dowolna

Mieszkania z aneksem Zabrze - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

435 000 zł68 m² 6 577,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty mieszkania * Nowoczesne budownictwo, budynek z 2014 roku * Lokalizacja, zaciszna ulica w centrum * Funkcjonalne 3 pokoje * Pełne umeblowanie i wyposażenie * Balkon * Ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Guido,Zabrze

289 000 zł76 m² 3 822,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Pokochaj Zabrze na nowo w tym pięknym mieszkaniu! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Mikołaja Kopernika,Zabrze

990 zł31 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Gagarina 11. *Miejskie ogrzewanie. *Powierzchnia 31m2. *Parter. *Idealne dla 1-2 osób. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 150 zł19 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 25,96m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 000 zł12 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 12,10m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 350 zł23 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 22,97m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - sypialnia - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

375 000 zł59 m² 6 306,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zostań pierwszym właściciele nowo wyremontowanego mieszkania! Bez Prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 59,46m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heweliusza

Mikulczyce,Zabrze

1 700 zł33 m² 50,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

****do podpisania umowy potrzebne jest zaświadczenie O średnich dochodach netto za ostatnie 3 miesiące!***** для подписания договора необходим справка О.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

1 300 zł35 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Umeblwaowana kawalerka na pierwszym piętrze gotowa do wprowadzenia się. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajęcia umeblowanej kawalerki w Zabrzu przy ul. Kowalskiej Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku przy ul. 3 maja w Zabrzu. *Mieszkanie przy jednej z głównych ulic, obok hala Miejskiego Ośrodka Sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Curie-Skłodowskiej

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie centralne, 25 m2, piętro 11. *Bardzo dobra lokalizacja w dzielnicy centrum północ udostępnia wszystkie punkty handlowo-usługowe jak i drogi wyjazdowe z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

419 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne na start, dla studenta, pary, osób starszych oraz klientów chcących zakupić mieszkanie pod wynajem. Mieszkanie ma możliwość utworzenia drugiego zamykanego pokoje z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

426 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

805 000 zł59 m² 13 737,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera. Brak pcc. 5 lat rękojmi. Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą i 45 metrowym tarasem na ostaniej kondygnacji. Budynek Piętra: 3 Ilość mieszkań: 33 Metraże: 25.40 m2 - 58.60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

314 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera. Brak pcc. 5 lat rękojmi. Mieszkanie idealne na start, dla studenta, pary, osób starszych oraz klientów chcących zakupić mieszkanie pod wynajem. Budynek Piętra: 3 Ilość mieszkań: 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

284 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera. Brak pcc. 5 lat rękojmi. Mieszkanie idealne na start, dla studenta, pary, pary z dzieckiem, osób starszych oraz klientów chcących zakupić mieszkanie pod wynajem. Budynek Piętra: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

403 000 zł38 m² 10 661,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

254 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

424 000 zł41 m² 10 291,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne na start, dla studenta, pary, osób starszych oraz klientów chcących zakupić mieszkanie pod wynajem. Budynek Piętra: 3 Ilość mieszkań: 33 Metraże: 25.40 m2 - 58.60 m2 Winda: TAK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

434 000 zł33 m² 13 272,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

289 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze