dowolna

Mieszkania z ogródkiem Zabrze - Oferty mieszkań z działeczką

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zabrze

Zabrze,śląskie

140 000 zł52 m² 2 718,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja!\oferuję do sprzedaży wyjątkowe luksusowe mieszkanie - loft o pow. 51,50 plus 16,00 w dobrej lokalizacji. Rozkład: mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dubiela

Centrum Południe,Zabrze

179 500 zł80 m² 2 257,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

spokojne miejsce w centrum zabrza obok park, kościół , klinika położnicza szkoła ,przedszkole, sklep

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zaborze Południe

Zaborze Południe,Zabrze

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie! umeblowane Sprzedam mieszkanie: 59,53 [m2]; parter (domki jednopiętrowe, zabudowa szeregowa), 3pokoje (z oknami), kuchnia (z oknem), przedpokój, widna łazienka (wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trocera

Centrum Północ,Zabrze

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 60m2 (czynysz 150zł!) Centrum Zabrza, udział w gruncie 280m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnie można podzielić na 2 pokoje, p.pok.,łazienka kont. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

250 000 zł97 m² 2 581,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z uregulowaną sytuacją prawną o powierzchni 96,86 m2 znajduje się na parterze spokojnej kamienicy. Jest przestronne i funkcjonalne. Posiada część sypialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bończyka

Zabrze,śląskie

165 000 zł91 m² 1 813,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży - duże przestronne, czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Układ mieszkania rozkładowy, pomieszczenia duże, ustawne, na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie, kafelki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Helenka,Zabrze

400 zł46 m² 8,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam jednej osoby do pokoju dwuosobowego(student albo studentka) mam juz dwie osoby bardzo spokojni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Południe

Centrum Południe,Zabrze

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w jednopiętrowym domku jednorodzinnym. Słada się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Cicha, ładna okolica, blisko centrum.