dowolna

Mieszkania w kamienicy Zabrze - Lista aktualnych ogłoszeń

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł84 m² 3 546,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m zlokalizowane w centrum Zabrza, przy ul. Bohaterów Warszawskich 4. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam do wynajęcia niezwykłe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta tuż przy dworcu pkp. Lokal w doskonałym stanie technicznym po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Zabrze

279 000 zł48 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudy

Biskupice,Zabrze

165 000 zł78 m² 2 117,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Zabrze, biskupice, ul. Karola Żmudy 2b Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, położone w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Rokitnica,Zabrze

225 000 zł44 m² 5 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Rokitnica,Zabrze

650 000 zł135 m² 4 809,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 135,15 m2, zajmujące całe drugie piętro odnowionej kamienicy przy ul. Wyszyńskiego 26 w dzielnicy Rokitnica (zabrze). To nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Śródmieście,Zabrze

135 000 zł40 m² 3 388,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja- centrum Zabrza z łatwym i szybkim dojazdem do innych miast Aglomeracji Śląskiej- w pobliżu A4, dtś; niskie koszty miesięczne utrzymania- tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nocznickiego

Zabrze,śląskie

216 000 zł33 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w centrum Zabrza, o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Nocznickiego 45, z niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallek-Walewskiego

Śródmieście,Zabrze

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Lokalizacja: zabrze - ul. Bolesława Wallek-Walewskiego 22. Nieruchomość idealna dla pary, singla lub studenta - 6 min pieszo do Politechniki. Mieszkanie zostało częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Floriana

Śródmieście,Zabrze

180 000 zł46 m² 3 956,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Zabrze to miasto o bogatej historii i kulturze, oferujące swoim mieszkańcom i gościom szeroki wybór atrakcji. Od zabytków techniki po zielone parki i place zabaw, każdy znajdzie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pawłów,Zabrze

840 000 zł111 m² 7 538,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Zabrze Pawłów Przestronny apartament 111,43 m z poddaszem, ogrodem, miejscem pod wiatą 840 tys. + garaż 50 tys.! ostatni wolny lokal w kameralnej kamienicy! To wyjątkowa oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Centrum Południe,Zabrze

319 000 zł69 m² 4 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Zabrzu - ul. Brzóski 39 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,1 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

240 000 zł50 m² 4 802,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne M3 po remoncie - Zabrze, ul. Roosevelta 63 - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,97 m2, położone na 1. piętrze w trzypiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

348 000 zł40 m² 8 689,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzego

Centrum Południe,Zabrze

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym o powierzchni 65 m2, położone na 2. piętrze trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Św. Jerzego 2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 15 m2 w skład którego wchodzi: - pokój aneksem kuchennym - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z wyposażeniem Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakusa

Zabrze,śląskie

379 000 zł75 m² 5 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Zabrza, przy ul. Krakusa. Lokal idealny zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Centrum Południe,Zabrze

399 000 zł96 m² 4 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Z przyjemnością informuję O rezerwacji oferty szukasz czegoś podobnego? zadzwoń, sprawdzę co mogę zaproponować Cieszę się, że tu jesteś. Bo to nie jest ogłoszenie, na które trafia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Centrum Południe,Zabrze

339 000 zł69 m² 4 905,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum Południe,Zabrze

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,10m , zlokalizowane w centrum Zabrza przy ulicy Spichrzowej. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Centrum Południe,Zabrze

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w Centrum Zabrza gotowego do wprowadzenia? To ogłoszenie jest właśnie dla ciebie! Lokalizacja - spokojna ulica w centrum miasta. Mieszkanie położone jest w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą - Zabrze Przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na parterze trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu. Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

257 000 zł81 m² 3 161,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Położone w ścisłym centrum miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,30 m przy ul. 3 maja będzie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa

Biskupice,Zabrze

438 000 zł66 m² 6 592,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne gotowe do zamieszkania mieszkanie w budynku willowym. Mieszkanie ma powierzchnię 66,44 m i składa się z 1 przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

170 000 zł39 m² 4 392,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, które mieści się w Zabrzu (dzielnica Helenka) przy ul. Witkacego. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

2 490 zł150 m² 16,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Dostępne. Do wynajęcia bardzo duże, atrakcyjne 5 pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Zabrza - naprzeciw zus. Powierzchnia: 150 m2. Pomieszczenia: 5 pokoi (2 duże niezależne, 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Zabrze

445 000 zł154 m² 2 889,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! teraz tylko 445 000 zł! Marzyłeś o własnym mieszkaniu? To idealna okazja! Cena została obniżona z 460 000 zł na 445 000 zł -oszczędasz 15 000 zł! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

252 500 zł45 m² 5 648,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, z możliwością inwestycji, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza, mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 44,7 m2, sprzedam, cena 252 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

260 000 zł42 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, z możliwością inwestycji, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza, mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,2 m2, sprzedam, cena 260 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Trocera

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

950 zł21 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny lokal w kamienicy przy ulicy Trocera 13 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

1 500 zł59 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Zabrza. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze zabytkowej kamienicy z 1955r, położonej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzego

Centrum Południe,Zabrze

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Centrum Południe,Zabrze

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się w centrum Zabrza. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 844,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta idealna zarówno jako mieszkanie dla Twojej Rodziny jak i dla Twojego Biznesu : -na gabinety lekarskie -na gabinety stomatologiczne -na gabinety psychologiczne -na kancelarię -na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

190 000 zł41 m² 4 655,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, zabrze - ul. Tarnopolska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone na 1. piętrze w kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i gotowym do wejścia M4 w genialnej lokalizacji? To właśnie dla Ciebie jest to ogłoszenie. Możliwość wynajmu trzech garaży zlokalizowanych naprzeciw budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Zabrze

240 000 zł59 m² 4 056,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko w Realton Nieruchomości! sprzedaż tylko do 29.01.2026R! Tylko dla klienta gotówkowego! Atuty nieruchomości: Dobre skomunikowanie/ ścisłe Centrum Zabrza- komunikacja miejska + PKP Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł50 m² 5 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Centrum Południe,Zabrze

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950