dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Zabrze - Sprzedaż i wynajem

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

359 000 zł64 m² 5 651,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadbane! 3 pokojowe! Z dużym balkonem! Na pierwszym piętrze! Ogrzewanie miejskie! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty - mieszkania 3-pokojowego w sercu Zabrza, na pierwszym piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Centrum Północ,Zabrze

270 000 zł36 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu o wysokim standardzie za 270 000 zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 35.88 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

2 900 zł118 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta Wynajmu Mieszkania w Kamienicy z Zamkniętym Parkingiem, zabrze ul. Bytomska Lokalizacja: zabrze, ul. Bytomska Opis: zapraszamy do wynajmu przestronnego mieszkania na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

310 000 zł56 m² 5 570,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Zabrzu, dzielnica Pawłów Cena mieszkania 310 000 zł Opis: - powierzchnia mieszkania: 55,65 m2 - Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest urokliwe jednopokojowe mieszkanie w Zabrzu, usytuowane przy ulicy Struzika. Lokalizacja jest niezwykle dogodna, znajdując się w pobliżu szkół, przedszkoli oraz sklepów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwa pokoje, spokojna okolica, dobra komunikacja z centrum, mieszkanie dwa pokoje w spokojnej okolicy - elewacja po remoncie - nowe okna - do zagospodarowania piwnica - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Zabrze

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie M3 - zabrze ul. Kochanowskiego. Do sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2, usytuowany na trzecim piętrze, trzy piętrowego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poległych Górników

Mikulczyce,Zabrze

460 000 zł59 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w cichej, spokojnej dzielnicy Zabrza - Mikulczyce Mieszkanie jest w pełni wyposażone, znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy. lokal jest bardzo przestronny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Helenka,Zabrze

225 000 zł35 m² 6 502,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyremontowany i wyposażony lokal mieszkalny, dostępny od ręki! Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2, usytuowane na parterze budynku przy ul. Bolesława Prusa w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

250 000 zł50 m² 4 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m. Mieszkanie znajduje się w Zabrzu przy ulicy Brzóski. Wyposażone jest w meble kuchenne, zmywarkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Śródmieście,Zabrze

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 które znajduje się w Zabrzu przy ulicy Kotarbinskiego 8. Powyższe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku , budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cisowa

Guido,Zabrze

350 000 zł58 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe z garażem w Zabrzu - Guido, doskonała lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staromiejska

Centrum Północ,Zabrze

325 000 zł63 m² 5 137,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Zabrzu Lokalizacja: ul. Staromiejska 26, zabrze Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w urokliwej lokalizacji Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Kończyce,Zabrze

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 35m2, usytuowana na obrzeżach miasta Zabrze przy ul. Michała Grażyńskiego. Wyposażona w piec gazowy dwufunkcyjny zapewniający komfortowe ogrzewanie oraz ciepłą wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka o powierzchni 34 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - os. Mikołaja Kopernika. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 5 piętrowym budynku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Kończyce,Zabrze

1 400 zł48 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie w Zabrzu, kończyce Mieszkanie znajduje się na parterze Powierzchnia: 47,7m2 Cechy oferty: świeżo po remoncie, odświeżona łazienka, jasna kuchnia Wyposażenie: - kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Rokitnica,Zabrze

175 000 zł26 m² 6 664,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Zabrzu Rokitnica. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 34,59 m2 na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urbana

Śródmieście,Zabrze

359 000 zł106 m² 3 374,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Piękne 4 pokoje z dwoma balkonami w centrum Zabrza. Dobra cena! Lokal mieszkalny o powierzchni 106,4 m 2 usytuowany na 3 piętrze bardzo zadbanej kamienicy. Duże, niezależne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jordana

Rokitnica,Zabrze

345 000 zł85 m² 4 039,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjny o powierzchni 85,4 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Rokitnica okolice śum oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 zł53 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie dwupokojowe na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z ogrzewaniem i wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staropolska

Maciejów,Zabrze

299 900 zł73 m² 4 108,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze z możliwością wyłącznego korzystania z połowy ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2, usytuowany na trzecim piętrze, trzy piętrowego budynku wielorodzinnego w Zabrzu. Nieruchomość składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Centrum Północ,Zabrze

129 000 zł32 m² 3 990,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 32,33 m2 na parterze w dwupiętrowym bloku w Zabrzu w dzielnicy Centrum Północ. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie wraz z murowanym garażem. Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Zabrzu przy ul. Władysława Tatarkiewicz jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 zł53 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Helenka,Zabrze

235 000 zł50 m² 4 709,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,9m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypailnia - pokój dziecięcy - kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 zł53 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe,w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie dwupokojowe na 9 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą,z ogrzewaniem i wodą ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gogolińska

Mikulczyce,Zabrze

153 000 zł37 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 37,4 mkw położone w dobrej lokalizacji Zabrza - ul. Gogolińska okolice strefy ekonomicznej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

243 000 zł51 m² 4 727,63 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 51,4 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Centrum okolice stadionu Górnika. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatarkiewicza

Centrum Północ,Zabrze

750 zł53 m² 14,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ( 1 - piętro) z dużym balkonem, z kuchnią, łazienką, ubikacją, plus piwnica, częściowo umeblowane na oś. T. Kotarbińskiego przy ul. Tatarkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w spokojnej okolicy. Kuchnia, łazienka, dwa pokoje. Umeblowane. Ogrzewanie gazowe, pralka, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Centrum Północ,Zabrze

139 000 zł32 m² 4 299,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

2 600 zł63 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie wygodne, trzypokojowe mieszkanie W zabrzu, położone na 8 piętrze wieżowca. Śródmieści, rejon ulic reymonta/de gaulle`a. Budynek z windą, zadbany, ocieplony. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

359 000 zł56 m² 6 431,39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa Przedwstępna Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2 z przynależną piwnicą 3,10 m2,oraz dodatkowo zaadaptowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Zabrze,śląskie

490 000 zł115 m² 4 261 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się na 1 piętrze kamienicy w centrum Zabrza ,przy ulicy Jana Karłowicza. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biskupice,Zabrze

199 000 zł82 m² 2 432,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Zabrzu Biskupice. Mieszkanie Z ogrodem Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 89,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Helenka,Zabrze

1 650 zł42 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 41,5 m2 w umeblowane, składa się z dwóch pokoi, kuchni ,łazienki, przedpokoju. Okna plastikowe. Mieszkanie znajduje w Zabrzu przy ulicy B. Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biskupice,Zabrze

250 000 zł74 m² 3 400,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Doskonała okazja dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej ogródek Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatarkiewicza

Centrum Północ,Zabrze

335 000 zł52 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 52,5 m kw. ( 1 - piętro/ 4 ) z dużym balkonem, z kuchnią, łazienką, ubikacją, plus piwnica, częściowo umeblowane na oś. przy ulicy Tatarkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zabrze

Zabrze,śląskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie w Zabrzu Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy Tatarkiewicza 6a Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

199 000 zł39 m² 5 139,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Doskonała lokalizacja zarówno dla pary jak I inwestora! Kupujesz swoją pierwszą nieruchomość? Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z kredytem. Umów się na spotkanie,.