dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 piętrze. - budynek z lat 70-tych przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnickiego

Centrum Południe,Zabrze

183 000 zł33 m² 5 495,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe, 33.3 m2, Zabrze Centrum Południe Oferujemy na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,3 m2, usytuowane na 1. piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaborze,Zabrze

419 000 zł70 m² 5 951,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty - to czas kiedy bez pośpiechu i z kubkiem kawy w ręce możesz zobaczyć sprzedawane mieszkanie. Dzień otwarty - 15 marzec od 13:00 do 14:30 Zabrze ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Mikulczyce,Zabrze

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w Mikulczycach! 3 pokoje w Zabrzu przy Zapolskiej w cenie 6 071 zł/m2! Na sprzedaż m4 o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banachiewicza

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł56 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w oazie ciszy i spokoju jakim jest osiedle Kopernika? Widok balkonu ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przystankowa

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

160 000 zł39 m² 4 087,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

To wyjątkowa oferta na rynku, idealna dla rodzin, par, jak również singli szukających mieszkania w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Helenka,Zabrze

368 000 zł52 m² 7 094,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Po generalnym remoncie, * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje, mieszkanie na parterze w trzykondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 25,35 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *1,5 km od booster Zabrze by lemontree *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 290 zł20 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 *powierzchnia 20 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *1,5 km od booster Zabrze by lemontree *bliskość dtś stanowi znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Zaborze,Zabrze

205 000 zł34 m² 6 101,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Położone w spokojnej lokalizacji, blisko lasu, 2 pokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 33,60 m , zlokalizowane w Zabrzu - Zaborzu przy ul. Józefa Lompy. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Zabrze,śląskie

445 000 zł74 m² 6 013,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Opis Sprzedam mieszkanie: lokalizacja: - osiedle Kotarbińskiego - mieszkanie 4-pokojowe, własnościowe spółdzielcze (zsm) - blok 10-piętrowy (z 1990r.) z windą - zielone osiedle, spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witosa

Grzybowice,Zabrze

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na parterze w Zabrzu, ul. Witosa (grzybowice) Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Zabrzu przy ul. Witosa, w spokojnej dzielnicy Grzybowice, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kotarbińskiego

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

179 000 zł27 m² 6 528,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowa do wprowadzenia lub lekkiego odświeżenia, położona w spokojnej części miasta - os. Kotarbińskiego, kawalerka z małym tarasem/ogródkiem o powierzchni 27,42 m . Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Zabrze

160 000 zł25 m² 6 294,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Ta wyjątkowa oferta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się wysokim standardem mieszkania w przystępnej cenie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boboli

Śródmieście,Zabrze

489 000 zł94 m² 5 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Idealne dla rodziny Dwupoziomowe 2 łazienki Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 2-poziomowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy Boboli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 290 zł20 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Mikulczyce,Zabrze

299 000 zł65 m² 4 583,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: dobrze skomunikowane/ 5 minut samochodem do ścisłego Centrum Zabrza; blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Guido,Zabrze

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m , usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Układ pomieszczeń: 5 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Rokitnica,Zabrze

214 000 zł52 m² 4 123,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Andersa. Nieruchomość o powierzchni 51,9 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. * 2 km (4 min) od Śląskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

219 000 zł35 m² 6 329,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Planujesz iść na swoje i szukasz mieszkania na start? - świetnie trafił_ś! Czytaj dalej i zapoznaj się z ofertą! Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Zabrze,śląskie

4 200 zł115 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą która obejmuje wynajęcie komfortowego mieszkania o powierzchni 115m2. Lokal składa się z czterech oddzielnych pokoi, dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Guido,Zabrze

310 000 zł54 m² 5 784,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 24.02.br! Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości! Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Zabrze

249 000 zł50 m² 4 991,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do własnej aranżacji, położone w pożądanej okolicy, duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Tomasza Nocznickiego. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 012,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,88 m położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Nocznickiego w Zabrzu. Składa się ono z: - kuchni otwartej na salon, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Poremba,Zabrze

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaborze / Ruda Nowe meble + agd w cenie = otrzymujesz gotowe do zamieszkania mieszkanie Dostępne są inne układy mieszkań - szczegóły pod numerem telefonu. Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

172 000 zł33 m² 5 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo dobra lokalizacja - Centrum, politechnika 2 pokoje Do własnej aranżacji W galerii rzut mieszkania oraz przykładowa koncepcja Dostępne są inne układy mieszkań. Szczegóły pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Śródmieście,Zabrze

1 890 zł52 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 Pokoje | 52,5 m2 - po remoncie, gotowe do wprowadzenia Balkon W pełni wyposażone Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Zabrzu w bezpośredni sąsiedztwie Parku Powstańców Śląskich. Nieruchomość przeszła kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

270 000 zł50 m² 5 789,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: zabrze Centrum Południe Powierzchnia mieszkania: 50,09 m2 Cena: 280 000 zł Na sprzedaż mieszkanie położone w Zabrzu, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje po remoncie w bloku przy Multikinie Wchodzisz i mieszkasz! Dostępne są inne układy mieszkań - szczegóły pod numerem telefonu. Mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie Dwustronny układ +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

349 000 zł47 m² 7 362,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie w Zabrzu w dzielnicy Rokitnica przy ul. Budowlanej. *1 piętro* *ogrzewanie miejskie* Mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Centrum Południe,Zabrze

285 000 zł57 m² 4 992,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy na dni otwarte - 19.09.2024 - czwartek od godziny 17 do godziny 18. Dni otwarte to czas kiedy w spokoju można obejrzeć sprzedawaną nieruchomość. Prosimy O kontakt telefoniczny aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

340 000 zł64 m² 5 352,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje, mieszkanie na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Prof. Władysława Tatarkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gogolińska

Mikulczyce,Zabrze

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Zabrzu Mikulczycach wygodne i funkcjonalne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Centrum Południe,Zabrze

160 000 zł37 m² 4 286,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. W. Łokietka. Nieruchomość o powierzchni 37,33 m2 z przynależną piwnicą (4,9 m2) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Zaborze,Zabrze

312 000 zł53 m² 5 897,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, na wysokim parterze, idealne do zamieszkania. Otoczenie: prezentujemy na sprzedaż doskonale rozplanowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

267 000 zł52 m² 5 085,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 52,5 m2 przy ulicy Wolności w Zabrzu (zaborze). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4 - piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Rokitnica,Zabrze

1 890 zł43 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i komfortowe mieszkanie w Zabrzu Rokitnicy (centrum dzielnicy - obok Lidla). Bardzo wysoki standard mieszkania. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Zaborze,Zabrze

159 000 zł19 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej (odrębna własność rezem z piwnicą 2,4m 2 ) 21m 2 , na 3 piętrze 3 piętrowego budynku, zlokalizowane przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

269 000 zł52 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Zabrza. Jeśli marzy Ci się mieszkanie w centrum miasta, gdzie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł47 m² 6 040,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza Powierzchnia: 47,18 m | Piętro: 2. w budynku z windą Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego,.