dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zabrze - Oferty „sprzedam mieszkanie”

322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

322 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł77,68 m² 7 453,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania bezczynszowe o powierzchni 77,68 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Rozwadowskiego 31 w Zabrzu-Grzybowicach w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,68 m² 7 711,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,68 m² 7 711,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

349 000 zł48,15 m² 7 248,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,15 m z balkonem typu loggia, położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. de Gaulle a w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł51 m² 4 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| polecam do sprzedaży ciekawe mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany na 7 piętrze wysokiego wieżowca w samym centrum osiedla .Doskonały układ pomieszczeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34,42 m² 7 524,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 34,42 m , które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym wykończeniem oraz przytulnym charakterem. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł37 m² 5 594,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukacie kawalerki? Wyobraźcie sobie kawalerkę, która ma osobną sypialnię. Kawalerkę, w której można komfortowo przenocować gości. Kawalerkę, która nada się dla pary, a nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

637 975 zł83,34 m² 7 655,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

546 210 zł70,70 m² 7 725,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

637 975 zł83,79 m² 7 613,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł92 m² 5 315,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m , położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

365 000 zł55,82 m² 6 538,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pakiet inwestycyjny - 2 lokale, 2 księgi wieczyste Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,59 m² 5 579,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,59 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczoka 59 w Zabrzu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł78,61 m² 6 742,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedarz bez pośrednika Księga wieczysta spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. 73,67m2 + 4,94m2 dawna wózkownia. (obecnie czerwony przedpokój, w przedpokoju jest szafa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 przy ul. Wajzera 13 w Zabrzu-Rokitnicy. Pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Cena nieruchomości 329 000 zł-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy mieszkanie dwupoziomowe składające się z trzech sypialni, dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Do dyspozycji klienta jest kilka miejsc postojowych: - 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,74 m² 12 849,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 30,74 m | Centrum Zabrza | rynek pierwotny | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny położony przy ul. Franklina Roosevelta 22 w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł73,24 m² 11 059,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | 73,24 m | duża loggia | garaż | wysoki standard Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, elegancję i nowoczesne rozwiązania. Apartament wykończony w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,32 m² 5 323,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w świetnej lokalizacji w Zabrze przy ul. Trocera 32b. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Dzierżona. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

279 000 zł59,25 m² 4 708,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Zabrzu przy ul. Żelaznej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł36,56 m² 5 579,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Zabrze, ul. Agrestowa Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł52,50 m² 5 561,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku o powierzchni 52,50m2.Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.W skład mieszkania wchodzą :2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 31,05 m2, zlokalizowany na piątym piętrze bloku przy ul. Wolności w Zabrzu. Cena nieruchomości- 249.000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Stefana Żółkiewskiego w Zabrzu. Cena nieruchomości - 219 000.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,50 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i wyposażone mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Krakowskiej 82. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez kosztownych remontów i dodatkowych prac? Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie. Mieszkanie o powierzchni 41 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m , położone na 3. piętrze w spokojnej okolicy. Po kapitalnym remoncie 3 lata temu (instalacje, okna, drzwi, łazienka, kuchnia). Przez ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł83,40 m² 4 436,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,40 m , położone w kamienicy w Zabrzu przy Placu Krakowskim 3. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

499 000 zł121 m² 4 123,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Zabrze, ul. Wolności 250 | 121 m (ok. 140 m z piwnicami) | 6 pokoi Sprzedaję bezpośrednio duże mieszkanie w kamienicy przy Parku Dubiela. W księdze wieczystej wpisane jest 121.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,60 m² 7 579,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,6 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz miejsca w którym od razu można zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m + balkon + piwnica | 2-pokoje + kuchnia z wyposażeniem (możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym zlokalizowane w samym sercu Zabrza przy ul. Charlesa de Gaulle a. Lokal znajduje się na pożądanym 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

205 900 zł35 m² 5 882,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zabrze-centrum Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,54 m , zlokalizowanego blisko centrum Zabrza przy ul. 3-go Maja. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,02 m² 5 601,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone w Zabrzu Rokitnicy przy ul. Ireny Kosmowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

265 000 zł49,70 m² 5 331,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zabrze Rokitnica | ul. Jabłońskiego | 49,7 m | 1 piętro | Zielona i spokojna okolica Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,25 m² 5 517,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomedrenizacji w Zabrzu przy ulicy Wolności - zaborze/poremba. Cena nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44,71 m² 4 697 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł91 m² 3 275 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy lokalizacja: kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł55,40 m² 6 496,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji! Na sprzedaż przestronne, umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 53,40 m zlokalizowane w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

449 000 zł71,03 m² 6 321,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego z założoną kw usytuowanego na 2 piętrze w budynku 2 rodzinnym. Mieszkanie typu M-5 o powierzchni użytkowej 70,03 m2.