dowolna

Mieszkania w centrum Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panieńskie Skały

Śródmieście,Zabrze

249 000 zł40 m² 6 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - gotowe na nowy rozdział! Wyobraź sobie: wracasz po zajęciach z Politechniki lub śum, albo po długim dniu pracy. Wychodzisz z gwaru miasta, a tu cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Kanałem

Śródmieście,Zabrze

2 500 zł53 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Mieszkanie dostępne będzie do wprowadzenia na przełomie grudnia / stycznia! Dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z tarasem Wysoki standard i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 690 zł62 m² 27,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne. Do wynajęcia zadbane, wyposażone 3, 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Zabrza - naprzeciw zus. Powierzchnia: 62m2. Pomieszczenia: duży salon z kuchnią, 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Rokitnica,Zabrze

225 000 zł44 m² 5 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

235 000 zł48 m² 4 926,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 47,7 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Centrum ul. Reymonta. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzóski

Centrum Południe,Zabrze

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie na wynajem położone w centrum Zabrza, przy ul. ks. Stanisława Brzóski 27. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum Północ,Zabrze

250 000 zł52 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Mieszkanie w sercu Zabrza! Lokalizacja: ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 52,5 m , Położenie: 4. piętro, blok z windą Na sprzedaż mieszkanie, które urządzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

245 000 zł50 m² 5 290,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Cena: 245 000 zł Lokalizacja: zabrze Centrum Południe Powierzchnia mieszkania: 50,09 m2 Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Centrum Południe w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Zabrze

330 000 zł55 m² 5 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Zabrza przy ul.Miarki Możliwość przejęcia najmu garażu! Lokal o powierzchni użytkowej 55,03m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

219 000 zł45 m² 4 826,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 sypialnie Ustawna kuchnia C.O. własne Gazowe piec dwufunkcyjny Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub odświeżenia w Centrum Zabrza przy ulicy Wolności 101. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzego

Śródmieście,Zabrze

310 000 zł80 m² 3 882,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Extra oferta *** zabrze *** centrum *** ul. ŚW. Jerzego *** M3 *** 79,85,m2 Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,85m2 (64,85m2 - powierzchnia mieszkania + ok. 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

449 900 zł64 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zabrze, ul. Franciszkańska, os. Kotarbińskiego Na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Janek,Zabrze

240 000 zł47 m² 5 139,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: * Spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś, a4, a1 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gogolińska

Makoszowy,Zabrze

1 030 zł18 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Gogolińskiej- przyjazne dla zwierząt. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

449 000 zł108 m² 4 167,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1865

3 sypialnie 1 Piętro Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 0%prowizji 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy 3 Maja 45. Lokal znajduje się na 1piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

309 000 zł38 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na 1. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego budynku z odnowioną klatką schodową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Janek,Zabrze

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z balkonem w spokojnej i zielonej części Zabrza - na osiedlu Janek. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary, starszych osób oraz jako pierwsze własne M. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Zabrze

202 000 zł50 m² 4 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M3, usytuowanego w samym sercu Zabrza. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokum w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

280 000 zł49 m² 5 755,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Zabrza, ul. Damrota/armii Krajowej. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

1 500 zł49 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Zabrza, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczyka

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

1 500 zł33 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Tylko w Realton Nieruchomości! Atuty mieszkania: blisko Śląskiego Centrum Chorób Serca(5 minut pieszo); dobrze skomunikowane z śum; niskie koszty utrzymania; z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

220 000 zł43 m² 5 152,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Parter Blok docieplony Na sprzedaż mieszkanie w centrum Zabrza. Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Klatka schodowa czysta i zadbana - zabezpieczona domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą - Zabrze, ul. Reymonta 7 Przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na parterze trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny lokal przy ulicy Klonowej 4. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Parter Ogrzewanie miejskie Zewnętrzne miejsce postojowe Lokalizacja: w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

829 000 zł73 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią i garderobą -gotowe do zamieszkania! Zabrze, osiedle Grafitowe II Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Helenka,Zabrze

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wynajem mieszkania w Zabrzu w dzielnicy Helenka w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym oraz łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

385 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Kaskada! Komfortowe 2 pokoje! | Zabrze Al. Korfantego zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego odświeżone dwupokojowe mieszkanie, które mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku w dzielnicy Centrum Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum Północ,Zabrze

549 000 zł93 m² 5 880,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Rodzinne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! | Zabrze ul. Słowackiego zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie prywatne wszystkim pośrednikom stanowczo dziękuję! sprzedam lub wynajmę (na min. pół roku) mieszkanie w centrum Zabrza, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spichrzowa

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronna, kawalerka na pierwszym piętrze w Centrum Zabrza. Jeden przestronny pokój, okna wychodzące na zachód; z widokiem na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Centrum Północ,Zabrze

215 000 zł33 m² 6 470,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Zabrze Centrum, o powierzchni 33,23 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Nocznickiego 45, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goethego

Śródmieście,Zabrze

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 8. piętrze budynku przy ul. Goethego 18, z centralnym ogrzewaniem i doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

220 000 zł50 m² 4 375,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Zabrzu, przy ul. Wolności, a więc w samym centrum miasta. Powierzchnia mieszkania to 50, 28 m +14,40 m piwnica. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

350 000 zł52 m² 6 725,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o łącznej powierzchni 52,04m2 usytuowanego na parterze w 3 piętrowym budynku po termomodernizacji z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

250 000 zł40 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - dzielnica Helenka - idealne pod inwestycję! Lokalizacja: zabrze, dzielnica Helenka Powierzchnia: 39,60 m Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu kawalerkę metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kowalskiej (zabrze, śródmieście). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary. Głównymi atutami jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudy

Biskupice,Zabrze

195 000 zł78 m² 2 502,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Zabrze, biskupice, ul. Karola Żmudy 2b Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, położone w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Centrum Południe,Zabrze

159 000 zł32 m² 5 012,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Zofii Nałkowskiej 1. Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

365 000 zł78 m² 4 667,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne M5! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi - idealnych do aranżacji.