dowolna

Mieszkania pod klucz Zabrze - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł92 m² 5 315,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m , położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,68 m² 7 711,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania bezczynszowe o powierzchni 77,68 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu-Grzybowicach w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł73,77 m² 7 984,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania bezczynszowe o powierzchni 73,77 m2 z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu-Grzybowicach w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,68 m² 7 711,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, bezczynszowe mieszkania o powierzchni 77,68m2, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu Grzybowicach. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł42 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wyjątkowego zestawu gotowego do użytku zapewniający kompletny komfort życia? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m | 2 Pokoje + Balkon + Kuchnia z agd | Duży Ogród Działkowy 433m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł73,24 m² 11 059,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | 73,24 m | duża loggia | garaż | wysoki standard Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, elegancję i nowoczesne rozwiązania. Apartament wykończony w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą Zabrze, helenka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m , położone na parterze budynku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Dzierżona. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

637 975 zł83,34 m² 7 655,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

395 430 zł53,54 m² 7 385,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

637 975 zł83,79 m² 7 613,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez kosztownych remontów i dodatkowych prac? Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie. Mieszkanie o powierzchni 41 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m , położone na 3. piętrze w spokojnej okolicy. Po kapitalnym remoncie 3 lata temu (instalacje, okna, drzwi, łazienka, kuchnia). Przez ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz miejsca w którym od razu można zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m + balkon + piwnica | 2-pokoje + kuchnia z wyposażeniem (możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34,42 m² 7 524,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 34,42 m , które zachwyca funkcjonalnym układem oraz wysokim standardem wykończenia. Wnętrze jest jasne, przejrzyste.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Marii Curie-Skłodowskiej,Zabrze

4 Mieszkania od 599 000 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:80,79 - 85,28 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 84,97 m > Loggia: 6,58 m >.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

298 968 zł38,73 m² 7 719,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 759 zł64,66 m² 8 301,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 308 zł43,78 m² 8 686,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Centrum Południe,Zabrze

4 Mieszkania od 284 740 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:34,40 - 76,43 m²

Bez podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,73 m , położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji w centrum Zabrza. To przestrzeń.

Szczegóły inwestycji

245 000 zł41,30 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane w samym centrum Zabrza, przy ul. Sierotki. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Harcerska - 47 m2 / 3 pok + balkon / Blisko Śum! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego , 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 159 zł43,74 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji w centrum Zabrza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 740 zł34,40 m² 8 277,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc i prowizji! Szukasz pierwszej nieruchomości lub pewnej lokaty kapitału, która zarabia od pierwszego dnia? Za 284 763 zł odbierasz klucze do gotowego mieszkania w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 082 zł64,63 m² 7 784,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i prowizji! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z ekipą remontową choćby jutro? Inwestycja jest już oddana do użytku, a ten konkretny układ trafił właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 352 zł76,43 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i prowizji! Szukasz bezkompromisowej przestrzeni dla swojej rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w centrum miasta? Ta oferta to rzadkość na rynku: ponad 76.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,90 m² 5 513,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul. Kowalczyka 39,9 m2 / 1 pokój + kuchnia z oknem! we speak english Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnej i funkcjonalnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Zabrzu Rokitnicy, przy ul. Budowlanej 73. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 37 m centrum Zabrza, blisko Politechniki Śląskiej Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w centrum Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zabrze Helenka ul. Budowlana - 47 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Blisko śum i strefy ekonomicznej! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69,90 m² 6 423,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz rzadko spotykanego czteropokojowego mieszkanie z dwoma balkonami - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przestronnego, funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł89 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przed Tobą do zamieszkania jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m . Znajduje się na 2. piętrze kamienicy z 1920 roku, ocieplonej z wyremontowanym dachem i parkingiem przed.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,62 m² 10 889,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 2 Pokoje | 43,62 m2 - w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,25 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Centrum Zabrza Oferuję do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Zabrze zaborze/poremba | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy zaborze/poremba.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Cena nieruchomości- 258 000 zł. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł51,19 m² 6 563,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,40 m² 6 940,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu od razu czuje się przestrzeń, światło i spokój. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,30 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zabrze ul: chełmońskiego 23 2 pokoje bardzo blisko sccs Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,30 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: bez prowizji - nowe budownictwo, - pokój z aneksem kuchennym i sypialnia - wykończony, - do zamieszkania, - miejsce postojowe - spokojna okolica Szczegóły oferty: do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.