Mieszkanie, ul. Kawika
Kawika, Zaborze, Zabrze, śląskie
- 359 900 zł
- 55,40 m²
- 6 496,39 zł/m²
Ilona Karaś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kawika
Kawika, Zaborze, Zabrze, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kawika
Zaktualizowane: 19 maja 2026
359 900 zł 55,40 m² 6 496,39 zł/m²
2/4
3
1969
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1969Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 359 900 zł (6 496,39 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 55,40 m² (53,40 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 2 m²
- Czynsz: 510 zł
- Kuchnia: oddzielna, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: inne
- Internet, telewizja kablowa
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Homevia Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: HMV-MS-131
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kawika, Zaborze, Zabrze, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, osiedle bloków mieszkalnych
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji!
Na sprzedaż przestronne, umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 53,40 m² zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Kawika, na 2 piętrze.
Lokal składa się z jasnego salonu, 2 sypialni, z jednej wyjście na balkon, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju.
Mieszkanie jest funkcjonalne, zadbane i nie wymaga większych nakładów idealne do wprowadzenia od zaraz. (...)
790 848...
790 848 121