Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Młodzieżowa, Rokitnica, Zabrze, śląskie

  • 269 000 zł
  • 53,30 m²
  • 5 046,90 zł/m²

Zdjęcie

Remigiusz Drzewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Młodzieżowa, Rokitnica, Zabrze, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

269 000 zł

53,30 m²

5 046,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

269 000 zł 53,30 m² 5 046,90 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 269 000 zł (5 046,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 6 m²
  • Czynsz: 253 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Levito Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 822/LVT/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,3 m2, położone w Zabrzu przy ul. Młodzieżowej, na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po termomodernizacji. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 6,13 m2.
Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, idealny zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ogródka działkowego znajdującego się na terenie R.O.D. (...)

Agent

Remigiusz Drzewiecki

696 931...

696 931 575

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 931...

696 931 575

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl