dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwa 80 metrowe komfortowe mieszkania położone w centrum Zabrza nieopodal dworców: pkp i autobusowego, centrum handlowego, terenów zielonych, licznych sklepów, siłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowa

Młodego Górnika,Zabrze

197 000 zł56 m² 3 538,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane! Strona kupująca nie ponosi kosztów obsługi agencyjnej! Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? A może chcesz dobrze zainwestować? Mam dla Ciebie ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 100 zł75 m² 14,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 76m 2 położone na I piętrze w kamienicy w centrum Zabrza. Mieszkanie jest przestronne, pomieszczenia są duże i ustawne. Duży przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

1 400 zł31 m² 45,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia w Zabrzu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc i dużego balkonu. Położone na parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia niezwykle przytulne mieszkanie w Centrum Zabrza. Oferta doskonała dla studentów lub pracowników, z których każdy będzie miał niezależny pokój! Na powierzchni ok. 63m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mikulczyce,Zabrze

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu, mikulczycach przy ulicy Mickiewicza na strzeżonej posesji z miejscem postojowym! Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

239 000 zł102 m² 2 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu mieszkanie do remontu z potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 102m 2 mieści się w zielonym i spokojnym otoczeniu jednej z dzielnic Zabrza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

169 000 zł38 m² 4 424,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doradca ds. Nieruchomości Kamil Rasek z Biura Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Zabrzu. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

150 000 zł36 m² 4 201,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie: 35,7 m kwadratowych, adres: reymonta 36, 3 piętro , łazienka z wc, 2 pokoje, kuchnia, pp., piwnica, czynsz około 220 zł. Mieszkanie po remoncie całkowitym w 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Makoszowy

Makoszowy,Zabrze

295 000 zł59 m² 5 013,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkaniem z tarasem,z aneksem kuchennym,zlokalizowane na parterze w jednopiętrowej,czterorodzinnej kamienicy w Zabrzu Makoszowy.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mikulczyce

Mikulczyce,Zabrze

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku.Nieruchomość położona jest na 4 piętrze, posiada ogrzewanie z sieci (kotłownia gazowa ze wspólnoty). Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna oraz wod-kan. 53metry (3 piętro): 3 pokoje, kuchnia, łazienka + balkon + piwnica. W pełni umeblowane, więc można się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermisza

Centrum Północ,Zabrze

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj! Przedstawiam Ci 3-pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się w ocieplonym bloku przy ul. Hermisza. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni i 2 sypialnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Centrum Południe,Zabrze

275 000 zł53 m² 5 144,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Centrum Południe,Zabrze

209 000 zł40 m² 5 187,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania jakichkolwiek remontów! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Śródmieście,Zabrze

319 000 zł73 m² 4 369,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Witaj! Przedstawiam Ci mieszkanie znajdujące się w centrum Zabrza przy ul. Klonowej. Mieszkanie składa się z 4 osobnych nieprzechodnich pokoi, osobnej jasnej kuchni, toalety z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie na wynajem - Przy strefie ekonomicznej - Tylko u nas - Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 57 m2 , usytuowane na IV piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Zabrze

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Sprzedane Mieszkanie M2 z niskim czynszem w centrum miasta. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,85 mkw położona w centrum Zabrza. Lokal znjaduje się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

279 000 zł102 m² 2 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj! Przedstawiam atrakcyjne, Ci 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w 4-piętrowym bloku przy ul. Reymonta- jest to centrum Zabrza. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni, przechodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum miasta. Umeblowana. Pokój przedzielony ścianką działową tworząc drugie mniejsze pomieszczenie nie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Zabrze,śląskie

1 070 000 zł130 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność! Oferuję do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni około 130,33 m 2 , który znajduje się w Zabrzu na nowym osiedlu Słowackiego Park przy ul. Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność! Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 65 mkw z dużym balkonem położone w Zabrzu na nowoczesnym i zielonym Osiedlu Grafitowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Centrum Północ,Zabrze

75 000 zł30 m² 2 538,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna kawalerka do remontu znajdująca się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Dobra lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Rokitnica,Zabrze

70 000 zł31 m² 2 284,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający Oferujemy kawalerkę o pow. 30,64m2 Zabrze - Rokitnica ul. Grzybowska, parter. W pokoju na podłodze panele łączone z kafelkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

750 zł33 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam wynajmę słoneczną kawalerkę położoną na 3 piętrze, w bloku przy ulicy Tatarkiewicza o powierzchni 31,99 metrów z dużym balkonem, oddzielną kuchnią i łazienką, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Mikołaja Kopernika,Zabrze

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie, kompletnie umeblowana, wyposażona w sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślęczka

Centrum Północ,Zabrze

1 000 zł37 m² 26,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice ul. Ślęczka. Ładne, bardzo słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w wieżowcu. Pow. 37,41 m2, piętro 7. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Kuchnia z oknem. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajęcia Zabrze okolice pl. Słowiańskiego, 1200 plus media, ewentualnie z garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne wysokie mieszkanie w scislym centrum Zabrza przy deptaku! polozone na 1 pietrze Mieszkanie idealnie nadaje sie tez na biuro ,praktyke lekarska czy siedzibe firmy! Kamienica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Centrum Południe,Zabrze

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, małego przedpokoju, łazienki i przestronnej kuchni. Mieszkanie jest w pełni wyposażone- meble, telewizory, telewizja kablowa (pakiet srebrny), dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Zabrze,śląskie

120 000 zł52 m² 2 290,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Zabrzu na ul. Gdanskiej: 2 pokoje, 52m2, 5 pietro, duzy balkon, piwnica; blok z lat 80-tych, 10-cio pietrowy z winda; blok i mieszkanie administrowane jest przez Zabrzanska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza. Mieszkanie położone blisko dworca autobusowego jak i kolejowego oraz tramwajowego. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Zabrze,śląskie

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka składająca się z dużego pokoju, dużej kuchni z aneksem jadalnym, łazienki z oknem, garderoby oraz spiżarni. W pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

82 000 zł36 m² 2 296,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawna kawalerka położona na parterze w trzypiętrowym bloku. Kuchnia widna wykafelkowana z podwieszanym sufitem, w pokoju są panele i pomalowane ściany-przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Biskupice,Zabrze

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie 64 m2 o wysokim standardzie, w bardzo spokojnej okolicy w Zabrzu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, trzy pokoje w każdym kanapa lub łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mikulczyce

Mikulczyce,Zabrze

118 000 zł40 m² 2 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam.mam do sprzedania mieszkanie własnościowe z metrażem 39 m2 w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Zaborze,Zabrze

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe - wysoki parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Helenka,Zabrze

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni i łazienki. wyposażone jest w pralkę ,lodówkę ,odkurzacz. Centralne ogrzewanie miejskie bez podzielników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Centrum Północ,Zabrze

231 000 zł77 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Zabrza, przy ulicy Armii Krajowej. Nadaje się bezpośrednio do zamieszkania. Niedaleko przedszkole, szkoła, przystanki tramwajowy i autobusowe. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubiela

Zabrze,śląskie

173 000 zł80 m² 2 162,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta.z widokiem na park. Polecam do zakupu mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w budynku z cegły w centrum Zabrza. Lokal w dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie.