dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Zabrze - Sprzedaż i wynajem

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

379 000 zł64,54 m² 5 872,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Budowlanej - Rokitnica. Cena nieruchomości - 379 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy Centrum (środmiescia) Zabrza przy ul. De Gaulle'a z pełną Infrastrukturą wokół. Nieruchomość usytowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka w doskonałym stanie technicznym, po generalnej modernizacji. Mieszkanie posiada powierzchnię mieszkalną 25,70 m2 oraz dostępną piwnicę Mieszkanie przeszło kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł63,52 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| główne atuty: po kapitalnym remoncie do wprowadzenia Mieszkanie o pow. użytkowej 63,52 m 2 , zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Franciszkańskiej. Układ: lokal tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 18/11. Lokal o powierzchni 45,8 m znajduje się na 2 piętrze i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

330 000 zł52,10 m² 6 333,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-4 - Zabrze, 52,10 m | wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Zabrzu. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90,13 m² 3 328,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,13 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 3. piętrowej kamienicy przy ul. Św. Urbana w Zabrzu. Cena nieruchomości wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,50 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł66,70 m² 5 022,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 66,7 m | 5 pokoi | Zabrze ul. Dubiela | Idealne pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu świetnie zlokalizowanego, przestronnego - 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,88m2. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania Kawalerka zlokalizowana w nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji przy centrum. Piękny nowy 3-piętrowy budynek z windą i Parkingiem. W Apartamentowcu dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł27,12 m² 7 927,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych i od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiać? A może potrzebujesz przytulnego lokum na start w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,40 m² 5 063,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwu piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Joanny Żnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł76,20 m² 5 104,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zabrze Os. Kotarbińskiego ul. Franciszkańska 76,2 m2 / 4 pokoje + duży balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł33,13 m² 5 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,13 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu, przy ul. Grzybowskiej 53.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł69,90 m² 6 436,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Szpitalnej - Centrum. Cena nieruchomości - 449 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł89,27 m² 5 477,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zabrze ul. Końcowa | 89,27 m | 4 pokoje | 1 piętro | monitoring | 2 duże piwnice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,27 m , położone w Zabrzu przy ul. Końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, duże, ustawne M4, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu w Zabrzu dzielnica Mikulczyce przy ulicy Bocianów. Mieszkanie, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy funkcjonalną i przestronną kawalerkę o powierzchni 39 m , położoną na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku po termomodernizacji, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł38,61 m² 6 578,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zabrze, maciejów, cicha spokojna uliczka. Budynek po termomodernizacji, zadbany, przyjemny. Kameralne, czyściutkie mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze niskiego budynku z cegły. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62,30 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane w Zabrzu, na cichym i spokojnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie dtś co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 840 zł61,30 m² 8 708,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w centrum Mieszkanie przestronne i ustawne. Znajduje się w budynku 2 Mieszkanie wyróżnia duży i ustawny przedpokój, przestronny balkon oraz dające dużo.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł23,80 m² 7 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,8 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym, 1. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Żniwiarzy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 62,75 m2 na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,60 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 2 nieruchomości w jednej klatce schodowej, idealny dla inwestora poszukującego stabilnego, bezobsługowego dochodu pasywnego. Mieszkanie na wysokim parterze - 38,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkanie na wynajem- zabrze/ helenka zostań pierwszym najemcą Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na III piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Duża, umeblowana k awalerka w Zabrzu w kamienicy na wysokim parterze. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkania o powierzchni 35 m2 składające się z pokoju, duzej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Widna duża kuchnia. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem. (brak na zdjęciu). Przestronna wykafelkowana łazienka z wanną. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł43,03 m² 11 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 43,03m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4. piętrowy budynku - 4 Kąty położony w Zabrzu przy ul. Szkolnej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł63,52 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zabrze, ul. Franciszkańska, 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63,50 m² 5 118,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze, ul. Brodzińskiego 3 przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z loggią, balkonem i piwnicą Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,84 m² 4 539,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: bez prowizji - nowe budownictwo, - pokój z aneksem kuchennym i sypialnia - wykończony, - do zamieszkania, - miejsce postojowe - spokojna okolica Szczegóły oferty: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 473 zł38,76 m² 8 706,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w centrum Mieszkanie przestronne i ustawne. Znajduje się w budynku 2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 36 500 zł lub.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,06 m² 6 528,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku po częściowej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,89 m² 5 516,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w Zabrzu przy ul. Kossaka - Biskupice. Cena nieruchomości - 369 000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59,40 m² 3 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie bez kompromisów? Ta nieruchomość to idealna baza pod własną wizję zarówno dla rodziny, inwestora, jak i klienta, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł38,34 m² 8 737,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów.