Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego
Aleja Wojciecha Korfantego, Zabrze, śląskie
- 335 544 zł
- 42,26 m²
- 7 940 zł/m²
Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego
Aleja Wojciecha Korfantego, Zabrze, śląskie
zaktualizowane:
30 maja 2025
Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego
Zaktualizowane: 30 maja 2025
335 544 zł 42,26 m² 7 940 zł/m²
1/5
2
2024
możliwość wykupienia
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
możliwość wykupieniaStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 335 544 zł (7 940 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Zabrzu)
- Dostępne: maj 2025
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,26 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 209 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: HomeOn, zaktualizowane: 30.05.2025
- numer ogłoszenia: 657/13774/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Aleja Wojciecha Korfantego, Zabrze, śląskie
Opis nieruchomości
Nowoczesne 2 pokoje! Osiedle Kaskada! | Zabrze Al. Korfantego
ZADZWOŃ:
PCC 0 zł! BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.
Współpracując z HomeOn nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. (...)