dowolna

Mieszkania do remontu Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

195 000 zł39,38 m² 4 951,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze (wyższy parte) w ocieplonym wieżowcu, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobrą lokalizację, w pobliżu znajduje się, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

499 000 zł121 m² 4 123,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Zabrze, ul. Wolności 250 | 121 m (ok. 140 m z piwnicami) | 6 pokoi Sprzedaję bezpośrednio duże mieszkanie w kamienicy przy Parku Dubiela. W księdze wieczystej wpisane jest 121.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł51 m² 4 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedaży ciekawe mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany na 7 piętrze wysokiego wieżowca w samym centrum osiedla .Doskonały układ pomieszczeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

205 900 zł35 m² 5 882,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zabrze-centrum Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,54 m , zlokalizowanego blisko centrum Zabrza przy ul. 3-go Maja. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

295 000 zł62,78 m² 4 698,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu lokalu mieszkalnego, usytuowanego na drugim piętrze niskiego bloku, znajdującego się w Zabrzu przy ulicy Księdza Pawła Janika. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,22 m² 6 120,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! 2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł51,11 m² 5 850,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zabrze - ul. Kalinowa 51,11 m balkon 2 piętro niski blok | co miejskie Mieszkanie z dobrym układem i realnym potencjałem aranżacyjnym - kupujesz metraż i lokalizację, standard.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,22 m² 6 120,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania z balkonem do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38 m2 usytuowanego na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł55,90 m² 1 771,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Tylnej w Zabrzu. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zabrza (rokitnica). Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,83 m² 5 642,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie z potencjałem i 2 prywatnymi ogrodami w Zabrze Maciejów (granica Gliwic) Szukasz nieruchomości, która oferuje więcej niż ciasne mieszkanie w bloku? Przy ul. Uchodźców 19.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł64 m² 2 810,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku w Zabrzu przy ul. ŚW. Małgorzaty. Cena nieruchomości - 179.900 zł.(do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64,50 m² 6 124,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone w dobrze skomunikowanej i w pełni zurbanizowanej części Zabrza, przy ul. Ciołkowskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,20 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,15 m² 5 225,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Sokolskiej. CO sprzedajemy ? Ustawne mieszkanie o powierzchni 63,15 m2 składające się z: - słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Rokitnica, ul. Kosmowska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rokietnicy przy ul. Kosmowskiej, na trzecim (ostatnim) piętrze w bloku. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł56,87 m² 2 813,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | Parter | Zabrze ul. Kempki | Do remontu | Duży metraż + piwnica i komórka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,87 m , położone na parterze w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,03 m² 4 419,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji 2 Pokoje | 45,03 m2 Możliwość przerobienia na dwie niezależne kawalerki 2 Balkony Przedstawiamy Państwu mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł49,06 m² 6 094 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 12, w dzielnicy Centrum. Lokal znajduje się w bloku na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł51 m² 4 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,60 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Budowlana 30,6 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

199 000 zł64,65 m² 3 078,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Cieszę się, że wpadłeś. Coś Cię urzekło w tej propozycji? Szukasz być może mieszkania z duszą, w sercu miasta, gdzie możesz stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78,84 m² 3 044,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Nowa niższa cena 240 000! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 68,3 m - do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,82 m² 4 914,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul. Kowalskiej (osiedle Barbary Śródmieście). Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,70 m² 5 639,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie Ustawna kuchnia Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie do remonu w Zabrzu dzielnicy Helenka przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł141,50 m² 3 102,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł36,50 m² 2 684,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę przeczytać dokładnie szczegóły kontaktu. Zgodnie z polityką firmy, nie odpowiadam na anonimowe zapytania poprzez formularz. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie. Jeśli nie mogę.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł184,12 m² 2 275,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całe piętro kamienicy wraz z poddaszem użytkowym w ścisłym centrum Zabrze. Nieruchomość oferuje łącznie 353,75 m2 powierzchni, co daje szerokie możliwości adaptacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł44,98 m² 4 602,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem położonego w Zabrzu przy ulicy Korczoka 58. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,98m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,33 m² 5 198,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,33 m2, położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Zabrza. Najważniejsze atuty nieruchomości: - niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł64,07 m² 4 042,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego bloku/segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

176 758 zł52,09 m² 3 393,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie zabrzańskim, w gminie Zabrze, przy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,30 m² 4 770,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul.Spokojna Na sprzedaż kawalerka położona w cetrum miasta Zabrze 28,3 m2 +piwnica 5m2. Niski czynsz - 220zł z funduszem remontowym Mieszkanie idealne na start dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,50 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Prowizji! 3 Pokoje - 53,5 m2 Budynek świeżo po generalnym remoncie Możliwość parkowania samochodu na parkingu przed budynkiem Oferta skierowana do osób poszukujących wygodnego rozkładu mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

176 452 zł52 m² 3 393,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Zabrze przy ul. Mikołowskiej 5a/4.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2 pokoje, wielkie możliwości aranżacyjne! Na sprzedaż mieszkanie położone w Zabrze przy ul. Mikulczyckiej 16, usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zadbanej kamienicy! dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, dzielnica Śródmieście, ul. Marcina Lutra. Mieszkanie o pow. 76 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe - Zabrze, centrum Północ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 11. piętrze bloku.Budynek znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90,13 m² 3 328,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,13 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 3. piętrowej kamienicy przy ul. Św. Urbana w Zabrzu. Cena nieruchomości wynosi 300.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij