Mieszkanie, ul. 3 Maja

3 Maja, Centrum Południe, Zabrze, śląskie

  • 250 000 zł
  • 41,82 m²
  • 5 978 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Błażow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. 3 Maja

3 Maja, Centrum Południe, Zabrze, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

250 000 zł

41,82 m²

5 978 zł/m²

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Zaktualizowane: 11 maja 2026

250 000 zł 41,82 m² 5 978 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (5 978 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 41,82 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 350 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: BAYER HOUSE, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na trzecim piętrze w Zabrzu w bloku po termomodernizacji przy ulicy 3 Maja - Centrum.

Cena nieruchomości - 250 000 zł.

Nieruchomość o powierzchni 41,82m2 składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie przeszło feralny remont w 2022 roku. Instalacje elektryczne w miedzi, a instalacja wodno-kanalizacyjna również wymieniona. Na ścianach są gładzie, a na podłodze panele. (...)

Agent

Arkadiusz Błażowski

575 557...

575 557 994

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent