dowolna

Mieszkania Zabrze Grzybowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 zł21 m² 71,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 21 m tylko najem długoterminowy Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 21 m , idealne dla 1,2 osób. Lokal jasny, z dużym oknem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,68 m² 7 711,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania bezczynszowe o powierzchni 77,68 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu-Grzybowicach w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

579 000 zł77,68 m² 7 453,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł52,97 m² 9 986,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania bezczynszowe o powierzchni 52,97 m2 z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu-Grzybowicach w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zjawiskowe 65 m | Taras w kształcie L | Nowe budownictwo 2022 | Zabrze - Grzybowice Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,03 m² 4 419,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji 2 Pokoje | 45,03 m2 Możliwość przerobienia na dwie niezależne kawalerki 2 Balkony Przedstawiamy Państwu mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł20,97 m² 8 345,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Grzybowice ul. Witosa Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - przedpokoju z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,64 m² 10 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 58,64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20,97 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zabrze ul. Witosa Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - przedpokoju z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł58,09 m² 42,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty mieszkania: nowy budynek z windą, rowerownią / wózkownią oraz własnym placem zabaw na zamkniętym osiedlu Nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - przedpokoju z duża szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Grzybowice,Zabrze

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21,04 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę usytuowaną w Zabrzu przy ul. Witosa 8, lokalizacja sprzyja zarówno osobą zmotoryzowanym, łatwy dojazd do A1, więc z łatwością dojadą Państwo do miast.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

599 000 zł61 m² 9 842 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1 piętro z windą duży balkon zielona okolica 60,86 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu i komfortowo wyposażone. Idealna alternatywa dla osób, które zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

210 000 zł45 m² 4 663,56 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

740 zł21 m² 35,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, jasna kawalerka z balkonem przy ulicy Witosa 8. Nieruchomości: powierzchnia 21 m2. 1 piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Onyksowa

Grzybowice,Zabrze

789 000 zł73 m² 10 808,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy , bezczynszowy apartament o powierzchni 73,84m2. Budynek oddany do użytku w październiku 2024r, apartament ma rok i wszystkie sprzęty agd zainstalowane mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zabrze

Grzybowice,Zabrze

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

171 900 zł20 m² 8 459,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Kawalerka świeżo po generalnym remoncie! Z balkonem W pełni wyposażona Przedstawiamy kawalerkę z balkonem na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Onyksowa

Grzybowice,Zabrze

267 000 zł33 m² 8 192,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży tylko w Realton Nieruchomości! Atuty mieszkania: nowy budynek z 2024r. z windą, rowerownią / wózkownią oraz własnym placem zabaw na zamkniętym osiedlu Do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rozwadowskiego

Grzybowice,Zabrze

676 000 zł72 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie z ogrodem w Zabrzu-Grzybowicach Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,9 m , usytuowane na parterze kameralnego, jednopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

740 zł21 m² 35,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazne dla zwierząt, przy ulicy Witosa 8 *nieruchomości* Powierzchnia 21 m2 1 piętro Ogrzewanie miejskie *lokalizacja* Na terenie osiedla znajduje się ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzybowice,Zabrze

2 000 zł32 m² 62,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą mieszkania! Zamieszkaj w nowoczesnym komfortowym mieszkaniu z balkonem! Mieszkanie o powierzchni 32,19 m składa się z: salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozwadowskiego

Grzybowice,Zabrze

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta prywatna - bez pośredników. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52m2 powierzchni użytkowej w jednopiętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 piętrze. - budynek z lat 70-tych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

850 zł21 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Witosa 8 *powierzchnia 21 m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) *idealne dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie M3 o powierzchni 47 m,remont generalny był przeprowadzony w 2017 roku gdzie była wymieniona cała instalacja elektryczna oraz kanalizacyjna wraz z oknami , mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 piętrze. - budynek z lat 70-tych przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na parterze w Zabrzu, ul. Witosa (grzybowice) Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Zabrzu przy ul. Witosa, w spokojnej dzielnicy Grzybowice, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

900 zł22 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Wincentego Witosa 8a *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 21,52 m2 *4 piętro *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, komoda, półki *kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1-pokojowego mieszkania w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Grzybowice,Zabrze

1 200 zł20 m² 59,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świetnie urządzoną kawalerkę w Zabrzu - Grzybowicach! Mieszkanie to świetnie nada się dla singla lub młodej pary. Lokal składa się z: przestronnego salonu z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

152 000 zł21 m² 7 102,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: * Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych * Dobra lokalizacja dzielnica Grzybowice * Niskie koszty eksploatacyjne * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska * Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

900 zł22 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

1 500 zł127 m² 11,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 127 m2 w Zabrzu - Grzybowice. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze domu dwurodzinnego - mieszkanie wydzielone geodezyjnie z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

380 000 zł127 m² 2 992,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 127 m2 w Zabrzu - Grzybowice. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze domu dwurodzinnego - mieszkanie wydzielone geodezyjnie z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w Zabrzu Grzybowicach przy ul. Apatytowej. Budynek ogrodzony, z parkingiem (wyznaczone 2 miejsca do parkowania) , parking zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na wynajem! Już dziś możesz zamieszkać na jednym z najlepiej skomunikowanych, a przede wszystkim dopiero co powstałym, zamkniętym osiedlu w Zabrzu Grzybowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w Zabrzu Grzybowicach przy ul. Apatytowej. Mieszkanie o powierzchni 55 mkw z pięknym dużym tarasem o powierzchni 14 mkw.