dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- r E Z E R W A C J A - Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza ,spokojna i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się przy ul.Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

270 000 zł49 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

339 000 zł63 m² 5 382,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie o bardzo praktycznym rozkładzie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

370 000 zł60 m² 6 742 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na parterze w budynku przy ul. Budowlanej 93 Układ mieszkania: trzy nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Skłodowskiej-Curie przy ulicy Jagiellońskiej. Jest to idealna nieruchomość dla małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

229 000 zł44 m² 5 178,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś, a4, a1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Zabrze,śląskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla 2 osób obok dtś - bez pośredników Wynajmę (bardzo chętnie studentom) mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, położone na 1 piętrze bloku przy ul. Matejki 15b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepaniakowej

Centrum Południe,Zabrze

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio umeblowane słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ogrzewanie z miasta. Balkon duży ok. 6.5m. Dwie duże szafy w zabudowie. Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Kuźnica,Zabrze

274 000 zł50 m² 5 513,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,7 m2 z balkonem znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

309 000 zł72 m² 4 321,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowe mieszkanie: wyobraź sobie poranki przy ul. Kasprowicza w Zabrzu - okolica tętni codziennym życiem, a jednocześnie zachwyca spokojem. Kamienice i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Centrum Południe,Zabrze

299 000 zł48 m² 6 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Widok balkonu na zieleń ma dla Ciebie znaczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

249 900 zł81 m² 3 074 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W ścisłym centrum miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. Bez pokoi przechodnich. Duże 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,30 m przy ul. 3 maja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście,Zabrze

289 000 zł52 m² 5 539,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone w pożądanej części miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17 m przy ul. Świętej Barbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

333 000 zł40 m² 8 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janika

Poremba,Zabrze

334 900 zł50 m² 6 698 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m położone w dzielnicy Zaborze Poremba. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Helenka,Zabrze

275 000 zł65 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,90m2 usytuowanego na 4 piętrze w 5 piętrowym, klimatycznym bloku po termomodernizacji na ul. Jordana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

259 000 zł39 m² 6 709,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zabrze, maciejów, cicha spokojna uliczka. Budynek po termomodernizacji, zadbany, przyjemny. Kameralne, czyściutkie mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze niskiego budynku z cegły. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Centrum Południe,Zabrze

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Świerkowej 9. Lokal znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy, która w ubiegłym roku przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w centrum Zabrza! Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie posiada dużą otwartą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Śródmieście,Zabrze

359 000 zł47 m² 7 662,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Józefa Mehoffera 6. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

225 000 zł50 m² 4 502,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Zabrze, centrum Południe, ul. Roosevelta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,97 m2, zlokalizowane w Zabrzu - dzielnica Centrum Południe, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

335 000 zł64 m² 5 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja do 20.04.br! Tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: Spokojna okolica w Centrum Zabrza z bardzo dobrą komunikacją miejską i dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Centrum Południe,Zabrze

165 000 zł34 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, 2-pokojowego mieszkania, 39,07 m (33,60 m powierzchni użytkowej) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Zabrze

Biskupice,Zabrze

125 900 zł27 m² 4 647,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 25,62m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pakiet inwestycyjny - 2 lokale, 2 księgi wieczyste Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Zabrze

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

33 m | ul. Królewska | 5 min od centrum | przy Politechnice | ogrodzony teren Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na 2 piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Zaborze,Zabrze

345 000 zł58 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m Zabrze, zaborze, ul. Kalinowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w dzielnicy Zaborze w Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę położoną w Zabrzu przy ul. Reymonta, bardzo blisko Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na podłogach panele oraz kafle. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

255 000 zł51 m² 5 039,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bytomskiej (zabrze, biskupice). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł84 m² 3 546,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m zlokalizowane w centrum Zabrza, przy ul. Bohaterów Warszawskich 4. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Helenka,Zabrze

185 000 zł40 m² 4 583,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze budynku w Zabrzu przy ulicy. Fryderyka J. Curie (dzielnica Helenka). Lokal usytuowany jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajzera

Rokitnica,Zabrze

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie! Zabrze- rokitnica ul. Wajzera. Idealne propozycja na start lub pod inwestycje ze względu na Śląski Uniwersytet Medyczny. Cena mieszkania: 329 000 zł 1 piętro/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 63m2 z balkonem oraz piwnicą w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2, po odświeżeniu - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Zabrze

279 000 zł48 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaborze,Zabrze

220 000 zł51 m² 4 327,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 50,84 m2 usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł44 m² 5 188,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W samym centrum miasta, w świetnie skomunikowanej lokalizacji do pozostałych miast aglomeracji śląskiej. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,14 m przy ul. Klonowej będzie bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudy

Biskupice,Zabrze

165 000 zł78 m² 2 117,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Zabrze, biskupice, ul. Karola Żmudy 2b Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, położone w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Rokitnica,Zabrze

225 000 zł44 m² 5 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Zabrze

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Matejki w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak.