dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zabrze Zaborze

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaborze,Zabrze

220 000 zł51 m² 4 327,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 50,84 m2 usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zaborze Północ,Zabrze

349 000 zł43 m² 8 158,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe, po generalnym remoncie, w pełni urządzone - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie składające się z: jasnego salonu; ustawnej sypialni; oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Leszczynowa

Zaborze Północ,Zabrze

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Leszczynowej 4a. Nieruchomości: powierzchnia 28 m2. Pietro 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: spokojna okolica z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaborze Południe,Zabrze

2 000 zł52 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w Zabrzu przy ul. Lompy na 1.piętrze w niskim 2 piętrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zaborze,Zabrze

269 000 zł54 m² 5 011,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 53,67m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ulicy Skarbnika 21. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze by lemontree. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu Nieruchomość: powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: bliskość dtś stanowi znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ulicy Skarbnika 21. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze by lemontree Bliskość dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olchowa

Zaborze Północ,Zabrze

409 000 zł53 m² 7 659,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 z balkonem, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

269 900 zł46 m² 5 884,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji od Kupującego! 3 pokoje | 45,87 m gotowe do wprowadzenia świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Leszczynowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zaborze,Zabrze

303 999 zł38 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zachwyca od pierwszego wejścia - świeżo wykończone, w pełni wyposażone i gotowe, by od razu w nim zamieszkać. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zaborze,Zabrze

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Agrestowa (zabrze, zaborze). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub rodziny. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze Północ,Zabrze

258 000 zł37 m² 6 939,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie na trzecim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Ks. dr. A. Korczoka w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

309 000 zł38 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na 1. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego budynku z odnowioną klatką schodową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Skarbnika 21 Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

280 000 zł49 m² 5 740,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

323 000 zł38 m² 8 613,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zaborze Północ,Zabrze

256 000 zł51 m² 4 980,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje Mieszkanie na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Agrestowej w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedane! 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej, zielonej części Zabrza Zaborze. Bez prowizji. Mieszkanie sprzedaje właściciel. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olchowa

Zaborze Północ,Zabrze

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie zabrze zaborze ul.olchowa 11 do remontu .balkon piwnica domofon klatka pomalowana brak windy mieszkanie w bloku 4 piętrowym ocieplony budynek pomalowany.blisko szkoła pszedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja do 20.10.2025r.! Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości. Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: * Spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 Nieruchomość: powierzchnia 14 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze by lemontree Bliskość dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

335 000 zł38 m² 8 933,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

319 000 zł50 m² 6 368,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: * Spokojna okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś * Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21. Nieruchomość: powierzchnia 25,35 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Zaborze,Zabrze

395 000 zł73 m² 5 427,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji! Marzysz o przestrzeni, komforcie i wygodzie? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze Północ,Zabrze

329 000 zł38 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Kawika 3 w Zabrzu. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyki

Zaborze,Zabrze

369 000 zł64 m² 5 750,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,17 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 11-piętrowym, ocieplonym bloku w Zabrzu przy ulicy Jana Pyki 8 na Zaborzu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Zaborze Północ,Zabrze

449 000 zł72 m² 6 236,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 72 m ul. Kalinowa, zaborze Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Przyjazne dla zwierząt! Lokalizacja: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zaborze,Zabrze

359 000 zł43 m² 8 391,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Zabrze Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olchowa

Zaborze,Zabrze

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3- pokojowe mieszkanie z balkonem - Zabrze, zaborze, ul. Olchowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53m | 2 pokoje do odświeżenia częściowo wyposażone Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Kawika. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Skarbnika 21 *nieruchomość* Powierzchnia 14 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. *Lokalizacja* 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z Zabrzu Zaborzu przy dtś, obok Lidl. tramwaj i bus, mieszkanie w budynku ocieplonym, bardzo ciepłe, balkon ( 2 krzesła i stolik), szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawika

Zaborze Północ,Zabrze

290 000 zł51 m² 5 658,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja!mieszkanie na sprzedaż Zabrze, zaborze, ul. Kawika 28 Proszę, aby nie kontaktowali się pośrednicy nieruchomości. Ogłoszenie skierowane wyłącznie do osób prywatnych. Powierzchnia: 51.25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabrze

Zaborze,Zabrze

397 000 zł734 m² 540,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio | działka z kamienicą i wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny do 70m2 Sprzedam działkę o powierzchni ok. 734m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem w Zabrzu - gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i stresu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Janika

Zaborze,Zabrze

2 200 000 zł8 150 m² 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowymz budynkami magazynowymi, o powierzchni ok 8150m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Janika

Zaborze,Zabrze

404 613 zł4 087 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowym, o powierzchni ok 4087m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie znajduje się gruz po budynkach.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij