dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

254 000 zł38,61 m² 6 578,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zabrze, maciejów, cicha spokojna uliczka. Budynek po termomodernizacji, zadbany, przyjemny. Kameralne, czyściutkie mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze niskiego budynku z cegły. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,74 m² 12 849,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 30,74 m | Centrum Zabrza | rynek pierwotny | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny położony przy ul. Franklina Roosevelta 22 w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,70 m² 5 639,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie Ustawna kuchnia Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie do remonu w Zabrzu dzielnicy Helenka przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 000 zł45,12 m² 4 853,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zabrze, ul. Bolesława Wallek-Walewskiego | 45,12 m | 2 pokoje | parter | pod wynajem (350 m do Politechniki) Najważniejsze na start: 45,12 m + piwnica 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł26,41 m² 5 982,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu Centrum Północ osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 31,41 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

247 690 zł31 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 31m2 - Zabrze, osiedle Kopernika Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31m2, położone w Zabrzu na Osiedlu Kopernika, przy ul. Banachiewicza 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,60 m² 5 173,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki w centrum miasta, blisko Politechniki, dla siebie lub pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł141,50 m² 3 102,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,94 m² 5 585,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka typu studio w centrum Zabrza idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesny układ i świetną lokalizację. To mieszkanie sprawia, że samochód.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ulicy Rymera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł58,09 m² 42,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty mieszkania: nowy budynek z windą, rowerownią / wózkownią oraz własnym placem zabaw na zamkniętym osiedlu Nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł41,40 m² 8 671,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie na parterze w Zabrzu. Jednym z wielu atutów to bliskość komunikacji miejskiej oraz najważniejszych dróg w mieście, szybki dojazd do dtś, a4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po generalnym remoncie Wnętrze do własnej aranżacji Budynek po wykonanej termomodernizacji Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,50 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 359 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,32 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01 czerwca 2026 Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Zabrzu przy ulicy Niemcewicza - blisko od Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Śląskiej Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł129,55 m² 4 855,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ulicy 3 maja. Cena nieruchomości - 629 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju zlokalizowane w Zabrzu. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 18/11. Lokal o powierzchni 45,8 m znajduje się na 2 piętrze i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w lokalizacji, która świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem dla studentów? Zależy Ci na gotowym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze na Rokitnicy. Mieszkanie w pełni umeblowane, przygotowane pod wynajem. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Zabrza? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Zabrze ul. Pułaskiego - ocieplony budynek blisko dworca pkp Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł27,10 m² 6 269,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze, do wprowadzenia lub odświeżenia położona w Zabrzu przy ul. Spokojnej o powierzchni 27,10m w bloku po termomodernizacji. Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45,19 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Zostań pierwszy najemcą, klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 Pokoje | 45,19 m2 - świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkanie na wynajem- zabrze/ helenka zostań pierwszym najemcą Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na III piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Zabrzu. Cena nieruchomości- 335.000 zł.- do.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł106,60 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odwiedź naszą najnowszą ofertę na rynku nieruchomości, tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne mieszkanie, które znajduję się w kamienicy przy ulicy Lutra.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum? Zależy Ci na przestrzeni, funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,54 m² 7 622,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak pomieszczeń przechodnich), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

246 500 zł55 m² 4 481,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Zabrze, ul. Słowackiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 2 piętrze (poddasze) w budynku w dobrej lokalizacji blisko centrum Zabrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł28,12 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 28,12 m | Centrum Zabrza | rynek pierwotny | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny położony przy ul. Franklina Roosevelta 22 w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,40 m² 6 142,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! perełka na rynku! mieszkanie po kapitalnym remoncie! częściowo umeblowane I wyposażone! duży balkon! możliwość połączenia salonu Z mniejszą sypialnią! trzy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,39 m² 6 368,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,39m2 przy ul. Kołobrzeskiej w Zabrzu- rokitnicy na parterze w jednopiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł72,17 m² 6 110,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Kalinowej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa jest po remoncie natomiast.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij