dowolna

Nieruchomości Zabrze - Oferty sprzedaży nieruchomości

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Froehlicha

Centrum Południe,Zabrze

579 000 zł122 m² 4 763,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rezerwacja do 3.04.2026r.! Na sprzedaż tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88m2 z garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w centrum Zabrza! Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie posiada dużą otwartą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łowicka

Grzybowice,Zabrze

899 000 zł93 m² 9 702,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom szeregowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Zabrza - Grzybowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Śródmieście,Zabrze

359 000 zł47 m² 7 662,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Józefa Mehoffera 6. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opawska

Centrum Północ,Zabrze

859 000 zł193 m² 4 450,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o regularnym kształcie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej oraz zielonej okolicy na przełomie Centrum północ/maciejów blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

225 000 zł50 m² 4 502,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Zabrze, centrum Południe, ul. Roosevelta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,97 m2, zlokalizowane w Zabrzu - dzielnica Centrum Południe, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Madei

Maciejów,Zabrze

1 149 999 zł164 m² 7 012,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Leśne Zacisze Nowa inwestycja, gotowego domu w stanie deweloperskim zamkniętym zlokalizowanym w Zabrzu. Nieruchomość w zabudowie szeregowej blisko natury. Bardzo dobry dojazd do Gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Frycza Modrzewskiego

Rokitnica,Zabrze

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:823 m²

Okazja inwestycyjna: budynek pod Akademik (1000 m2) z pozwoleniem na budowę Zabrze Rokitnica Oferujemy na sprzedaż budynek komercyjny w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

335 000 zł64 m² 5 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja do 20.04.br! Tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: Spokojna okolica w Centrum Zabrza z bardzo dobrą komunikacją miejską i dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Centrum Południe,Zabrze

165 000 zł34 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, 2-pokojowego mieszkania, 39,07 m (33,60 m powierzchni użytkowej) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Zabrze

Biskupice,Zabrze

125 900 zł27 m² 4 647,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 25,62m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

269 000 zł651 m² 413,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

1 100 000 zł4 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną,wszystkie media są na działce czyli woda,kanalizacja,prąd i gaz w chodniku.Działka idealna dla dewelopera można na niej zmieścić ciąg domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pakiet inwestycyjny - 2 lokale, 2 księgi wieczyste Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dożynkowa

Śródmieście,Zabrze

179 000 zł405 m² 441,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana 405 m2 na granicy Zabrza i Gliwic z domem w stanie surowym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 405 m2 z rozpoczętą odbudową parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

190 000 zł640 m² 296,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Zabrze

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

33 m | ul. Królewska | 5 min od centrum | przy Politechnice | ogrodzony teren Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na 2 piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Zaborze,Zabrze

345 000 zł58 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m Zabrze, zaborze, ul. Kalinowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w dzielnicy Zaborze w Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

255 000 zł51 m² 5 039,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bytomskiej (zabrze, biskupice). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł84 m² 3 546,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m zlokalizowane w centrum Zabrza, przy ul. Bohaterów Warszawskich 4. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szybowa

Młodego Górnika,Zabrze

145 000 zł129 m² 1 124,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy w Zabrzu Przedmiotem oferty jest pawilon użytkowy, zlokalizowany przy ul. Szybowej 1 w Zabrzu, na osiedlu Młodego Górnika. Budynek posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Helenka,Zabrze

185 000 zł40 m² 4 583,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze budynku w Zabrzu przy ulicy. Fryderyka J. Curie (dzielnica Helenka). Lokal usytuowany jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łowicka

Grzybowice,Zabrze

899 000 zł93 m² 9 702,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szybowa

Młodego Górnika,Zabrze

145 000 zł129 m² 1 124,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy w Zabrzu Przedmiotem oferty jest pawilon użytkowy, zlokalizowany przy ul. Szybowej 3 w Zabrzu, na osiedlu Młodego Górnika. Budynek posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajzera

Rokitnica,Zabrze

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie! Zabrze- rokitnica ul. Wajzera. Idealne propozycja na start lub pod inwestycje ze względu na Śląski Uniwersytet Medyczny. Cena mieszkania: 329 000 zł 1 piętro/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 63m2 z balkonem oraz piwnicą w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2, po odświeżeniu - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pyskowicka

Zabrze,śląskie

1 450 000 zł2 012 m² 720,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Zabrzu ul. Pyskowicka w atrakcyjnej dla prowadzenia działalności gospodarczej części Zabrza (strefa Ekonomiczna). W sąsiedztwie obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Zabrze

279 000 zł48 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaborze,Zabrze

220 000 zł51 m² 4 327,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 50,84 m2 usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł44 m² 5 188,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W samym centrum miasta, w świetnie skomunikowanej lokalizacji do pozostałych miast aglomeracji śląskiej. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,14 m przy ul. Klonowej będzie bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dożynkowa

Śródmieście,Zabrze

189 000 zł405 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 405 m2 z rozpoczętym projektem odbudowy parterowego domu (pow. domu 100 m2) z lokalizacją w Zabrzu przy ul. Dożynkowej (granica Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudy

Biskupice,Zabrze

165 000 zł78 m² 2 117,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Zabrze, biskupice, ul. Karola Żmudy 2b Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, położone w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersa

Rokitnica,Zabrze

269 000 zł73 m² 3 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą segmentu domu piętrowego powierzchni użytkowej około 73 m2 mieszczącego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 399 m2 w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Rokitnica,Zabrze

225 000 zł44 m² 5 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Zabrze

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Matejki w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pyki

Poremba,Zabrze

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone w Zabrzu przy ul. Jana Pyki. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze w 11-piętrowym, ocieplonym wieżowcu z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Helenka,Zabrze

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie | 250 zł czynsz | przy śum | Zabrze Helenka R E Z E R W A C J A! Na sprzedaż w pełni wyremontowana kawalerka w dzielnicy Helenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

399 900 zł64 m² 6 295,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na bardzo atrakcyjnym osiedlu Kotarbińskiego (ul. Franciszkańska) w Zabrzu. Cena zawiera wykonanie nowej zabudowy kuchennej - jest możliwy jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Helenka,Zabrze

214 000 zł45 m² 4 758,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem wyposażone I umeblowane Zabrze-Helenka-Jordana Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Rokitnica,Zabrze

650 000 zł135 m² 4 809,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 135,15 m2, zajmujące całe drugie piętro odnowionej kamienicy przy ul. Wyszyńskiego 26 w dzielnicy Rokitnica (zabrze). To nie tylko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij