dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

449 000 zł69,90 m² 6 423,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz rzadko spotykanego czteropokojowego mieszkanie z dwoma balkonami - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przestronnego, funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zabrza (rokitnica). Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł89 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przed Tobą do zamieszkania jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m . Znajduje się na 2. piętrze kamienicy z 1920 roku, ocieplonej z wyremontowanym dachem i parkingiem przed.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,62 m² 10 889,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 2 Pokoje | 43,62 m2 - w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł90,13 m² 3 328,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,13 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 3. piętrowej kamienicy przy ul. Św. Urbana w Zabrzu. Cena nieruchomości wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł41,75 m² 4 766,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum, z dobrym dojazdem do miast ościennych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,25 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Centrum Zabrza Oferuję do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

385 000 zł55,82 m² 6 897,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,33 m² 5 198,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,33 m2, położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Zabrza. Najważniejsze atuty nieruchomości: - niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Zabrze zaborze/poremba | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy zaborze/poremba.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,71 m² 4 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł122,93 m² 11 388,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowy apartament w nowym budownictwie o wysokim standardzie w Zabrzu. Budynek monitorowany, wyposażony w windę oraz panele słoneczne które zasilają części wspólne budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95,90 m² 5 203,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

0% prowizji Mieszkanie dwupoziomowe Do odświeżenia Salon z ogromnym balkonem 5 Pokoi Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Cena nieruchomości- 258 000 zł. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,42 m² 7 288,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,16 m² 6 570,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie z balkonami | Zabrze Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 14b. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł51,19 m² 6 563,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dzień Otwarty 16.05.2026 r. godz. 12:00 14:00 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49,10 m² 6 415,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,10m2. Zabrze Helenka ul.Zamenhoffa 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, duży przedpokój , łazienka z wc , balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,80 m² 5 532,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 niezależne pokoje! niski czynsz! duży balkon! blisko dtś! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł65 m² 5 767,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni około 65 m ( 61,06m połączone w jedno mieszkanie + 4 m zaadaptowanego dzierżawionego korytarza) w Zabrzu-.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,22 m² 4 958,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gotowy pakiet inwestycyjny - Zabrze, centrum Południe Dochód pasywny od pierwszego dnia I 2 księgi wieczyste Na sprzedaż gotowy pakiet inwestycyjny składający się z lokalu mieszkalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,30 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zabrze ul: chełmońskiego 23 2 pokoje bardzo blisko sccs Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,30 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: bez prowizji - nowe budownictwo, - pokój z aneksem kuchennym i sypialnia - wykończony, - do zamieszkania, - miejsce postojowe - spokojna okolica Szczegóły oferty: do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze na Rokitnicy. Wyposażenie mieszkania: zabudowa kuchenna z agd (pralka, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik), meble pokoi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,99 m² 6 905,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu- centrum przy ul. Kowalczyka. Cena nieruchomości - 359 000.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,13 m² 7 998,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zjawiskowe 65 m | Taras w kształcie L | Nowe budownictwo 2022 | Zabrze - Grzybowice Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64,50 m² 6 124,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone w dobrze skomunikowanej i w pełni zurbanizowanej części Zabrza, przy ul. Ciołkowskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł33 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie zabrze, ul. Jałowcowa Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Jałowcowej w Zabrzu (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 62,75 m2 na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł23,80 m² 7 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,8 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym, 1. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Żniwiarzy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie i swojej rodziny. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,90 m² 5 843,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z widokiem na przyszłość - os. Kopernika, zabrze Szukasz nieruchomości, która jest maszynką do zarabiania ? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną.