dowolna

Mieszkania wyremontowane Zabrze - Oferty sprzedaży i wynajmu

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 4. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Wajzera. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Zabrzu. Cena nieruchomości- 335.000 zł.- do.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł50,89 m² 3 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Zabrzu - Biskupice ul. Koziołka. Cena nieruchomości - 184 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 43,43m2 składa się na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ulicy Rymera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

258 000 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Cena nieruchomości- 258 000 zł. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,80 m² 6 284,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Przestronna i komfortowa kawalerka w Rokitnicy Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Zabrzu-Rokitnicy, o powierzchni 35,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Jana Karłowicza 7. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł63,52 m² 7 082,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zabrze, ul. Franciszkańska, 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,17 m² 6 762,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,19 m² 6 641,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,54 m² 7 622,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak pomieszczeń przechodnich), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,85 m² 7 363,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Józefa Mehoffera 6. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł48,46 m² 6 273,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Szukasz mieszkania z balkonem, z dobrym dostępem do komunikacji oraz infrastruktury? Zapoznaj się z poniższą ofertą, dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,40 m² 6 142,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! perełka na rynku! mieszkanie po kapitalnym remoncie! częściowo umeblowane I wyposażone! duży balkon! możliwość połączenia salonu Z mniejszą sypialnią! trzy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na dziesiątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 425 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,15 m² 7 248,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,15 m z balkonem typu loggia, położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. de Gaulle a w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł72,17 m² 6 110,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Kalinowej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa jest po remoncie natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego powierzchni 61 m , położone na drugim piętrze w budynku z 2014 roku przy ulicy Majnusza. Cena najmu: 2500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,37 m² 5 057,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,37m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu- rokitnicy przy ul. Kosmowskiej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Wynajmę komfortowe mieszkanie o pow. 46 m w nowym budownictwie. Idealne dla osób szukających spokoju i wysokiego standardu. W skrócie: układ: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,13 m² 7 998,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,50 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Prowizji! 3 Pokoje - 53,5 m2 Budynek świeżo po generalnym remoncie Możliwość parkowania samochodu na parkingu przed budynkiem Oferta skierowana do osób poszukujących wygodnego rozkładu mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po remoncie - Zabrze, mikulczyce, ul. Wawrzyńca - 35 m + ogródek Prezentujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 35 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 60 m | 1 piętro | Zabrze - Zaborze | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Zabrze, poręba Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej komfortowych do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 000 zł48,13 m² 4 363,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych szukających swojego nowego miejsca na ziemi. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł50,52 m² 10 095,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | 50,52 m | Zabrze Centrum Południe | 2023 r. Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,90 m² 6 586,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze w Zabrzu przy ulicy Świetego Urbana. Cena nieruchomości - 355 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,12 m² 6 574,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,12 m , znajdujące się na 10. piętrze. Zabrze,ul. Curie-Skłodowskiej- 3 niezależne pokoje, łazienka z wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł96 m² 7 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

3 sypialnie Nowoczesne budownictwo Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 po podłodze 75,52m2 powierzchni użytkowej Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu w dzielnicy Rokitnica. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,64 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 53,64 m2, zlokalizowane w Zabrzu nie opodal ronda Sybiraków, w ocieplonym i dobrze utrzymanym bloku. Nieruchomość 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,54 m² 5 872,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Budowlanej - Rokitnica. Cena nieruchomości - 379 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,15 m² 5 586,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy Centrum (środmiescia) Zabrza przy ul. De Gaulle'a z pełną Infrastrukturą wokół. Nieruchomość usytowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,50 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł29,27 m² 7 003,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: nowoczesne z aneksem kuchennym Z wyposażeniem Niskie koszty utrzymania- stałe opłaty to tylko 137zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od grudnia nowoczesny apartament o powierzchni 53,84 m2 w Zabrzu, dzielnica Mikulczyce, ul. Bałtycka 2a. Opis mieszkania: - sypialnia - Duży salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 37 m centrum Zabrza, blisko Politechniki Śląskiej Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w centrum Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł27,12 m² 7 927,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych i od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiać? A może potrzebujesz przytulnego lokum na start w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,40 m² 5 063,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwu piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Joanny Żnieńskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij