Mieszkanie Zabrze

Zabrze, śląskie

  • 189 000 zł
  • 35,34 m²
  • 5 348,05 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Zieliński

Skontaktuj się

Mieszkanie Zabrze

Zabrze, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

189 000 zł

35,34 m²

5 348,05 zł/m²

Mieszkanie Zabrze

Zaktualizowane: 21 maja 2026

189 000 zł 35,34 m² 5 348,05 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 189 000 zł (5 348,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 35,34 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 618,45 zł
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homevia Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HMV-MS-132

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki z balkonem do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 35,34 m2 usytuowanej na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji z odremontowaną klatką schodową zabezpieczoną domofonem położonym w Zabrzu na ulicy Sobieskiego 21.

Nieruchomość jest sprzedawana z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Niskim kosztem istnieje możliwość wydzielenia sypialni. Cena do negocjacji. (...)

Agent

Dawid Zieliński

790 848...

790 848 120

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości