dowolna

Mieszkania w bloku Zabrze - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, 62,75 m , Zabrze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont : - nowe kafelki na podłodze - nowa kuchnia z pełnym wyposażeniem - meble, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia słoneczne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w Zabrza,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,99 m² 6 905,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu- centrum przy ul. Kowalczyka. Cena nieruchomości - 359 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkanie na wynajem- zabrze/ helenka zostań pierwszym najemcą Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na III piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł46,50 m² 5 139,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,5m2 Zabrze Rokitnica ul. Budowlana Mieszkanie składa sie z : duży pokój dzienny , obecnie przedzielony częściowo ścianka działową.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: 54 m + loggia | Zabrze ul. św. Urbana | 2. Piętro | Ogrzewanie Miejskie Szukasz mieszkania o idealnym metrażu, w doskonałej lokalizacji i z przewidywalnymi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł63,52 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zabrze, ul. Franciszkańska, 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 473 zł38,76 m² 8 706,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w centrum Mieszkanie przestronne i ustawne. Znajduje się w budynku 2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 36 500 zł lub.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,06 m² 6 528,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku po częściowej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,89 m² 5 516,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w Zabrzu przy ul. Kossaka - Biskupice. Cena nieruchomości - 369 000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

633 186 zł88,86 m² 7 125,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja w Zabrzu, w bliskiej odległości szkoły podstawowe i średnia oraz różne, liczne sklepy. Instalacje internetowe, instalacje tv, obowiązkowy zakup garażu, m. p.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja - zabrze Ul. M.S. Curie Obok Śląskiego Centrum Chorób Serca Do sprzedaży słoneczna, umeblowana kawalerka o pow. 30,99m, usytuowana na 10 piętrze we wieżowcu - piękne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59,40 m² 3 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie bez kompromisów? Ta nieruchomość to idealna baza pod własną wizję zarówno dla rodziny, inwestora, jak i klienta, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,30 m² 4 884,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zabrze, ul. Tuwima Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51,8 m , zlokalizowane na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - przedpokoju z duża szafą.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 46,40 m2 usytuowanego na parterze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,48 m² 4 386,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania (możliwe 3 pokoje) o powierzchni 49m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50m2) usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,50 m² 6 076,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Zabrze, ul. Wolności 542D 52,50 m , 2 pokoje, 4 piętro (blok 4-piętrowy) + piwnica. Mieszkanie do odświeżenia, po generalnym remoncie ok. 5 lat temu - w praktyce wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,72 m² 5 860,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetnie zaplanowane i bardzo pojemne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, drugie piętro w czteropiętrowym bloku. 52,15 m2, a w tym: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,41 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,71 m² 4 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,32 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01 czerwca 2026 Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Zabrzu przy ulicy Niemcewicza - blisko od Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Śląskiej Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,42 m² 7 288,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,70 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,7m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł52,40 m² 6 316,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Eastate ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. Lokalizacja: osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł87,34 m² 5 724,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupoziomowe. Zabrze Helenka ul.Prusa Lokal składa się z połączonych dwóch mieszkań (parter oraz 1 piętro ). Dwa mieszkania o pow. 43,67m2 każde są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 4. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Wajzera. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł50,51 m² 5 048,51 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,51 m , położone przy ul. Wolności 123a w Zabrzu. Lokal znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,64 m² 5 385,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**na sprzedaż kawalerka Zabrze, spokojna dzielnica | 30,64 m | 165 000 zł** Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30,64 m , położoną na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł58,50 m² 27,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza, ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,15 m² 6 002,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Powstańców Śląskich jednej z głównych arterii miasta, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

335 000 zł51 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rynek wtórny Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł46 m² 6 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 45,62 m2 usytuowanego na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, ul. Gdańska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.