dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

240 000 zł59 m² 4 056,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko w Realton Nieruchomości! sprzedaż tylko do 29.01.2026R! Tylko dla klienta gotówkowego! Atuty nieruchomości: Dobre skomunikowanie/ ścisłe Centrum Zabrza- komunikacja miejska + PKP Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne M3 po remoncie - Zabrze, ul. Roosevelta 63 - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,97 m2, położone na 1. piętrze w trzypiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Centrum Południe,Zabrze

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w Centrum Zabrza gotowego do wprowadzenia? To ogłoszenie jest właśnie dla ciebie! Lokalizacja - spokojna ulica w centrum miasta. Mieszkanie położone jest w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

269 000 zł50 m² 5 414,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i mieszkać od razu, a jednocześnie mieć przestrzeń do lekkiego odświeżenia pod swój styl? Ten układ świetnie sprawdzi się dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyzwolenia

Centrum Północ,Zabrze

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zachwycające dwupoziomowe mieszkanie w sercu Zabrza ul. Wyzwolenia 137 m To wyjątkowe miejsce, w którym codzienność zyskuje nowy wymiar. Rozłożone na dwóch poziomach, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Zabrze

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Matejki w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórka

Mikulczyce,Zabrze

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w Zabrzu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ulicy Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

349 000 zł64 m² 5 494,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,52 m , położone w spokojnej i zielonej części Zabrza - przy ul. Tatarkiewicza. Lokal znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

429 000 zł74 m² 5 785,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie z niskim czynszem! - Ciekawa oferta mieszkania w centrum miasta. *Czynsz to zaledwie: 450 zł *dostępność mieszkania: od zaraz. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji Zabrza - Osiedle Kotarbińskiego. Mieszkanie mieści się w budynku na rogu ulic Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mikulczyce,Zabrze

364 700 zł50 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Po generalnym remoncie, w wysokim standardzie, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,50 m , zlokalizowane w Zabrzu, mikulczycach - ul. Chopina Atuty nieruchomości: świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

200 000 zł43 m² 4 668,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m , położonego na 2. piętrze w kameralnego, ocieplonego budynku. Układ i pomieszczenia 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Poremba,Zabrze

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na wynajem o wysokim standardzie wykończenia na osiedlu Poremba w bloku czteropiętrowym w bardzo dobrej lokalizacji(30 sekund od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Zabrze

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Extra oferta*** zabrze*** centrum*** marii skłodowskiej-curie*** M2 *** 44m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 (41m2 - powierzchnia mieszkania + ok. 3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Makoszowy,Zabrze

3 000 zł81 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piętro domu z dostępem do ogrodu oraz miejscem parkingowym. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , zlokalizowane w Zabrzu - Makoszowy przy ul. Sejmowej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

509 000 zł44 m² 11 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe - Zabrze, osiedle Grafitowe Zabrze 2 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Rokitnica,Zabrze

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Koniecznie zobacz wirtualny spacer 3 D ! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 30 m2 przy ulicy Grzybowskiej w Zabrzu (rokitnica). Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 15 m2 w skład którego wchodzi: - pokój aneksem kuchennym - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z wyposażeniem Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawliczka

Centrum Południe,Zabrze

149 000 zł35 m² 4 204,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas w ofercie! Szukasz jasnego i ustawnego mieszkania w dogodnej lokalizacji, idealnego do wynajmu lub dla siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

260 000 zł59 m² 4 394,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: dobre skomunikowanie/ ścisłe Centrum Zabrza- komunikacja miejska + pkp Funkcjonalne- m. rozkładowe z 2 przestronnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślęczka

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł45 m² 6 714,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta *** zabrze - centrum *** ul. Pawła ślęczka *** M3 *** 44,53m2 *** mieszkanie Z wyposażeniem oraz balkonem Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o standardzie premium tworzone z Panią projektant - Zabrze, ul. Wolności 121a Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 53 m2, położona na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biskupice,Zabrze

160 000 zł44 m² 3 628,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe z garażem i ogródkiem 39,33m - Zabrze ul. Kasprowicza 12 ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

385 000 zł64 m² 6 001,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio! Sprzedam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Zabrza (koło Urzędu Miasta) - powierzchnia 64,15m. Po generalnym remoncie w 2024. Nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

319 000 zł53 m² 6 064,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 53 m mieszkania w Zabrzu, przy ul. Wolności. Znajduje się ono w klimatycznej i zadbanej kamienicy, zarządzanej przez rzetelne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

234 000 zł37 m² 6 376,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji blisko śum Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Rokitnicy przy ul. Budowlanej. Lokal o powierzchni użytkowej 36,7 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżona

Guido,Zabrze

1 600 zł43 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Zabrze, ul. Ks. Jana Dzierżona 33a Na wynajem przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

239 000 zł50 m² 4 799,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - Jesienna okazja tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat z przyjemnością przedstawia na sprzedaż mieszkanie własnościowe jako doskonałą okazję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

319 000 zł48 m² 6 597,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Miejsce, które ułatwia życie To mieszkanie daje coś więcej niż tylko dach nad głową. Jest tu cicho, spokojnie i zielono dzieci mogą spać przy otwartym oknie, a Ty masz gdzie wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zaborze,Zabrze

303 999 zł38 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zachwyca od pierwszego wejścia - świeżo wykończone, w pełni wyposażone i gotowe, by od razu w nim zamieszkać. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

439 000 zł63 m² 6 988,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rodzinne 3 pokoje w top lokalizacji! Obok Parku! Centrum! | zabrze ul. Nad kanałem zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Opis wynajmu mieszkania: oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe idealne dla pracowników. Mieszkanie zapewnia wygodne warunki mieszkalne z osobnymi pokojami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

510 000 zł104 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 103,5 m , w wysokim standardzie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Zabrza! Do mieszkania przynależy również obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Klonowej (zabrze, centrum Południe). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Zabrze

290 000 zł76 m² 3 790,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta *** zabrze - centrum *** ul.3-GO MAJA *** M3 *** DOSTĘPNE OD ZARAZ Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5m2 (66,5 m2 - powierzchnia mieszkania + 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sejmowa

Makoszowy,Zabrze

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnej, bezczynszowej kawalerki gotowej do zamieszkania, w zielonej i spokojnej części Zabrza? Ta oferta spełni twoje oczekiwania! Lokalizacja: ul. Sejmowa, zabrze - Makoszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panieńskie Skały

Śródmieście,Zabrze

249 000 zł40 m² 6 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - gotowe na nowy rozdział! Wyobraź sobie: wracasz po zajęciach z Politechniki lub śum, albo po długim dniu pracy. Wychodzisz z gwaru miasta, a tu cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Kanałem

Śródmieście,Zabrze

2 500 zł53 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Mieszkanie dostępne będzie do wprowadzenia na przełomie grudnia / stycznia! Dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z tarasem Wysoki standard i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum Północ,Zabrze

250 000 zł52 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Mieszkanie w sercu Zabrza! Lokalizacja: ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 52,5 m , Położenie: 4. piętro, blok z windą Na sprzedaż mieszkanie, które urządzisz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij