dowolna

Nieruchomości Zabrze - Oferty sprzedaży nieruchomości

452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

452 ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy Centrum (środmiescia) Zabrza przy ul. De Gaulle'a z pełną Infrastrukturą wokół. Nieruchomość usytowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł38,61 m² 6 578,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zabrze, maciejów, cicha spokojna uliczka. Budynek po termomodernizacji, zadbany, przyjemny. Kameralne, czyściutkie mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze niskiego budynku z cegły. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł85,10 m² 4 512,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 400 zł47 909 m² 30,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej, o łącznej powierzchni 47909 m2, zapisanej w księdze wieczystej gl1z/00000576/1/5 prowadzonej przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

530 000 zł149,93 m² 3 534,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, o metrażu 149,93 m posadowionym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję dom z 4 garażami wynajętymi w samym centrum Zabrza, w atrakcyjnej cenie. Budynek jest wolnostojący, dwukondygnacyjny. Na parterze usytuowane są cztery garaże. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł598,72 m² 1 503,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalno usługowa położona w ścisłym centrum Zabrza, przy ul. Goethego. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym idealna pod wynajem mieszkań, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł64,54 m² 5 887,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,54 m2, położone w Zabrzu przy ul. Budowlanej, w dzielnicy Rokitnica. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł157 702 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr: 2420/128, 2413/128, 2414/128, 2416/128, 2419/128, 1029/128, 1030/98, 1086/115, 1088/93, 1095/95, 1100/117, 1112/121, 1113/121,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz komfortowego lokalu użytkowego? Oferuję nowoczesny lokal usługowy na parterze o powierzchni 135 m . Wnętrza są jasne i przestronne, a na podłogach położone są płytki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy w Centrum Zabrza obok dworca pkp przy ruchliwej ulicy Lokal handlowo-usługowy w Centrum Zabrza przy ruchliwej ulicy oraz dworcu pkp. Lokal składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 950 zł37 m² 7 512,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w centrum miasta. Cały budynek jest trzykondygnacyjny. Znajdować się w nim będzie także wygodna winda, ułatwiająca poruszanie się osobom starszym i rodzinom.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł44,98 m² 4 602,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem położonego w Zabrzu przy ulicy Korczoka 58. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,98m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 161 zł61,41 m² 7 965,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 627 zł34,32 m² 8 409,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga! dzień otwarty: 25 kwietnia Nie kupuj kota w worku - przyjdź, sprawdź nasłonecznienie swojego przyszłego ogródka i poczuj klimat inwestycji. Zapraszamy w najbliższą sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! 2 niezależne pokoje! unikatowo niski czynsz! 270zł! balkon W formie galerii korytarzowej! centrum blisko politechniki I stadionu! ogrodzony parking dla mieszkanców!.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 500 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Witam Oferuję do sprzedaży budynek biurowo socjalny 1700 mkw do częścioweo remontu oraz halę przemysłową o powierzchni 3500 mkw Posadzka nie pyląca , wysokość 3,7 m media prąd .qaz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł106,60 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odwiedź naszą najnowszą ofertę na rynku nieruchomości, tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne mieszkanie, które znajduję się w kamienicy przy ulicy Lutra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w samym sercu Zabrza w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej, sklepów, kawiarni.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,60 m² 5 173,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki w centrum miasta, blisko Politechniki, dla siebie lub pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po świeżo wykonanym generalnym remoncie Do własnej aranżacji Budynek po wykonanej termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Zabrzu przy ulicy Św. Teresy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł5 756 m² 220,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomośćskłada się ze zwartego kompleksu czterech działek gruntu nr 448/15, 408/15, 410/15, 409/15 zapisanych w księdze wieczystej nr gl1z/00026606/9 - w wyznaczonej do sprzedaży części.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Zabrze Biskupice Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 0,5650 ha (5650 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 202 m² 2 495,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość komercyjna z najemcą - Zabrze, ul. Hagera Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym, zlokalizowana w Zabrzu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51,28 m² 5 460,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie w samym Centrum Zabrza. Nieruchomość o pow.51.28 m2 znajduje się na 1 z 5 pięter w bloku z windą. Parking przy bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 063 m² 727,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Typ nieruchomosci: biurowo-techniczne. Powierzchnia budynków: 2063 m Powierzchnia gruntów: 1537 m Cena promocyjna netto: 1500 000 pln Działka o łącznej powierzchni 1537 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Zabrze,śląskie

31 800 000 zł15 200 m² 2 092 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Witam Oferuję do sprzedaży halę o powierzchni 15 200 m2 oraz działki przemysłowe o powierzchni 67 000m2. Teren przemysłowy .Przemysłowo usługowy Zabudowa produkcyjna ,produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł447 409 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki nr 2306/18, 2324/16, 109/3, 100/3, 1707/19, 5950/38, 4729/38, 5022/237, 5019/237, 4900/237, 5020/237, 4903/237, 188/20 o łącznej powierzchni 447409 m2 zapisane w księgach wieczystych nr:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie dla wymagającego klienta, pieczołowicie wykonany remont + gustowne wykończenia i wyposażenie nadają mieszkaniu nietuzimkowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,50 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Prowizji! 3 Pokoje - 53,5 m2 Budynek świeżo po generalnym remoncie Możliwość parkowania samochodu na parkingu przed budynkiem Oferta skierowana do osób poszukujących wygodnego rozkładu mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,12 m² 6 574,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,12 m , znajdujące się na 10. piętrze. Zabrze,ul. Curie-Skłodowskiej- 3 niezależne pokoje, łazienka z wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,11 m² 5 850,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze - ul. Kalinowa 51,11 m balkon 2 piętro niski blok | co miejskie Mieszkanie z dobrym układem i realnym potencjałem aranżacyjnym - kupujesz metraż i lokalizację, standard.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł4 306 m² 627,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka na atrakcyjnym osiedlu T. Kotarbińskiego w sąsiedztwie bloków mieszkalnych! idealna nieruchomość pod inwestycję developerską! dostępne media: prąd, woda, gaz dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł150 m² 713,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8516 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 150 m2 położonej w Zabrzu przy ulicy Chłopskiej. Dla działki został zatwierdzony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,03 m² 5 626,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny wystrój Świetna lokalizacja Częściowo wyposażony Jeden z lokali jest aktualnie wynajmowany Lokale na sprzedaż znajdują się w Zabrzu przy ulicy Wolności 256. Jeden z lokali.

Szczegóły ogłoszenia

207 340 zł3 067 m² 67,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 288/2 o powierzchni 3067 m2. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł59 557 m² 67,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o łącznej powierzchni 59557 m2, w skład której wchodzą działki 64/1, 62/1, 56/1, 57/1, 72/1 zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze,śląskie

3 000 000 zł774 m² 3 875,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 118 m²

Budynek hali w konstrukcji mieszanej-stalowej wypełnionej murowaną cegłą,wymiary budynku głównego: - długość 57,2m - szerokość 11,6m, część dobudowana od płn - zach. o wym. 18m.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,17 m² 6 762,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij