dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

219 000 zł45,12 m² 4 853,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zabrze, ul. Bolesława Wallek-Walewskiego | 45,12 m | 2 pokoje | parter | pod wynajem (350 m do Politechniki) Najważniejsze na start: 45,12 m + piwnica 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy Centrum (środmiescia) Zabrza przy ul. De Gaulle'a z pełną Infrastrukturą wokół. Nieruchomość usytowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł44,98 m² 4 602,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem położonego w Zabrzu przy ulicy Korczoka 58. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,98m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po generalnym remoncie Wnętrze do własnej aranżacji Budynek po wykonanej termomodernizacji Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21,04 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę usytuowaną w Zabrzu przy ul. Witosa 8, lokalizacja sprzyja zarówno osobą zmotoryzowanym, łatwy dojazd do A1, więc z łatwością dojadą Państwo do miast.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,40 m² 5 063,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwu piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Joanny Żnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł50,51 m² 5 048,51 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,51 m , położone przy ul. Wolności 123a w Zabrzu. Lokal znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł111 m² 2 882,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł46 m² 6 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 45,62 m2 usytuowanego na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, ul. Gdańska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Centrum Południe,Zabrze

1 800 zł42 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Tuwima 26, tuż przy rondzie ze zjazdem na dtś. Idealne dla wymagającego klienta. W mieszkaniu o powierzchni 42 m2 zadbano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Centrum Południe,Zabrze

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w centrum Zabrza. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2012 roku, dzięki czemu jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

186 000 zł50 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż bezpośrednio od właścicela. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój przechodni) 50,28m2 na poddaszu kamienicy w centrum miasta z oknami na ulicę Dubiela. Bardzo niski czynsz (200zł koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

359 000 zł55 m² 6 501,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W pełni wyposażone Przedstawiamy mieszkanie z balkonem na sprzedaż w świetnej lokalizacji Zabrza przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

139 000 zł34 m² 4 146,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 33,52 m2 znajduje się na pierwszym pietrze w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Maciejów,Zabrze

390 000 zł102 m² 3 829,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, zabrze Maciejów, ul. Słowackiego Prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Helenka,Zabrze

199 000 zł47 m² 4 208,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,28 m , położone przy ul. Zamenhofa 21 w Zabrzu. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

455 000 zł64 m² 7 157,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku z lat 70., przy ul. Żółkiewskiego 5 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Zabrze w lokalizacji, która gwarantuje stałe zainteresowanie najemców. Lokalizacja, która przyciąga Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaborze Północ,Zabrze

299 000 zł51 m² 5 850,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze - ul. Kalinowa 51,11 m balkon 2 piętro niski blok | co miejskie Mieszkanie z dobrym układem i realnym potencjałem aranżacyjnym - kupujesz metraż i lokalizację, standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Śródmieście,Zabrze

279 000 zł63 m² 4 400,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe - Zabrze, ul. Brzóski 33 63,4 m2 funkcjonalnej przestrzeni na dwóch poziomach 3 ustawne pokoje zapewniające komfort życia dla rodziny lub inwestora 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

284 000 zł47 m² 5 992,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, położone w centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Armii Krajowej z możliwością dzierżawy terenu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł60 m² 3 843,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, przestronnego, dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 59,58 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

1 800 zł63 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w oazie spokoju? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (os. Kopernika).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na wynajem. Mieszkanie dostępne od 01.05.2026 Znajduje się na osiedlu Tadeusza Kotarbińskiego, jest to prężnie rozwijające się osiedle, idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyki

Poremba,Zabrze

415 000 zł65 m² 6 377,74 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe umiejscowione na wysokim parterze w monitorowanym budynku przy ul. Jana Pyki 8 w Zabrzu. Przemyślany i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

329 000 zł51 m² 6 513,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 niezależne pokoje 50,51 m 7 piętro balkon piwnica komórka obok mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Helenka,Zabrze

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka 39 m | Zabrze Helenka | 249 000 zł Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalinowa

Zaborze,Zabrze

455 000 zł72 m² 6 319,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 4 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z lat 80-tych, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Centrum Północ,Zabrze

312 000 zł52 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,6 m2 położony na parterze w bloku po modernizacji przy ulicy Łanowej w Zabrzu. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

239 000 zł32 m² 7 356,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna! przytulne, 2 pokojowe 30,99 m na start! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,99 m na 4. piętrze przy ul. Kotarbińskiego w Zabrzu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł49 m² 4 247,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

215 000 zł33 m² 6 607,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania - studio, salon z aneksem kuchennym, osobno sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową i ubikacją. Lokal mieszkalny stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Zaborze,Zabrze

169 000 zł29 m² 5 815,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Słoneczna kawalerka | 29,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

659 000 zł99 m² 6 653,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy kamieniczny charakter z nowoczesnym standardem i daje realne poczucie przestrzeni, ta oferta zasługuje na uwagę. Lokalizacja w centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

272 500 zł40 m² 6 896,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta to bezpieczny i rozsądny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem oraz panoramicznym widokiem na Śląsk, położone na 9. piętrze budynku z windą. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawliczka

Centrum Południe,Zabrze

369 000 zł61 m² 6 089,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

W pełni wyposażone Dobra lokalizacja 2 przestronne Pokoje Ogrzewanie gazowe Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 60,6m. Mieszkanie znajduje się na ulicy Alojzego Pawliczka w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach