dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Mikołaja Kopernika,Zabrze

278 000 zł53 m² 5 285,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne 2 pokoje, mieszkanie na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Jana Keplera w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Mikołaja Kopernika,Zabrze

350 000 zł63 m² 5 529,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 63,3 m2 Osiedle Kopernika do odświeżenia Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Keplera w Zabrzu. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni 63,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

299 000 zł78 m² 3 854,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,58m2, z przynależnym ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu - Mikulczycach. Lokal mieści się na parterze w 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

599 000 zł54 m² 11 000,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Szukasz apartamentu z rynku pierwotnego? Nie chcesz się bawić w remont lub wykańczanie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Galla

Centrum Północ,Zabrze

275 000 zł64 m² 4 292,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego bloku/segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

309 000 zł94 m² 3 301,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Idealna inwestycja dla rodziny lub przedsiębiorcy - lokal Z niezależnym wejściem W ścisłym centrum! Szukasz miejsca z potencjałem do prowadzenia biznesu lub zamieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Helenka,Zabrze

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego? A może marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

215 000 zł38 m² 5 669,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Takiego, które jest w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum i świetnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla dwóch osób: - sypialnia, - salon z kuchnią, - łazienka, - przedpokój, warunki wynajmu: - cena najmu to 1600 złotych miesięcznie - opłata za wodę zimną według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńskiej

Helenka,Zabrze

355 000 zł50 m² 7 094,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - Zabrze Helenka, 50.04 m2|2. piętro|trójstronne|wyposażone|duża piwnica| Niskie opłaty Na sprzedaż, trójstronne mieszkanie o powierzchni 50.04m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Zandka,Zabrze

99 000 zł36 m² 2 781,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż Zabrze, zandka Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,59 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwrotnicza

Mikulczyce,Zabrze

192 000 zł29 m² 6 552,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Każdą propozycję negocjacyjną pod warunkiem argumentów zgodnych z prawdą przemyślę. Piękne, ciche i przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania - po odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Centrum Południe,Zabrze

339 000 zł69 m² 4 905,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Zabrzu - ul. Brzóski 39 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,1 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Mikulczyce,Zabrze

189 000 zł52 m² 3 630,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,06 m2, położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Nowodworskiej 10 w Zabrzu. Rozkład pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

239 000 zł37 m² 6 375,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Reymonta 11 - idealna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,49m2, usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

304 000 zł56 m² 5 408,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,21 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji (2019 r.) w Zabrzu przy ul. Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Centrum Południe,Zabrze

156 000 zł27 m² 5 775,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronną i przytulną kawalerkę o powierzchni 27,01 m2, usytuowaną na wysokim parterze czteropiętrowego, ocieplonego bloku przy ul. Gen. Charlesa de.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Centrum Południe,Zabrze

109 000 zł34 m² 3 209,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 33,96m2 na trzecim piętrze w kamienicy w Zabrzu w Centrum Południe. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - aneks kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łapkowskiego

Helenka,Zabrze

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! 3 niezależne pokoje | 48m | duży balkon | Zabrze Helenka ul. Łapkowskiego 11 Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogromnym Tarasem w Zabrzu - Twój Prywatny Raj Czeka! Odkryj komfort i styl w tym wyjątkowym mieszkaniu na sprzedaż, zlokalizowanym w Zabrzu przy ul. M.C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rokitnica,Zabrze

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Poznaj wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Jordana! Lokal mieści się na pierwszym piętrze w dwupiętowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania to aż 110 m2, a w jego wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

319 000 zł50 m² 6 368,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: * Spokojna okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś * Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Centrum Południe,Zabrze

359 000 zł80 m² 4 459,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Idealne miejsce do życia lub prowadzenia biznesu - 80 m , parter, niezależne wejście - zabrze centrum Tylko w naszej ofercie - wyjątkowy lokal o powierzchni 80 m , z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Centrum Północ,Zabrze

255 000 zł47 m² 5 400,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Zabrzu Lokalizacja: ul. Nad Kanałem 34b, zabrze (śląskie) Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina

Centrum Południe,Zabrze

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na parterze trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy Centrum Południe w Zabrzu przy ul. Św. Marcina 3. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

237 000 zł44 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone w samym centrum Zabrza, przy ul. 3 maja. Najważniejsze atuty: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

385 000 zł52 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

299 000 zł63 m² 4 716,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Mieszkanie zostało zarezerwowane. Jeśli szukasz podobnych mieszkań i chcesz o nich wiedzieć przed udostępnieniem ich na portalach internetowych zapraszamy do naszego biura! 63,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł37 m² 6 668,44 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

239 000 zł41 m² 5 876,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Budowlanej. Nieruchomość o powierzchni 40,67 m2, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. * budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Matejki w Zabrzu Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł35 m² 6 614,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty mieszkania * lokalizacja * ogrzewanie miejskie * do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Mieszkanie na 9 piętrze budynku zlokalizowanym przy ul. Kowalskiej w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Centrum Północ,Zabrze

175 000 zł26 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super, kawalerka na pierwszym piętrze w Centrum Zabrza. Jeden jasny pokój, okna wychodzące na północy-wschód; z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutra

Zabrze,śląskie

350 000 zł111 m² 3 153,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania na Zabrzańskim rynku nieruchomości, tylko u nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

209 900 zł58 m² 3 642,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

DO generalnego remontu 2 pokoje | 57,63 m Centrum Zabrza Świetna inwestycja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Urbana. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobylińskiego

Śródmieście,Zabrze

200 000 zł40 m² 5 163 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Zabrzu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania w Zabrzu, położonego przy ul. Kobylińskiego 5. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł52 m² 5 435,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m2 zlokalizowane w Zabrzu nieopodal Politechniki Śląskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku składa.