dowolna

Mieszkania z prawem własności Zabrze - Lista ofert

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Zabrze

282 590 zł81 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sum Teren zamknięty 4 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 80,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Zabrze

278 673 zł71 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sum Teren zamknięty 2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 70,55 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Zabrze

152 635 zł44 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sum Teren zamknięty 2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na drugim piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,61 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnickiego

Centrum Południe,Zabrze

204 000 zł33 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe, 33.3 m2, Zabrze Centrum Południe Oferujemy na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,3 m2, usytuowane na 1. piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Zabrze,śląskie

50 000 zł4 434 m² 11,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Rodziewiczówny 19/8 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Zabrze

220 252 zł56 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sum Teren zamknięty 3 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 55,76 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

325 000 zł78 m² 4 169,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hagera

Zabrze,śląskie

148 000 zł39 m² 3 781,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Hagera 7/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Centrum Południe,Zabrze

240 000 zł45 m² 5 291,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Mieszkanie M3 w Zabrzu Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 45,36 m2 Lokalizacja: zabrze, dzielnica Centrum Północ, 2. piętro Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne M3, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

54 000 zł48 m² 1 130,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 4/7 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziewiczówny

Zabrze,śląskie

37 000 zł28 m² 1 313,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Rodziewiczówny 12/5 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym. WC wspólne na klatce schodowej. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poległych Górników

Zabrze,śląskie

171 000 zł52 m² 3 301,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Poległych Górników 3/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kempki

Zabrze,śląskie

70 000 zł4 512 m² 15,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Kempki 18/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

77 000 zł45 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 13/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Helenka,Zabrze

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego? Albo szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

47 000 zł36 m² 1 310,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 4/3 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziewiczówny

Zabrze,śląskie

51 000 zł30 m² 1 692,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Rodziewiczówny 16/3 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne na klatce schodowej. Do lokalu należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kempki

Zabrze,śląskie

58 000 zł37 m² 1 567,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Kempki 8/6 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwrotnicza

Mikulczyce,Zabrze

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , usytułowana na 2 piętrze 5 poziomowego budynku. Położona w Zabrzu przy ulicy Zwrotniczej. Mieszkanie wymaga odświeżenia bądź remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koziołka

Biskupice,Zabrze

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze, szeregowa zabudowa dwukondygnacyjna z poddaszami przy ul. Ks. Karola Koziołka w Zabrzu. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janika

Zaborze,Zabrze

329 000 zł70 m² 4 695,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Z potencjałem na 3 pokoje Idealny dla osób poszukujących przestrzeni Lokal znajduje się w Zabrzu, zaborze ul. Ks. Pawła Janika. Składa się z: salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zabrze,śląskie

180 000 zł44 m² 4 129,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Poniatowskiego 37/6 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Helenka,Zabrze

275 000 zł49 m² 5 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkania dwupokojowego o funkcjonalnym układzie - metraż 48,74m2. Lokal położony jest w spokojnej dzielnicy Zabrza - Helenka, co stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żnieńskiej

Śródmieście,Zabrze

190 000 zł60 m² 3 179,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealne dla inwestora Mieszkanie do generalnego remontu 3 Pokoje | 59,76 m2 Parter Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza przy ulicy Żnieńskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

157 000 zł52 m² 3 023,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Najważniejsze informacje: bez prowizji! Wynagrodzenie Pośrednika Pokrywa Sprzedający! Przytulne trzypokojowe mieszkanie w trakcie remontu. W mieszaniu zostaną wykonane następujące prace : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63m2 w Zabrzu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16b Oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się w centrum Zabrza. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 51,50m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej Balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.Klonowej. Lokal znajduje się na 10 piętrze 10-piętrowego bloku. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagodowa

Janek,Zabrze

289 000 zł54 m² 5 392,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,59 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

153 000 zł29 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1684

Najważniejsza informacja: bez prowizji! Małe, przytulne mieszkanko o powierzchni 29,43 m2 częściowo wyremontowane w spokojnej ( Centrum Północ ) dzielnicy Zabrza. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

485 000 zł87 m² 5 586,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Centrum Zabrza. Lokal o powierzchni 86,82 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepokólczyckiego

Helenka,Zabrze

189 000 zł36 m² 5 203,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton - klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwianiu kredytów hipotecznych! Kawalerka do remontu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Zabrze

298 000 zł100 m² 2 985,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty mieszkania * duże pokoje * okna skierowane na południe i północ * dwa balkony Oferta dla inwestorów lub par, które chcą stworzyć swoją przestrzeń od podstaw. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Zaborze,Zabrze

159 000 zł19 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej (odrębna własność rezem z piwnicą 2,4m 2 ) 21m 2 , na 3 piętrze 3 piętrowego budynku, zlokalizowane przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława IV

Biskupice,Zabrze

249 000 zł85 m² 2 928,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atuty : * Lokalizacja: blisko centrum * Komfortowe piętro - 1. * przestronne, nieprzechodnie 4 pokoje. * część mieszkania po generalnym remoncie * Niski czynsz administracyjny Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Mikulczyce,Zabrze

140 000 zł41 m² 3 396,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | 41,22m do remontu w zielonej okolicy Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany na 1 piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnickiego

Centrum Południe,Zabrze

204 000 zł33 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

434 600 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jordana

Helenka,Zabrze

239 000 zł54 m² 4 397,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej* Jeśli szukasz 2-pokojowego mieszkania w bloku na niskim piętrze- ta oferta może Cię zainteresować! *niskie opłaty* Na sprzedaż przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

780 000 zł76 m² 10 202,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony apartament zlokalizowany samym Centrum Zabrza Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku, wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

249 000 zł53 m² 4 669,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Gogolińskiej 35, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Mikulczyce. Lokal położony jest na czwartym piętrze.