m² 3 951,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe i przestronne mieszkanie w sercu Zabrza 85,8 m z ogromnym potencjałem! Duża powierzchnia, możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju, garderoba i świetna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,70 m² 5 639,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie Ustawna kuchnia Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie do remonu w Zabrzu dzielnicy Helenka przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,72 m² 5 860,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetnie zaplanowane i bardzo pojemne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, drugie piętro w czteropiętrowym bloku. 52,15 m2, a w tym: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,40 m² 5 182,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, które możesz zrobić dokładnie po swojemu? A może chcesz kupić coś pod wynajem blisko uczelni? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł99,04 m² 6 653,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Są mieszkania, które spełniają swoją funkcję, i są takie, które zostają w głowie na dłużej. To jedno z tych miejsc, gdzie kamieniczny charakter spotyka się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,71 m² 4 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95,90 m² 5 203,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

0% prowizji Mieszkanie dwupoziomowe Do odświeżenia Salon z ogromnym balkonem 5 Pokoi Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł28 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dla każdego! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem. Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary. Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł52,40 m² 6 316,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Eastate ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. Lokalizacja: osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł36,27 m² 2 067,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 36,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w klimatycznej i historycznej części Zabrza - na cenionym osiedlu robotniczym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł143,29 m² 3 133,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe, klimatyczne i oryginalnie zachowane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 143,29 m , zlokalizowane w Zabrzu przy głównej ulicy Wolności. Roczna, wymieniona instalacja gazowa,.