dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące się w spokojnej okolicy blisko politechniki. To wspaniała lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżona

Guido,Zabrze

350 000 zł43 m² 8 181,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 42,78 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - osiedle Dzierżona. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymera

Śródmieście,Zabrze

379 000 zł54 m² 7 081,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2 km od centrum miasta, z dwoma balkonami oraz widokiem na zieleń? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rokitnica,Zabrze

319 000 zł64 m² 4 973,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie w Zabrzu (rokitnicy) przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość o powierzchni 64,14 m2, zlokalizowana jest na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

645 346 zł92 m² 7 010,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 88,86m2 wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej W cenę mieszkania wliczona jest komórka o pow. 3,20 m2! Atrakcyjny czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Południe,Zabrze

298 000 zł38 m² 7 946,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty mieszkania o powierzchni 37,5 m , które przeszło niedawno kompleksowy remont, podnoszący jego standard na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Południe,Zabrze

229 000 zł77 m² 2 961,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie o pow. 77,3 m2 w zadbanej kamienicy w centrum miasta! Przedstawiam duże, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,33 m2 w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

300 000 zł56 m² 5 390,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Zabrzu, dzielnica Pawłów Cena mieszkania 300 000 zł Opis: - powierzchnia mieszkania: 55,65 m2 - Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mikołaja Kopernika,Zabrze

380 000 zł63 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dzień dobry, mam do sprzedania (bez udziału pośredników) mieszkanie 3 pokojowe na Os. Kopernika w Zabrzu. Mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, łazienki, toalety i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

210 000 zł51 m² 4 150,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowej kamienicy przy ul. 3-go Maja. Mieszkanie o powiechni 50,60 m2, usytuowane na 1 piętrze, składające się z: dużej kuchni, 2 pokoi, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Zabrze

309 000 zł58 m² 5 285,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,46 m2 zlokalizowane przy ul. Tuwima w kamienicy na 1 piętrze. Opis Mieszkania: salon z otwartą kuchnią. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Helenka,Zabrze

165 000 zł29 m² 5 749,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzeda mieszkanie kawalerkę w bardzo dobrej okolicy, blisko Akademii Medycznej. Mieszkanie o powierzchni 28,70 - kuchnia, łazienka, pokój z wnęką oraz balkon. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trocera

Śródmieście,Zabrze

218 000 zł38 m² 5 770,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,78m2 to idealna opcja dla tych, którzy pragną stworzyć swoje własne miejsce do życia w spokojnej okolicy w Zabrzu przy ulicy Trocera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

359 000 zł64 m² 5 651,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadbane! 3 pokojowe! Z dużym balkonem! Na pierwszym piętrze! Ogrzewanie miejskie! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty - mieszkania 3-pokojowego w sercu Zabrza, na pierwszym piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Centrum Północ,Zabrze

359 000 zł64 m² 5 651,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Zaborze,Zabrze

235 000 zł36 m² 6 456,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Zabrzu przy ulicy Modrzewiowej 3. Mieszkanie o powierzchni 36,40m2 znajduje się na 4. piętrze i składa się z: kuchni Salonu Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybna

Makoszowy,Zabrze

280 000 zł59 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania dobrze skomunikowanego? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Rybnej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

650 000 zł100 m² 6 491,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Zabrza, które możesz urządzić według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 100,13 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Centrum Południe,Zabrze

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do bezpośredniego zakupu mieszkania o powierzchni 35 mkw. + piwnica ok. 8 m.kw w Zabrzu przy ul. Piłsudskiego 75. Osoby zainteresowane proszę o telefon lub sms. Zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Centrum Północ,Zabrze

270 000 zł36 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu o wysokim standardzie za 270 000 zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 35.88 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytomska

Borsiga,Zabrze

480 000 zł157 m² 3 057,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny o powierzchni 157,00 m2 w kamienicy z lat 30. z dużym terenem - działką w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie składa się: czterech pokoi na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytomska

Borsiga,Zabrze

450 000 zł159 m² 2 834,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny o powierzchni 158,78 m2 w kamienicy z lat 30ych z dużym ternem- działką w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie składa się: czterech pokoi na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Mikołaja Kopernika,Zabrze

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie sprzedajemy prywatnie bez pośredników - beż biur nieruchomości :) Obejrzeć będzie można po weekendzie majowym po 16.00. Dzwonić proszę po 17.00 bo wtedy kończę pracę , dziękuję :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

274 550 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe możliwość wejścia od zaraz! Lokalizacja Zabrze, ul. Roosevelta - 100 m od budynku Politechniki Śląskiej! Lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

389 000 zł52 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zdjęcia przedstawiają przykładową realizację, ponieważ na mieszkaniu trwa remont. Mieszkanie będzie dostępne od początku czerwca. Rezerwacja mieszkania po jego zobaczeniu poprzez podpisanie umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodego Górnika

Młodego Górnika,Zabrze

285 000 zł53 m² 5 388,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w malowniczym Osiedlu Młodego Górnika. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

310 000 zł56 m² 5 570,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Zabrzu, dzielnica Pawłów Cena mieszkania 310 000 zł Opis: - powierzchnia mieszkania: 55,65 m2 - Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest urokliwe jednopokojowe mieszkanie w Zabrzu, usytuowane przy ulicy Struzika. Lokalizacja jest niezwykle dogodna, znajdując się w pobliżu szkół, przedszkoli oraz sklepów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwa pokoje, spokojna okolica, dobra komunikacja z centrum, mieszkanie dwa pokoje w spokojnej okolicy - elewacja po remoncie - nowe okna - do zagospodarowania piwnica - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poległych Górników

Mikulczyce,Zabrze

460 000 zł59 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w cichej, spokojnej dzielnicy Zabrza - Mikulczyce Mieszkanie jest w pełni wyposażone, znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy. lokal jest bardzo przestronny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńskiej

Helenka,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 033,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Zabrzu, osiedle Helenka, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej Cena: 250 000 zł Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 50,06 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Zabrze

183 000 zł30 m² 6 161,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Sprzedam M2 w Zabrzu - Komfortowe Mieszkanie Blisko Politechniki Śląskiej Cena: 183 000 zł Powierzchnia: 29,70 m2 Piwnica: 6,45 m2 Lokalizacja: zabrze, centrum , okolice Politechniki Śląskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Helenka,Zabrze

225 000 zł35 m² 6 502,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyremontowany i wyposażony lokal mieszkalny, dostępny od ręki! Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2, usytuowane na parterze budynku przy ul. Bolesława Prusa w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Zabrze

445 517 zł55 m² 8 070,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W cenę mieszkania wliczona jest komórka o pow. 1,79 m2. Atrakcyjny czteropiętrowy budynek z podziemnym garażem zlokalizowany został u zbiegu ul. Sienkiewicza z ulicą Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

255 000 zł47 m² 5 474,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego o powierzchni 46,58 mkw. Mieszkanie składa się w dużego pokoju, 2 sypialni, kuchni otwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janika

Zaborze,Zabrze

320 000 zł64 m² 4 977,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,29 mkw położone w Zabrzu dzielnica Zaborze Poręba. Mieszkanie w w bloku na 3 piętrze, nad mieszkaniem znajduje się strych. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

376 000 zł53 m² 7 094,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji położone w Zabrzu przy ul. M.C.Skłodowskiej. Mieszkanie o powierzchni - 53 mkw Piętro 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

250 000 zł50 m² 4 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m. Mieszkanie znajduje się w Zabrzu przy ulicy Brzóski. Wyposażone jest w meble kuchenne, zmywarkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

185 000 zł29 m² 6 379 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Sprzedam eleganckie mieszkanie o powierzchni 29.07 m2, położone przy ulicy Wolności w Zabrzu. Doskonałe dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przeszło generalny remont pięć lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Śródmieście,Zabrze

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 34 mkw położone w ścisłym centrum Zabrza. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum Północ,Zabrze

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o całkowitej powierzchni 63 m2, mieszczące się na 9 piętrze w bloku z windą przy ul. Skłodowskiej. Dodatkowo do mieszkania przynależy część zabudowanego korytarza.