dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zabrze - Oferty „sprzedam mieszkanie”

318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł47 m² 6 040,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza Powierzchnia: 47,18 m | Piętro: 2. w budynku z windą Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Biskupice,Zabrze

140 000 zł60 m² 2 334,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,97m2 usytuowanego na parterze w Zabrzu Biskupicach. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Kanałem

Śródmieście,Zabrze

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy luksusowy, 119,67 m apartament położony w prestiżowej części Zabrza, na ulicy Nad Kanałem 14. Ten wyjątkowy apartament znajduje się na 7. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boboli

Śródmieście,Zabrze

489 000 zł94 m² 5 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Idealne dla rodziny Dwupoziomowe 2 łazienki Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 2-poziomowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy Boboli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Dworcowy

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł65 m² 4 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super Lokalizacja Niskie Opłaty M3 *bez prowizji* Plusy Nieruchomości: - mieszkanie po remoncie (nowa instalacja elektryczna i wodno kanalizacyjna) - do własnej aranżacji - świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Guido,Zabrze

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w sercu miasta - 140,62 m , 5 pokoi, 2 balkony Prezentujemy wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m , usytuowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

259 900 zł47 m² 5 566,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 28.01.2025r.! Atuty nieruchomości: * Mieszkanie idealne dla rodziny * Spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Królewska

Śródmieście,Zabrze

289 000 zł67 m² 4 287,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji blisko dtś oraz Politechniki! Mieszkanie o powierzchni 67,4m2 składające się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Topolowa

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

120 000 zł40 m² 2 996,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Ogród * Niski czynsz administracyjny Mieszkanie na poddaszu w jednopiętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Topolowej w Zabrzu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janek,Zabrze

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,65 m2, położone na osiedlu Janek w Zabrzu, przy ul. Turystycznej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze (4/4) w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton Nieruchomości! 4 Pokoje | 85m2 Wyremontowane Balkon 2 łazienki Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. De Gaulle'a w Zabrzu. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

329 000 zł38 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2 w Zabrzu przy ul. Jana Matejki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikołaja Kopernika,Zabrze

450 000 zł64 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż narożne, świetnie nasłonecznione mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w kameralnej inwestycji z 2021 roku na os. Kopernika w Zabrzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

199 999 zł45 m² 4 444,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Zabrzu, znajdujące się przy ul. Budowlanej 100, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie bez pokoi przechodnich Ogrzewanie: miejskie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Centrum Południe,Zabrze

289 000 zł48 m² 6 062,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | 47,67m gotowe do zamieszkania idealne pod inwestycje Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Niemcewicza. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnickiego

Centrum Południe,Zabrze

185 000 zł33 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe, 33.3 m2, Zabrze Centrum Południe Oferujemy na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,3 m2, usytuowane na 1. piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Centrum Południe,Zabrze

230 000 zł45 m² 5 291,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta sprzedaży mieszkania M3 w Zabrzu - Centrum Południe Cena: 230 000 zł Powierzchnia: 45,36 m2 Lokalizacja: zabrze, dzielnica Centrum Południe, 2. piętro Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kempki

Zabrze,śląskie

53 000 zł37 m² 1 432,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Kempki 8/6 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zaborze,Zabrze

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, efektowne, o wysokim standardzie Piętro:1/4 Liczba pokoi:4 Rok budowy:1980 Miejsce parkingowe: parking dla mieszkańców przed blokiem, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Helenka,Zabrze

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 4 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

62 000 zł40 m² 1 543,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 18/2 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Mikulczyce,Zabrze

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65m2 położone w bardzo spokojnej lokalizacji Zabrza - Mikulczyce. Lokal znajduje się na parterze w małej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker trzy niezależne pokoje balkon I piętro! Po całkowitym odświeżeniu, wraz z wymianą instalacji w łazience i kuchni. Wygląda ślicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Zabrze,śląskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na zamkniętym osiedlu park słowackiego I w Zabrzu. Atuty Parku Słowackiego: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1-pokojowego mieszkania w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

394 850 zł53 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w kamienicy w centrum Zabrza na 1 piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne dla rodziny 1 piętro Duży balkon Mieszkanie w Zabrzu przy ul. Matejki. Lokal znajduje się na 1piętrze w 4piętrowym bloku. Elewacja budynku docieplona klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biskupice,Zabrze

299 000 zł76 m² 3 951,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,66 m , zlokalizowane w Zabrzu, dzielnicy Biskupice, przy ul. Wojciecha Kossaka. Lokal mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Zabrze,śląskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

394 850 zł53 m² 7 450 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klosego

Stare Zabrze,Zabrze

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkania M3 - Zabrze Centrum, 63 m2 Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w ś centrum Zabrza, w dobra lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

189 000 zł31 m² 6 077,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie. Zapraszam do opisu i zdjęć. Szybki dostęp do dk88 Duży balkon Świetna lokalizacja - Os. Kopernika Cicha i spokojna okolica Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rodziewiczówny

Zabrze,śląskie

43 000 zł27 m² 1 580,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Rodziewiczówny 12/6 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Rokitnica,Zabrze

136 000 zł38 m² 3 621,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w Zabrzu Rokitnicy przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z jednego pokoju , przedpokoju, kuchni i łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Niepokólczyckiego

Helenka,Zabrze

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 48 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Helenka. Lokal znajduje się na wysokim.