dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Najem okazjonalny! 2 Pokoje | 50 m2 Idealne dla rodziny Styl lat 90 Umeblowane Przedstawiamy państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji w Zabrzu przy ul. De Gaullea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

189 900 zł32 m² 5 886,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży polecam gotową do zamieszkania kawalerkę położoną w Zabrzu os.Nad Kanałem ul. Wolności. Mieszkanie o powierzchni 32,26 mkw położone na 3 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Mikulczyce,Zabrze

489 000 zł54 m² 9 099,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w realton nieruchomości! po remoncie nowy budynek parking podziemny możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych teren zamknięty z placem zabaw niskie koszty utrzymania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Helenka,Zabrze

1 000 zł35 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 34,73m2 zlokalizowanej w Zabrzu przy ulicy Robotniczej, w doskonałej lokalizacji na Helence w pobliżu Śląskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zabrze

Zabrze,śląskie

850 000 zł136 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże dwupoziomowe mieszkanie! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 136m 2 w centrum Zabrza. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maciejów,Zabrze

314 000 zł96 m² 3 281,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wraz z poddaszem oraz możliwością korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

320 000 zł63 m² 5 075,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje | 63,05 m2 Idealne dla pary lub rodziny Gotowe do zamieszkania Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu w dzielnicy Zaborze. Lokal znajduje się na 1piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Centrum Południe,Zabrze

299 000 zł37 m² 8 151,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest bardzo ciepłe, zwroty za c.o. We wszystkich oknach rolety dzień/noc, a w sypialni dodatkowo roleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dworcowa

Śródmieście,Zabrze

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 26,6 mkw położone w Zabrzu przy ul. Dworcowej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Rokitnica,Zabrze

232 000 zł51 m² 4 532,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jeśli szukasz mieszkania na pierwszym piętrze wraz z balkonem w dobrym miejscu z pełną infrastrukturą , to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Mieszkanie to może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 zł53 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie dwupokojowe na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z ogrzewaniem i wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 500 zł52 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 52,5m2, położonego w Zabrzu przy ulicy Franciszkańskiej 30C. Mieszkanie dostępne na zasadach najmu okazjonalnego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Mikulczyce,Zabrze

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

0% Prowizji! Mam na sprzedaż 2 pokojowe, urokliwe mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy, dzielnica: mikulczyce. Mieszkanie idealnie może się nadać pod wynajem ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2, usytuowany na trzecim piętrze, trzy piętrowego budynku wielorodzinnego w Zabrzu. Nieruchomość składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

1 000 zł32 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 32,45m2, położonego w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej 2. Mieszkanie dostępne na zasadach najmu okazjonalnego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Najem okazjonalny! 2 Pokoje | 51 m2 Idealne dla rodziny Styl lat 90 Umeblowane Przedstawiamy państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji w Zabrzu przy ul. Struzika. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie wraz z murowanym garażem. Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Zabrzu przy ul. Władysława Tatarkiewicz jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3 gotowe do zamieszkania! bardzo dobra lokalizacja - spokojne otoczenie cisza atrakcyjne warunki - możlwiość doposażenia pokoi wg potrzeb najemcy umowa - najem okzajonalny cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 200 zł20 m² 58,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 20,43m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 450 zł26 m² 55,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 25,96m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - sypialnia - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *kawalerka przy ul. Wolności 302 *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *24 m2, 3 piętro *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 450 zł27 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,90m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - sypialnia - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 zł53 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trocera

Centrum Południe,Zabrze

1 850 zł55 m² 33,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia W zabrzu centrum! Ciche osiedle, doskonała lokalizacja i pełne wyposażenie! Szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Maciejów,Zabrze

2 000 zł87 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości Najem okazjonalny! 3 Pokoje | 86,9 m2 Spokojna, dobrze skomunikowana lokalizacja | Zabrze, dzielnica Maciejów Wyposażone Przedstawiamy państwu duże 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *kawalerka przy ul. Wolności 302 *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *32,5 m2, 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogera

Janek,Zabrze

1 500 zł47 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Realton Nieruchomości! Najem okazjonalny! Atuty mieszkania: w pełni wysposażonebalkonco miejskiedobrze skomunikowane z dtś, a4, a1blisko Politechniki Śląskiejspokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 450 zł44 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na parterze w dwupiętrowej kamienicy w centrum Zabrza. W skład mieszkania wchodzi kuchnia, łazienka z wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakusa

Śródmieście,Zabrze

260 000 zł98 m² 2 648 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam państwu duże mieszkanie w samym centrum zabrza. Mieszkanie 2 pokojowe +kuchnia+łazienka z wc+przepokój oraz 2 komórki - z jednej można przerobić na pokój lub łazienkę. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *kawalerka przy ul. Wolności 302 *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie, *elektryczne ogrzewanie *36 m2, 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Rokitnica,Zabrze

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Rokitnica w Zabrzu. To idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, jak i studentów, ze względu na bliskość śródmieścia, położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

349 000 zł83 m² 4 204,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Poszukujesz przestronnego, rozkładowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w centrum Zabrza? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

240 000 zł52 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 52,5 m2 Idealne dla pary lub rodziny Gotowe do zamieszkania Częściowo Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu w dzielnicy Zaborze. Lokal znajduje się na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

700 zł10 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ostatni pokój w kwaterze studenckiej 4 osobowej. Lokal w pełni wyposażony. Lokalizacja: ul. Jagiellońska * Wydział Nauk Medycznych Akademii Śląskiej w Zabrzu, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

525 000 zł89 m² 5 885,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Atuty mieszkania * ogrzewanie miejskie * funkcjonalny układ pomieszczeń * budynek po termomodernizacji * teren ogrodzony z gwarancją miejsc parkingowych Mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Helenka,Zabrze

160 000 zł35 m² 4 606,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

kawalerka | 34,73 m2 Idealne dla inwestorów, studentów oraz osób prywatnych Mieszkanie do drobengo remontu Częściowo Umeblowane Kawalerka na sprzedaż w Zabrzu w dzielnicy Helenka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majnusza

Centrum Południe,Zabrze

450 000 zł67 m² 6 755,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty mieszkania * Nowoczesne budownictwo, budynek z 2014 roku * Lokalizacja, zaciszna ulica w centrum * Funkcjonalne 3 pokoje * Pełne umeblowanie i wyposażenie * Przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

209 000 zł30 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Atuty nieruchomości: * Do odświeżenia * Dobra lokalizacja / blisko centrum / blisko Politechniki Śląskiej * Niskie koszty eksploatacyjne * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda pieca gazowego * Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywoń

Centrum Południe,Zabrze

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witaj! Poszukujesz przytulnego, ustawnego mieszkania w Zabrzu? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Rozkładowe. Jasne i ustawne pomieszczenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 mkw położona w Zabrzu przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie składa się z dużego pokoju , kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działaczy Rodła

Zaborze,Zabrze

269 000 zł51 m² 5 287,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji! 2 min od trasy dtś łączącej Gliwice-Zabrze-Katowice Sprzedam mieszkanie po remoncie generalnym o pow. 50,87 m2 składającego się z salonu, kuchni, pokoju, łazienki z wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij