dowolna

Mieszkania z ogródkiem Zabrze - Oferty mieszkań z działeczką

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł42 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wyjątkowego zestawu gotowego do użytku zapewniający kompletny komfort życia? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m | 2 Pokoje + Balkon + Kuchnia z agd | Duży Ogród Działkowy 433m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,25 m² 4 708,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Zabrzu przy ul. Żelaznej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Stefana Żółkiewskiego w Zabrzu. Cena nieruchomości - 219 000.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz miejsca w którym od razu można zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m + balkon + piwnica | 2-pokoje + kuchnia z wyposażeniem (możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 352 zł76,43 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i prowizji! Szukasz bezkompromisowej przestrzeni dla swojej rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w centrum miasta? Ta oferta to rzadkość na rynku: ponad 76.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

99 000 zł55,90 m² 1 771,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Tylnej w Zabrzu. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zabrza (rokitnica). Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,83 m² 5 642,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie z potencjałem i 2 prywatnymi ogrodami w Zabrze Maciejów (granica Gliwic) Szukasz nieruchomości, która oferuje więcej niż ciasne mieszkanie w bloku? Przy ul. Uchodźców 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 161 zł61,41 m² 7 965,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga | 60 m | 1 piętro | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,15 m² 5 225,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Sokolskiej. CO sprzedajemy ? Ustawne mieszkanie o powierzchni 63,15 m2 składające się z: - słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł68,40 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, o bardzo niskich kosztach utrzymania, zlokalizowane w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł92 m² 5 315,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m , położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tuż przy sum - idealne na wynajem dla studentów Teren zamknięty 2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Budynek w drugiej linii zabudowy co zapewnia spokój. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ulicy Rymera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na piątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Rymera. Cena nieruchomości - 469 000 zł. Nieruchomość o powierzchni 69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 627 zł34,32 m² 8 409,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga! dzień otwarty: 25 kwietnia Nie kupuj kota w worku - przyjdź, sprawdź nasłonecznienie swojego przyszłego ogródka i poczuj klimat inwestycji. Zapraszamy w najbliższą sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,25 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Centrum Zabrza Oferuję do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76,45 m² 11 759,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,45m2, położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu przy ul. Juliusza Słowackiego, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży 4 mieszkania w świeżo postawionych 3 budynkach dwukondygnacyjnych w Zabrzu przy ulicy Józefa Rostka 9. Opis nieruchomości: w każdym budynku zaprojektowano 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po remoncie - Zabrze, mikulczyce, ul. Wawrzyńca - 35 m + ogródek Prezentujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 35 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 000 zł48,13 m² 4 363,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych szukających swojego nowego miejsca na ziemi. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł104,70 m² 4 192,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania, cenisz sobie przestrzeń i możliwości komunikacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia urokliwe mieszkanie dwupokojowe w stylowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza. To wyjątkowe miejsce charakteryzuje się nie tylko bliskością do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta / super cena / zadzwoń I przyjdź obejrzeć. Mieszkanie po generalnym remoncie, na wysokim parterze w kamienicy. Składa się z sypialni, salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł159,70 m² 2 003,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,06 m² 6 528,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku po częściowej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Zabrza przy ul Armii Krajowej. Składa się z garderoby, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł38,34 m² 8 737,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W pełni wyposażone Gotowe do wprowadzenia 3 Pokojowe mieszkanie Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 69m z balkonem. Mieszkanie znajduje się na ulicy Rymera w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł115 m² 6 208,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w nowopowstałej inwestycji w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,70 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,7m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł37 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum Południe,Zabrze

589 498 zł63 m² 9 407,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie - Zabrze, ul. Szkolna Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Szkolnej, usytuowane na parterze z pięknym ogrodem. Nieruchomość o powierzchni 62,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, po generalnym remoncie, urządzonego i wyposażonego, oraz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawliczka

Centrum Południe,Zabrze

369 000 zł61 m² 6 089,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

W pełni wyposażone Dobra lokalizacja 2 przestronne Pokoje Ogrzewanie gazowe Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 60,6m. Mieszkanie znajduje się na ulicy Alojzego Pawliczka w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Zabrze,śląskie

214 000 zł37 m² 5 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker idealne mieszkanie W świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pawłów,Zabrze

790 000 zł111 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Zabrze Pawłów Przestronny apartament 111,43 m z poddaszem, ogrodem, miejscem pod wiatą, a do tego garaż Jeśli szukasz mieszkania w którym poczujesz się jak w domu - pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek