dowolna

Nieruchomości Zabrze - Oferty sprzedaży nieruchomości

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermisza

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

289 000 zł52 m² 5 514,21 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na dni otwarte - 10.05.2025(sobota) - od godz. 13:30 do 14:30! Dni otwarte to czas kiedy można w spokoju obejrzeć sprzedawaną nieruchomość! Prosimy o kontakt telefoniczny aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawliczka

Centrum Południe,Zabrze

149 000 zł35 m² 4 204,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas w ofercie! Szukasz jasnego i ustawnego mieszkania w dogodnej lokalizacji, idealnego do wynajmu lub dla siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Zabrze

239 000 zł48 m² 4 969,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla biura! Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki dojazd do miast Aglomeracji Śląskiej- 2 minuty do dtś, do 10 minut wjazd na A4 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

260 000 zł59 m² 4 394,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: dobre skomunikowanie/ ścisłe Centrum Zabrza- komunikacja miejska + pkp Funkcjonalne- m. rozkładowe z 2 przestronnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olchowa

Zaborze Północ,Zabrze

409 000 zł53 m² 7 659,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 z balkonem, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł74 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

M4 gotowe do zamieszkania .tradycyjne budownictwo .łatwy dojazd IDEALNE NA TWOJĄ KANCELARIĘ, GABINET, BIURO. .ciepłe mieszkanie dla ciebie. super lokalizacja pod inwestycję .zamieszkaj lub wynajmij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślęczka

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł45 m² 6 714,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta *** zabrze - centrum *** ul. Pawła ślęczka *** M3 *** 44,53m2 *** mieszkanie Z wyposażeniem oraz balkonem Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

365 000 zł78 m² 4 667,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne M5! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,2m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: 4 pokoi - idealnych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

269 900 zł46 m² 5 884,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji od Kupującego! 3 pokoje | 45,87 m gotowe do wprowadzenia świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Leszczynowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o standardzie premium tworzone z Panią projektant - Zabrze, ul. Wolności 121a Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 53 m2, położona na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Rokitnica,Zabrze

187 000 zł32 m² 5 766,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż / kawalerka/ Mieszkanie wynajęte /gotowiec Inwestycyjny Dwie możliwości. Gotowiec Inwestycyjny - mieszkanie Wynajęte lub kawalerka do zamieszkania. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biskupice,Zabrze

160 000 zł44 m² 3 628,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe z garażem i ogródkiem 39,33m - Zabrze ul. Kasprowicza 12 ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

385 000 zł64 m² 6 001,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio! Sprzedam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Zabrza (koło Urzędu Miasta) - powierzchnia 64,15m. Po generalnym remoncie w 2024. Nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

275 000 zł51 m² 5 349,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Tatarkiewicza w Zabrzu , na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywoń

Centrum Południe,Zabrze

234 000 zł44 m² 5 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Zabrzu Centrum, ul. Anieli Krzywoń - 44 m , balkon Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wawrzyńca

Mikulczyce,Zabrze

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka po remoncie - Zabrze, mikulczyce, ul. Wawrzyńca - 35 m + ogródek Prezentujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 35 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

319 000 zł53 m² 6 064,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 53 m mieszkania w Zabrzu, przy ul. Wolności. Znajduje się ono w klimatycznej i zadbanej kamienicy, zarządzanej przez rzetelne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

234 000 zł37 m² 6 376,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji blisko śum Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Rokitnicy przy ul. Budowlanej. Lokal o powierzchni użytkowej 36,7 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

255 000 zł52 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Zabrze 2-pokojowe mieszkanie 52,5 m z balkonem Zabrze ul. Marii Curie Skłodowskiej Mieszkanie do remontu - zrób je tak jak Ty chcesz! Każde mieszkanie można wyremontować liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Makoszowska

Makoszowy,Zabrze

49 988 zł16 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Aleja Nieruchomości ma w swojej ofercie do sprzedaży garaż murowany, o powierzchni użytkowej 15,81 m2 z użytkowaniem wieczystym gruntu. Usytuowany na poziomie 0 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

239 000 zł50 m² 4 799,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - Jesienna okazja tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat z przyjemnością przedstawia na sprzedaż mieszkanie własnościowe jako doskonałą okazję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

275 900 zł52 m² 5 262,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m2 zlokalizowane w Zabrzu nieopodal Politechniki Śląskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Zabrze,śląskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie, wszystkie instalacje nowe,dwa pokoje, kuchnia z połączona z salonem+ dodatkowo spiżarnia. Spokojna okolica. Blisko przedszkola, szkoły, szpital,środki komunikacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

319 000 zł48 m² 6 597,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Miejsce, które ułatwia życie To mieszkanie daje coś więcej niż tylko dach nad głową. Jest tu cicho, spokojnie i zielono dzieci mogą spać przy otwartym oknie, a Ty masz gdzie wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zaborze,Zabrze

303 999 zł38 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zachwyca od pierwszego wejścia - świeżo wykończone, w pełni wyposażone i gotowe, by od razu w nim zamieszkać. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

439 000 zł63 m² 6 988,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rodzinne 3 pokoje w top lokalizacji! Obok Parku! Centrum! | zabrze ul. Nad kanałem zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Zabrze

Zabrze,śląskie

6 975 000 zł27 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Oferuję do sprzedaży działkę przemysłowa o powierzchni 27 900 m2 Teren przemysłowy. Zabudowa produkcyjna ,produkcyjno usługowa,bazy ,składy ,magazyny ,centa logistyczne. Dojazd odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Biskupice,Zabrze

266 133 zł667 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Zabrzu Biskupicach przy ul. Kasprowicza. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a warunki zabudowy są już wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janika

Poremba,Zabrze

310 000 zł63 m² 4 956,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 18.12.2025r.! Tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: Spokojna okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do DTŚ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Janek,Zabrze

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam prywatnie 2 pokojowe mieszkalnie o powierzchni 46,65m2, położone w Zabrzu, na os. Janek przy ul. Grabowej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku posiada funkcjonalny rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

510 000 zł104 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 103,5 m , w wysokim standardzie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Zabrza! Do mieszkania przynależy również obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne M3 po remoncie - Zabrze, ul. Roosevelta 63 - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,97 m2, położone na 1. piętrze w trzypiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Klonowej (zabrze, centrum Południe). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymiana instalacji elektrycznych,wodnych i ciepła,znajduje się na 4 piętrze,klatka schodowa czysta,spokojni lokatorzy Link do ogłoszenia otodom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przelotowa

Centrum Południe,Zabrze

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym - 64 m2, 3 pokoje, doskonała lokalizacja! Oferuję przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opawska

Centrum Północ,Zabrze

869 000 zł193 m² 4 502,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o regularnym kształcie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej oraz zielonej okolicy na przełomie Centrum północ/maciejów blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zabrze

Zabrze,śląskie

7 212 420 zł42 426 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 42 462 m2 Przeznaczenie w planie zagospodarowania Na podstawie zapisu w planie zagospodarowania obszar przeznaczony jest na tereny inwestycyjne Przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

279 900 zł52 m² 5 338,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij