dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Zabrze - Sprzedaż i wynajem

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

160 000 zł56,87 m² 2 813,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | Parter | Zabrze ul. Kempki | Do remontu | Duży metraż + piwnica i komórka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,87 m , położone na parterze w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł49,63 m² 3 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Zabrzu Biskupice ul. Bytomska. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 49,63 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,60 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Budowlana 30,6 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł68,40 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, o bardzo niskich kosztach utrzymania, zlokalizowane w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Korczoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,04 m² 9 681,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Uwaga! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości. Do sprzedaży, duże, wyremontowane, całkowicie wyposażone M4, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

247 690 zł31 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 31m2 - Zabrze, osiedle Kopernika Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31m2, położone w Zabrzu na Osiedlu Kopernika, przy ul. Banachiewicza 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,60 m² 5 173,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki w centrum miasta, blisko Politechniki, dla siebie lub pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł36,50 m² 2 684,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę przeczytać dokładnie szczegóły kontaktu. Zgodnie z polityką firmy, nie odpowiadam na anonimowe zapytania poprzez formularz. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie. Jeśli nie mogę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł56,43 m² 6 290,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z dużą loggia, która może stać się Twoim azylem i miejscem do relaksu. Takie oferty nie zdarzają się często! - Nie zwlekaj i umów się na prezentację mieszkania już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,50 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 359 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju zlokalizowane w Zabrzu. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zabrze Helenka ul. Budowlana - 47 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Blisko śum i strefy ekonomicznej! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum? Zależy Ci na przestrzeni, funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze na Rokitnicy. Mieszkanie w pełni umeblowane, przygotowane pod wynajem. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Zabrzu. Cena nieruchomości- 335.000 zł.- do.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł50,89 m² 3 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Zabrzu - Biskupice ul. Koziołka. Cena nieruchomości - 184 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 43,43m2 składa się na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ulicy Rymera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Cena nieruchomości- 258 000 zł. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na piątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Rymera. Cena nieruchomości - 469 000 zł. Nieruchomość o powierzchni 69m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, ustawne M3, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu w Zabrzu dzielnica Mikulczyce przy ulicy Bocianów. Mieszkanie, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,80 m² 6 284,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Przestronna i komfortowa kawalerka w Rokitnicy Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Zabrzu-Rokitnicy, o powierzchni 35,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,10 m² 4 885,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy blisko lasu a równocześnie z pełną infrastrukturą? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Ludwiki Wawrzyńskiej - 38 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,30 m² 5 987,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zabrze Poremba ul. Struzika - 63,3 m2 / 3 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z oferta słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na dziesiątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 425 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,39 m² 6 368,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,39m2 przy ul. Kołobrzeskiej w Zabrzu- rokitnicy na parterze w jednopiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł26,41 m² 5 982,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu Centrum Północ osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 31,41 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł72,17 m² 6 110,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Kalinowej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa jest po remoncie natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia przytulne, kompletnie wyposażone 1-pokojowe mieszkanie w Zabrzu Helenka, przy ulicy Wawrzyńskiej. Szybki dojazd do śum, zabrza, bytomia, tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego powierzchni 61 m , położone na drugim piętrze w budynku z 2014 roku przy ulicy Majnusza. Cena najmu: 2500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nad Kanałem w cichej, zielonej części Zabrza. Budynek z czerwonej cegły (nie z wielkiej płyty), oddany do użytku w grudniu 1985 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Wynajmę komfortowe mieszkanie o pow. 46 m w nowym budownictwie. Idealne dla osób szukających spokoju i wysokiego standardu. W skrócie: układ: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,13 m² 7 998,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76,45 m² 11 759,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,45m2, położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu przy ul. Juliusza Słowackiego, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł132,61 m² 9 041,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego apartamentu z tarasem oraz balkonem o powierzchni użytkowej 132,61 m2 usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,90 m² 6 586,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze w Zabrzu przy ulicy Świetego Urbana. Cena nieruchomości - 355 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2 pokoje, wielkie możliwości aranżacyjne! Na sprzedaż mieszkanie położone w Zabrze przy ul. Mikulczyckiej 16, usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,64 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 53,64 m2, zlokalizowane w Zabrzu nie opodal ronda Sybiraków, w ocieplonym i dobrze utrzymanym bloku. Nieruchomość 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.