dowolna

Mieszkania pod klucz Zabrze - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

370 000 zł48,54 m² 7 622,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak pomieszczeń przechodnich), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od grudnia nowoczesny apartament o powierzchni 53,84 m2 w Zabrzu, dzielnica Mikulczyce, ul. Bałtycka 2a. Opis mieszkania: - sypialnia - Duży salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 37 m centrum Zabrza, blisko Politechniki Śląskiej Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w centrum Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł27,12 m² 7 927,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych i od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiać? A może potrzebujesz przytulnego lokum na start w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

185 000 zł33,18 m² 5 575,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w Zabrzu przy ul. Spokojnej. Doskonała lokalizacja zarówno do mieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. (Blisko do Centrum, dk 88, w pobliżu 3 szpitale.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł76,20 m² 5 104,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zabrze Os. Kotarbińskiego ul. Franciszkańska 76,2 m2 / 4 pokoje + duży balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,64 m² 10 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 58,64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł51,19 m² 6 563,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł42,38 m² 7 008,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie Zabrze, ul. Wolności 135a Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 42,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,11 m² 5 989,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3 pokoje | 65 m | osobna garderoba | kamienica | garaż opcjonalnie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Duża, umeblowana k awalerka w Zabrzu w kamienicy na wysokim parterze. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkania o powierzchni 35 m2 składające się z pokoju, duzej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: bez prowizji - nowe budownictwo, - pokój z aneksem kuchennym i sypialnia - wykończony, - do zamieszkania, - miejsce postojowe - spokojna okolica Szczegóły oferty: do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

44,40 m Zabrze Rokitnica, do remontu Szukasz mieszkania pod wynajem albo lokalu, który urządzisz po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie w Rokitnicy ma dobry układ, miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,94 m² 5 585,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka typu studio w centrum Zabrza idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesny układ i świetną lokalizację. To mieszkanie sprawia, że samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł85,28 m² 7 469,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 85,28 m > Loggia: 6,67 m >.

Szczegóły ogłoszenia

338 200 zł38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł115 m² 6 208,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w nowopowstałej inwestycji w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,62 m² 10 889,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 2 Pokoje | 43,62 m2 - w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł87,34 m² 5 724,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupoziomowe. Zabrze Helenka ul.Prusa Lokal składa się z połączonych dwóch mieszkań (parter oraz 1 piętro ). Dwa mieszkania o pow. 43,67m2 każde są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,15 m² 6 002,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Powstańców Śląskich jednej z głównych arterii miasta, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

335 000 zł51 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rynek wtórny Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, świeżo po remoncie 2-pokojowe mieszkanie 51 m w Zabrzu, piętro 3/10, ogrzewanie miejskie. Czynsz ok. 773 zł, pełna własność. Wolne od zaraz! Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Centrum Południe,Zabrze

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w centrum Zabrza. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2012 roku, dzięki czemu jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rokitnica,Zabrze

239 000 zł54 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,57 m2, położone na parterze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Ofiar Katynia - Rokitnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

455 000 zł64 m² 7 157,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku z lat 70., przy ul. Żółkiewskiego 5 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Centrum Południe,Zabrze

1 700 zł42 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Zabrze, centrum Południe Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Centrum Południe, przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

284 000 zł47 m² 5 992,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, położone w centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Armii Krajowej z możliwością dzierżawy terenu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Zabrze

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 53m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "żyj kolorowo" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

329 000 zł51 m² 6 513,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 niezależne pokoje 50,51 m 7 piętro balkon piwnica komórka obok mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Helenka,Zabrze

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka 39 m | Zabrze Helenka | 249 000 zł Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij