dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa

Biskupice,Zabrze

438 000 zł66 m² 6 592,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 66,44m2, na I piętrze, w Zabrzu Biskupicach. Bardzo wysoki standard wykończenia, z możliwością urządzenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Idealne dla pary. Bardzo ciepłe (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatarkiewicza

Śródmieście,Zabrze

1 350 zł31 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnej kawalerki gotowej do zamieszkania, w zielonej i spokojnej części Zabrza? Ta oferta spełni twoje oczekiwania! Lokalizacja: ul. Tatarkiewicza, zabrze - os. Kotarbińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem w Zabrzu - gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i stresu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oferty 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,5m2 usytuowanego na 10 piętrze w bloku w Zabrzu. Oferta idealna dla rodzin, bądź osób szukających dobrej inwestycji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Janek,Zabrze

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane i gustownie wykończone dwu pokojowe mieszkanie w super lokalizacji Zabrze osiedle Janek. Nieruchomość o powierzchni 42,50m2 zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

314 000 zł56 m² 5 586,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,21 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji (2019 r.) w Zabrzu przy ul. Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermisza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

2 500 zł63 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie 62,96 m2. Zabrze, ul. Hermisza 6, mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Opis mieszkania mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

353 000 zł62 m² 5 725,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,65 m , położone w centum Zabrza, ul. Wolności. Lokal mieszkalny znajduje się na 2. piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w centrum Zabrza ul. Żeromskiego 30. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane co jest jego dodatkową zaletą jeśli chodzi o inwestycje.!Wspólnota budynku otrzymała dotacje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

349 000 zł67 m² 5 193,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja do 1.07.2025r.! Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: Dobrze skomunikowane/ 3 minuty samochodem do ścisłego Centrum Zabrza; Blisko do DTŚ + komunikacja miejska;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bez prowizji Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Moniuszki Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Zabrzu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boboli

Śródmieście,Zabrze

475 000 zł94 m² 5 026,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

2 sypialnie Dwupoziomowe Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 2-poziomowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy Boboli. Lokal znajduje się na 2piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m2 (blisko 100 m2 po podłodze), zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Kanałem

Śródmieście,Zabrze

3 500 zł93 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze! Zadzwoń i umów się na prezentacje! 4 pokoje | 93 m2 Świeżo po generalnym remoncie! Nowa w pełni wyposażona kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwrotnicza

Mikulczyce,Zabrze

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, ul. Zwrotnicza 11a Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Zwrotniczej 11a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uchodźców

Maciejów,Zabrze

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe do zamieszkania! Styl, lokalizacja i potencjał ul. św. Cecylii, zabrze Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnego remontu i jest gotowe do zamieszkania od zaraz? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 900 zł52 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 52,5m2, położonego w Zabrzu przy ulicy Franciszkańskiej 30C. Mieszkanie dostępne na zasadach najmu okazjonalnego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

1 340 zł26 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt, przy ul. Franklina Roosevelta 3 *nieruchomość* Powierzchnia 29 m2 Piętro 4 W pełni umeblowane i wyposażone *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

270 000 zł51 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,02 m2, położone na 8. piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca w zielonej i spokojnej części Zabrza - dzielnicy Poremba, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwrotnicza

Mikulczyce,Zabrze

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Zwrotniczej 11f, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Zabrze,śląskie

399 000 zł75 m² 5 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogródkiem! Prezentujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie usytuowane jest na II piętrze, ładnej , zmodernizowanej kamienicy położonej w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

297 000 zł71 m² 4 183,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania z z dużą przestrzenią? Cicha, spokojna okolica ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

322 900 zł47 m² 6 813,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, położone w centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Armii Krajowej. Atuty nieruchomości: * Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cieszyńska

Centrum Północ,Zabrze

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka przyjazne dla zwierząt przy ul. Cieszyńska 6 *nieruchomość* Powierzchnia 23 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Zabrze,śląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zabrze 2 pokoje | 42,5 m | Parter | Piwnica 10 m Dla inwestora lub seniora mieszkanie z potencjałem, gotowe do odświeżenia. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 900 zł52 m² 36,19 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

270 000 zł51 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Janek,Zabrze

262 000 zł30 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Sportowa Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzybowice,Zabrze

2 000 zł32 m² 62,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą mieszkania! Zamieszkaj w nowoczesnym komfortowym mieszkaniu z balkonem! Mieszkanie o powierzchni 32,19 m składa się z: salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Centrum Południe,Zabrze

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane w kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Zabrze

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z kominkiem 67 m Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 67 m , w zadbanej kamienicy w sercu Zabrza. Mieszkanie stanowi część większej nieruchomości, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na idealna dla studentów! Mieszkanie o powierzchni 34m2, znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Zabrzu. Mieszkanie składa się z sypialni, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Zabrze

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zachwycające, luksusowe mieszkanie dwupoziomowe | 137 m | Zabrze, ul. Wyzwolenia Poznaj przestrzeń, która łączy miejski styl życia z domowym komfortem! To unikalne, dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Poremba,Zabrze

1 600 zł52 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, poremba, ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum Południe,Zabrze

199 999 zł30 m² 6 622,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

gotowe do zamieszkania 30,2 m | 2 pokoje doskonała lokalizacja | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żeromskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na parterze w jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

329 000 zł69 m² 4 742,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 10f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Gliwicka

Maciejów,Zabrze

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu Maciejów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1 piętrze ocieplonego bloku w dzielnicy Maciejów w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 30,00 m . Zlokalizowana w Zabrzu Rokitnicy, na parterze, przy ul. Budowlanej blisko Śląskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbana

Śródmieście,Zabrze

1 700 zł60 m² 28,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza, ul. Urbana. Lokal ma powierzchnię 60,38 m2 i składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

1 800 zł32 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

*** Mieszkanie po generalnym remoncie - C.O, woda ciepła z sieci *** Mieszkanie jest w pełni umeblowane! Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 32,26 m2 ,.