Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zabrze Makoszowy

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

14 052 zł4 684 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia działkę przemysłowo-usługową zlokalizowaną w Zabrzu przy ul. Legnickiej (makoszowy). Plac częściowo ogrodzony, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 065 m² 140,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Działka w Zabrzu, tuż przy autostradzie A4. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 065 m . Na terenie znajduje się budynek techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł220 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Atuty: * media na działce: studnia, gaz, prąd - skrzynka elektryczna na działce. * media w granicy działki: woda, kanalizacja sanitarna * bardzo dobra lokalizacja * działka płaska, *.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł38 408 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o powierzchni 38408 m2 w skład której wchodzi działka 65/1 zapisana w księdze wieczystej gl1z/00013076/0.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 286 850 zł3 290 m² 391,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3290 m z pozwoleniem na budowę 7 budynków | Zabrze Makoszowy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3290 m położona w Zabrzu - dzielnica Makoszowy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

37,29 zł/m²16 m² 597 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji oraz dodatkowych opłat. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 16m2 zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Zabrza na dzielnicy Makoszowy. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 255 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 1255 m2 znajdującą się w miejscowości Zabrze - Makoszowy przy ul. Mańdy.

Szczegóły ogłoszenia

34,18 zł/m²33 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji oraz dodatkowych opłat. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Zabrza na dzielnicy Makoszowy. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł157 702 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr: 2420/128, 2413/128, 2414/128, 2416/128, 2419/128, 1029/128, 1030/98, 1086/115, 1088/93, 1095/95, 1100/117, 1112/121, 1113/121,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł59 557 m² 67,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o łącznej powierzchni 59557 m2, w skład której wchodzą działki 64/1, 62/1, 56/1, 57/1, 72/1 zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł180 m² 4 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o regularnym kształcie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej oraz zielonej okolicy blisko infrastruktury niezbędnej do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sejmowa

Makoszowy,Zabrze

2 500 zł81 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piętro domu z dostępem do ogrodu oraz miejscem parkingowym. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , zlokalizowane w Zabrzu - Makoszowy przy ul. Sejmowej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oświęcimska

Makoszowy,Zabrze

1 414 700 zł3 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3290m2 Pozwolenie na budowę 7 budynków Projekt Działka idealna dla inwestora o powierzchni 3290m2 znajduje się w Zabrzu dzielnicy Makoszowy przy ul. Oświęcimskiej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Makoszowy,Zabrze

3 000 zł81 m² 37,11 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Makoszowska

Makoszowy,Zabrze

49 988 zł16 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Aleja Nieruchomości ma w swojej ofercie do sprzedaży garaż murowany, o powierzchni użytkowej 15,81 m2 z użytkowaniem wieczystym gruntu. Usytuowany na poziomie 0 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sejmowa

Makoszowy,Zabrze

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnej, bezczynszowej kawalerki gotowej do zamieszkania, w zielonej i spokojnej części Zabrza? Ta oferta spełni twoje oczekiwania! Lokalizacja: ul. Sejmowa, zabrze - Makoszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gogolińska

Makoszowy,Zabrze

1 030 zł18 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Gogolińskiej- przyjazne dla zwierząt. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zabrze

Makoszowy,Zabrze

8 622 000 zł208 785 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu numer 308/5, 309/5, 1968/18, 2720/18, 4, 2973, 2974, 1, 2 i 1572/201 o łącznej o powierzchni 208785 m2. Nieruchomości stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miki

Makoszowy,Zabrze

199 000 zł578 m² 344,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Zabrzu Makoszowy 578m2, kształt zbliżony do kwadratu- pozwoli na wybudowanie wygodnego domu. Dojazd szeroką wybrukowaną drogą. W niedalekiej odległości sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zabrze

Makoszowy,Zabrze

8 622 000 zł208 785 m² 41,30 zł/m²

 

 

 

Makoszowy,Zabrze

219 000 zł583 m² 375,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w świetnej lokalizacji! Szukasz działki w spokojnej i cichej okolicy? A jednocześnie świetnie skomunikowanej? Ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zabrze

Makoszowy,Zabrze

32,99 zł/m²41 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia biurowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Makoszowy. Przedmiotem oferty są 3 niezależne pomieszczenia biurowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zabrze

Makoszowy,Zabrze

44,30 zł/m²54 m² 2 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia biurowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Makoszowy. Przedmiotem oferty są 2 pomieszczenia z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oświęcimska

Makoszowy,Zabrze

1 414 700 zł3 290 m² 430 zł/m²

 

 

 

Makoszowy,Zabrze

32,99 zł/m²41 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zabrze

Makoszowy,Zabrze

35,99 zł/m²79 m² 2 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia biurowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Makoszowy. Przedmiotem oferty są 3 pomieszczenia z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zabrze

Makoszowy,Zabrze

44,30 zł/m²54 m² 2 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Makoszowy,Zabrze

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200m2 usytuowany na ładnej 818m działce tuż przy lesie! Nieruchomość znajduje się w spokojnej oraz zielonej okolicy! Układ pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubuska

Makoszowy,Zabrze

330 000 zł220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:518 m²

Tylko dla klienta gotówkowego! Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 220 m2 położony w malowniczym miejscu, w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Makoszowy,Zabrze

697 000 zł146 m² 4 773,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:504 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wolnostojący dom w Zabrzu - Makoszowy. Nieruchomość piętrowa o powierzchni całkowitej 146 m2 i garażem wolnostojącym. Budynek w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Makoszowy,Zabrze

749 000 zł146 m² 5 130,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:504 m²

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu w Zabrzu - Makoszowy. Nieruchomość piętrowa o powierzchni całkowitej 146 m2 i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sejmowa

Makoszowy,Zabrze

825 000 zł134 m² 6 156,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam niesamowicie najnowszą ofertę domu w Zabrzu Makoszowach! Powierzchnia - 134m2. Ogromne, piękne przestrzenie, dom, w którym oddychasz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lubuska

Makoszowy,Zabrze

369 000 zł1 494 m² 246,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, tylko W realton nieruchomosci! zapraszamy inne agencje do współpracy! gratis projekt domu parterowego Teren działki już: wyrównany, podniesiony, utwardzony Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybna

Makoszowy,Zabrze

280 000 zł59 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania dobrze skomunikowanego? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Rybnej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Legnicka

Makoszowy,Zabrze

1 799 000 zł4 041 m² 445,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko W realton nieruchomości! 0% prowizji! koszt obsługi biura nieruchomości ponosi właściciel! zapraszamy inne agencje do współpracy! Zabrze - Makoszowy Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Legnicka

Makoszowy,Zabrze

1 799 000 zł4 041 m² 445,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 041 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Makoszowy

Makoszowy,Zabrze

22 000 000 zł566 m² 38 902,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki tworzą kompleks o nieregularnym kształcie o łącznej powierzchni 29,7734 ha. Nieruchomości zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni 565,51 m2, częściowo porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oświęcimska

Makoszowy,Zabrze

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

agencyjnej! Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy po generalnym remoncie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponuję Ci mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Oświęcimskiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Zabrze

Makoszowy,Zabrze

35,03 zł/m²17 m² 604 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o różnej powierzchni znajdujące się w budynku b iurowo-magazynowym w Zabrzu w pobliżu węzła autostrad a4/a1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Makoszowy

Makoszowy,Zabrze

27,50 zł/m²80 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 80 m2 znajdujące się w budynku b iurowo-magazynowym w Zabrzu w pobliżu węzła autostrad a4/a1. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Makoszowy

Makoszowy,Zabrze

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:770 m²

Makoszowy. Kamienica z początku XX wieku, w której funkcjonują obecnie cztery mieszkania - możliwość przebudowy i zmiany ilości mieszkań. Pow. budynku ok. 240 m2. Pow. działki 770 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij