dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Zabrze

202 000 zł50 m² 4 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M3, usytuowanego w samym sercu Zabrza. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokum w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Zabrze, ul. Niedziałkowskiego 65 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z lat 90. przy ul. Niedziałkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trocera

Zabrze,śląskie

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę całe 5 osobowe nowo wyremontowane mieszkanie dla pracowników/studentów W zabrzu (rejon ulicy słowackiego/wolności) tylko firmie lub agencji pracy. Miesięczny czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Helenka,Zabrze

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wynajem mieszkania w Zabrzu w dzielnicy Helenka w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym oraz łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego odświeżone dwupokojowe mieszkanie, które mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku w dzielnicy Centrum Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum Północ,Zabrze

549 000 zł93 m² 5 880,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Rodzinne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! | Zabrze ul. Słowackiego zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie prywatne wszystkim pośrednikom stanowczo dziękuję! sprzedam lub wynajmę (na min. pół roku) mieszkanie w centrum Zabrza, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spichrzowa

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronna, kawalerka na pierwszym piętrze w Centrum Zabrza. Jeden przestronny pokój, okna wychodzące na zachód; z widokiem na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Centrum Północ,Zabrze

215 000 zł33 m² 6 470,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Zabrze Centrum, o powierzchni 33,23 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Nocznickiego 45, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Rokitnica,Zabrze

1 300 zł40 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,14m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

220 000 zł50 m² 4 375,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Zabrzu, przy ul. Wolności, a więc w samym centrum miasta. Powierzchnia mieszkania to 50, 28 m +14,40 m piwnica. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

685 000 zł123 m² 5 557,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy przestronne i niezwykle komfortowe mieszkanie w samym sercu Zabrza przy ul. Wolności o powierzchni prawie 112 m . Znajduje się ono w kamienicy, zarządzanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maciejów,Zabrze

379 000 zł84 m² 4 517,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,9 m2 położone w Zabrzu przy ul. Pestalozziego. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

350 000 zł52 m² 6 725,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o łącznej powierzchni 52,04m2 usytuowanego na parterze w 3 piętrowym budynku po termomodernizacji z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Skarbnika 21 Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

250 000 zł40 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - dzielnica Helenka - idealne pod inwestycję! Lokalizacja: zabrze, dzielnica Helenka Powierzchnia: 39,60 m Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Rokitnica,Zabrze

250 000 zł40 m² 6 228,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,14m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu kawalerkę metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kowalskiej (zabrze, śródmieście). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary. Głównymi atutami jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

280 000 zł49 m² 5 740,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Zabrze

358 000 zł57 m² 6 257,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bez pośredników przestronne 3-pokojowe mieszkanie własnościowe 57,21 m2 z dużym balkonem i piwnicą + zamykany przedsionek 8m2 w 10-piętrowym bloku. Zabrze Centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Przestronne i jasne mieszkanie po generalnym remoncie!* Mieszkanie pachnące świeżością - gotowe dla nowego właściciela. Nieruchomość o powierzchni 52 m2, zlokalizowana jest w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zaborze Północ,Zabrze

256 000 zł51 m² 4 980,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje Mieszkanie na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Agrestowej w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedane! 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej, zielonej części Zabrza Zaborze. Bez prowizji. Mieszkanie sprzedaje właściciel. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Janek,Zabrze

236 000 zł50 m² 4 748,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne 2 pokoje z możliwością 3 Mieszkanie na trzecim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Juliusza Rogera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Centrum Południe,Zabrze

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Centrum Południe, zabrze, śląskie Ul. Józefa Mehoffera, parter, 2-pokojowe Doskonała lokalizacja w Centrum Zabrza 47 m2 Szukasz swojego pierwszego mieszkania gdzie wszystko masz pod ręką? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

265 000 zł52 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Marii Skłodowskiej Curie. Dobra propozycja dla rodziny, osób starszych czy studentów śum. Znajduje się na parterze, w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Centrum Południe,Zabrze

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, idealne dla singla lub pary, położone w doskonałej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

275 000 zł42 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Zabrza Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Zabrza. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Śródmieście,Zabrze

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż: 80 m w centrum Zabrza - 3 pokoje z potencjałem na 4 Lokalizacja: centrum miasta - w pobliżu szkoła, żłobek, park, politechnika Śląska i szpital Przystanki autobusowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Maciejów,Zabrze

269 000 zł47 m² 5 741,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

46,85 m | 2 pokoje Zabrze, ul. Zaolziańska - spokojna okolica z doskonałą komunikacją miejską i bliskością centrum Balkon Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Zaolziańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biskupice,Zabrze

249 000 zł79 m² 3 146,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem, w zielonej i spokojnej części Zabrza. Nieruchomość położona jest przy ul. Brondera - w cichej okolicy pełnej zieleni. W zasięgu kilku minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Helenka,Zabrze

241 000 zł46 m² 5 289,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, mieszkanie 45,56 m w Zabrzu oś Helenka idealne dla Ciebie! Cena: 24100zł Lokalizacja:Zabrze ul Witkacego Powierzchnia: 45,56 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zaborze,Zabrze

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja do 20.10.2025r.! Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości. Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: * Spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 Nieruchomość: powierzchnia 14 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze by lemontree Bliskość dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokitnica,Zabrze

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, w dzielnicy Rokitnica z świetnym dojazdem do Gliwic, tarnowskich Gór i miast ościennych. Śląski Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżona

Guido,Zabrze

267 000 zł43 m² 6 241,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! 2 pokoje | 42,78 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Helenka,Zabrze

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferuję na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane w Zabrzu Helence przy ul. Witkacego w pobliżu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie.