dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

254 000 zł38,61 m² 6 578,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zabrze, maciejów, cicha spokojna uliczka. Budynek po termomodernizacji, zadbany, przyjemny. Kameralne, czyściutkie mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze niskiego budynku z cegły. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł32,82 m² 6 672,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z cegły po termomodernizacji przy ul. Zofii Nałkowskiej w Centrum Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł42,38 m² 7 008,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie Zabrze, ul. Wolności 135a Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 42,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł23,80 m² 7 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,8 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym, 1. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Żniwiarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł40,30 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na wysokim parterze w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Cena nieruchomości - 255 000 zł. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł65 m² 5 767,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni około 65 m ( 61,06m połączone w jedno mieszkanie + 4 m zaadaptowanego dzierżawionego korytarza) w Zabrzu-.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,99 m² 6 905,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu- centrum przy ul. Kowalczyka. Cena nieruchomości - 359 000.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,60 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 2 nieruchomości w jednej klatce schodowej, idealny dla inwestora poszukującego stabilnego, bezobsługowego dochodu pasywnego. Mieszkanie na wysokim parterze - 38,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Duża, umeblowana k awalerka w Zabrzu w kamienicy na wysokim parterze. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkania o powierzchni 35 m2 składające się z pokoju, duzej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł43,03 m² 11 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 43,03m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4. piętrowy budynku - 4 Kąty położony w Zabrzu przy ul. Szkolnej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,70 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze, ul. Szybowa 1a | 37 m | 2 pokoje - standard premium, nowa kuchnia I agd! Szukasz mieszkania, które jest naprawdę gotowe do wprowadzenia? Przy ul. Szybowej 1a czeka na Ciebie lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 119,67 m położony na prestiżowym osiedlu w Zabrzu, na ulicy Nad Kanałem 14. Ten wyjątkowy apartament znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,73 m² 4 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z potencjałem aranżacyjnym. Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63,50 m² 5 118,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze, ul. Brodzińskiego 3 przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z loggią, balkonem i piwnicą Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł159,70 m² 2 003,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,06 m² 6 528,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku po częściowej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,89 m² 5 516,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w Zabrzu przy ul. Kossaka - Biskupice. Cena nieruchomości - 369 000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

158 900 zł26,07 m² 6 095,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,07 m2 przy ul. Krakowskiej w Zabrzu- rokitnicy na drugim piętrze (poddaszu) w dwupiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie i swojej rodziny. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

44,40 m Zabrze Rokitnica, do remontu Szukasz mieszkania pod wynajem albo lokalu, który urządzisz po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie w Rokitnicy ma dobry układ, miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł38,34 m² 8 737,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,94 m² 5 585,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka typu studio w centrum Zabrza idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesny układ i świetną lokalizację. To mieszkanie sprawia, że samochód.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł85,28 m² 7 469,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 85,28 m > Loggia: 6,67 m >.

Szczegóły ogłoszenia

138 831 zł32 m² 4 338,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Maju Proszę przeczytać dokładnie szczegóły kontaktu. Zgodnie z polityką firmy, nie odpowiadam na anonimowe zapytania poprzez formularz. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,90 m² 5 843,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z widokiem na przyszłość - os. Kopernika, zabrze Szukasz nieruchomości, która jest maszynką do zarabiania ? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,72 m² 5 860,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetnie zaplanowane i bardzo pojemne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, drugie piętro w czteropiętrowym bloku. 52,15 m2, a w tym: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,40 m² 5 182,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, które możesz zrobić dokładnie po swojemu? A może chcesz kupić coś pod wynajem blisko uczelni? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,71 m² 4 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł28 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dla każdego! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem. Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary. Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł115 m² 6 208,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w nowopowstałej inwestycji w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,42 m² 7 288,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,70 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,7m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,62 m² 10 889,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 2 Pokoje | 43,62 m2 - w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł36,27 m² 2 067,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 36,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w klimatycznej i historycznej części Zabrza - na cenionym osiedlu robotniczym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł143,29 m² 3 133,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe, klimatyczne i oryginalnie zachowane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 143,29 m , zlokalizowane w Zabrzu przy głównej ulicy Wolności. Roczna, wymieniona instalacja gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł45,12 m² 4 853,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zabrze, ul. Bolesława Wallek-Walewskiego | 45,12 m | 2 pokoje | parter | pod wynajem (350 m do Politechniki) Najważniejsze na start: 45,12 m + piwnica 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,04 m² 6 725,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,04 m2, zlokalizowane na parterze w 3. piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Krasińskiego. Cena nieruchomości wynosi.