Mieszkanie, ul. Damrota

Damrota, Zabrze, śląskie

  • 239 000 zł
  • 48,30 m²
  • 4 948,24 zł/m²

Zdjęcie

Marek Pol

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Damrota

Damrota, Zabrze, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

239 000 zł

48,30 m²

4 948,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Damrota

Zaktualizowane: 15 maja 2026

239 000 zł 48,30 m² 4 948,24 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 239 000 zł (4 948,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 7,10 m²
  • Czynsz: 380 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: BAYER HOUSE, zaktualizowane: 15.05.2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem.

Mieszkanie posiada dwustronny układ, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone i przewiewne przez cały dzień. W skład nieruchomości wchodzą dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka po remoncie. (...)

Agent

Marek Pol

574 557...

574 557 980

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została