dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zabrze - Oferty „sprzedam mieszkanie”

327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 ogłoszeń

320 000 zł57,33 m² 4 752,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (290 cm) mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,33 mkw, położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w centrum Zabrza. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,22 m² 4 958,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gotowy pakiet inwestycyjny - Zabrze, centrum Południe Dochód pasywny od pierwszego dnia I 2 księgi wieczyste Na sprzedaż gotowy pakiet inwestycyjny składający się z lokalu mieszkalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł32,82 m² 6 672,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z cegły po termomodernizacji przy ul. Zofii Nałkowskiej w Centrum Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w Zabrzu. Lokal znajduje się na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

165 000 zł30,60 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Budowlana 30,6 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,20 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł23,80 m² 7 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,8 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym, 1. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Żniwiarzy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego? Gotowa inwestycja, która już na siebie zarabia! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 62,75 m2 na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,42 m² 7 288,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł84,97 m² 7 461,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 84,97 m > Loggia: 6,58 m >.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Do odświeżenia/ zamieszkania Ścisłe centrum Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu na Placu Krakowskim. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Klatka schodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł49,63 m² 3 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Zabrzu Biskupice ul. Bytomska. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 49,63 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,82 m² 4 914,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul. Kowalskiej (osiedle Barbary Śródmieście). Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,99 m² 6 905,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu- centrum przy ul. Kowalczyka. Cena nieruchomości - 359 000.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł94,09 m² 10 096,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartament w centrum Zabrza! Zabrze ul.Koźlika przy parku Dubiela Mieszkanie składa się z 4 pokoi , dużego przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz garażu ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,05 m² 7 465,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł68,40 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, o bardzo niskich kosztach utrzymania, zlokalizowane w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: 54 m + loggia | Zabrze ul. św. Urbana | 2. Piętro | Ogrzewanie Miejskie Szukasz mieszkania o idealnym metrażu, w doskonałej lokalizacji i z przewidywalnymi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł53,57 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,57 m2, położone na parterze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Ofiar Katynia - Rokitnica.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,22 m² 6 501,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W pełni wyposażone Przedstawiamy mieszkanie z balkonem na sprzedaż w świetnej lokalizacji Zabrza przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,80 m² 6 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji zlokalizowane na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ulicy Matejki. Cena nieruchomości - 250 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 972 zł65,73 m² 7 956,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m2 w Zabrzu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego, nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł92,10 m² 4 875,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania w centrum Zabrza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w zabytkowej willi z 1915r. w Zabrzu. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie częściowo umeblowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

330 000 zł52,10 m² 6 333,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-4 - Zabrze, 52,10 m | wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Zabrzu. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł31,13 m² 8 319,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie zabrze, ul. Jałowcowa Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Jałowcowej w Zabrzu (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł29,64 m² 8 232 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie znajdujące się w Zabrzu przy ul. H.Jordana, 900m od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, w dzielnicy Nowa Helenka. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,64.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł50,28 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia w Zabrzu. Lokal znajduje się ostatnim piętrze, 4-piętrowej kamienicy. Klatka zabezpieczona domofonem. W skład mieszkania o powierzchni 50,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł159,70 m² 2 003,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,10 m² 4 885,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy blisko lasu a równocześnie z pełną infrastrukturą? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,06 m² 6 528,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku po częściowej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,89 m² 5 516,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w Zabrzu przy ul. Kossaka - Biskupice. Cena nieruchomości - 369 000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość.