dowolna

Mieszkania w kamienicy Zabrze - Lista aktualnych ogłoszeń

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

246 500 zł55 m² 4 481,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Zabrze, ul. Słowackiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 2 piętrze (poddasze) w budynku w dobrej lokalizacji blisko centrum Zabrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,39 m² 6 368,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,39m2 przy ul. Kołobrzeskiej w Zabrzu- rokitnicy na parterze w jednopiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,25 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Centrum Zabrza Oferuję do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po remoncie - Zabrze, mikulczyce, ul. Wawrzyńca - 35 m + ogródek Prezentujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 35 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

176 452 zł52 m² 3 393,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Zabrze przy ul. Mikołowskiej 5a/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 000 zł48,13 m² 4 363,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych szukających swojego nowego miejsca na ziemi. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,90 m² 6 586,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze w Zabrzu przy ulicy Świetego Urbana. Cena nieruchomości - 355 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,15 m² 5 586,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zadbanej kamienicy! dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, dzielnica Śródmieście, ul. Marcina Lutra. Mieszkanie o pow. 76 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł92,10 m² 4 875,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania w centrum Zabrza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł104,70 m² 4 192,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania, cenisz sobie przestrzeń i możliwości komunikacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł51,09 m² 4 580,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Bytomskiej 76, na 1. piętrze budynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł139,33 m² 25,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 139.33 m2, idealne zarówno dla pracowników, studentów jak i na cele biurowe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90,13 m² 3 328,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,13 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 3. piętrowej kamienicy przy ul. Św. Urbana w Zabrzu. Cena nieruchomości wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł50,28 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,28 m , położone na 4 piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wolności w centrum Zabrza. Lokal stanowi propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł94 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże , przestronne mieszkanie do wynajęcia! Zabrze Centrum ul. De Gaulle'a ( na wysokości restauracji Balaton ) Metraż 94m2, 3 odzielne pokoje - w tym naprawde duży salon, łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł66,70 m² 5 022,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 66,7 m | 5 pokoi | Zabrze ul. Dubiela | Idealne pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 37 m centrum Zabrza, blisko Politechniki Śląskiej Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w centrum Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł147 m² 3 394,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 147.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,40 m² 5 063,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwu piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Joanny Żnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł50,28 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M3, usytuowanego w samym sercu Zabrza. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokum w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł89,38 m² 3 580,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wynajete mieszkanie (2700 zl / miesiąc łacznie z czynszem plus media płatne osobno tj.woda, prąd i gaz). Mieszkanie nietuzinkowe duże i przestrzenne zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia urokliwe mieszkanie dwupokojowe w stylowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza. To wyjątkowe miejsce charakteryzuje się nie tylko bliskością do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70,80 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń i klimat, którego nie znajdziesz w bloku ul. de Gaulle'a, zabrze Szukasz mieszkania, które nie jest kopiuj-wklej z katalogu dewelopera, ale ma własny charakter, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,33 m² 4 752,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (290 cm) mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,33 mkw, położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w centrum Zabrza. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł92,82 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 82,82 m2 położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy w centrum Zabrza. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł42,38 m² 7 008,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie Zabrze, ul. Wolności 135a Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 42,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe o powierzchni 40 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 3. piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Karola Miarki. Miesięczna cena wynajmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego? Gotowa inwestycja, która już na siebie zarabia! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł36,98 m² 4 110,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu kawalerke o pow. użytkowej 36,98m2. Zabrze Biskupice ul.Bytomska Mieszkanie położone jest przy głównej ulicy dzielnicy Biskupic , jednakże w drugiej lini zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,60 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 2 nieruchomości w jednej klatce schodowej, idealny dla inwestora poszukującego stabilnego, bezobsługowego dochodu pasywnego. Mieszkanie na wysokim parterze - 38,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta / super cena / zadzwoń I przyjdź obejrzeć. Mieszkanie po generalnym remoncie, na wysokim parterze w kamienicy. Składa się z sypialni, salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,11 m² 5 989,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3 pokoje | 65 m | osobna garderoba | kamienica | garaż opcjonalnie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,05 m² 7 465,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Duża, umeblowana k awalerka w Zabrzu w kamienicy na wysokim parterze. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkania o powierzchni 35 m2 składające się z pokoju, duzej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: 54 m + loggia | Zabrze ul. św. Urbana | 2. Piętro | Ogrzewanie Miejskie Szukasz mieszkania o idealnym metrażu, w doskonałej lokalizacji i z przewidywalnymi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,73 m² 4 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z potencjałem aranżacyjnym. Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł73 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| swietne mieszkanie W ścisłym centrum! Polecam do wynajęcia niezwykłe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta tuż przy dworcu pkp. Lokal w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63,50 m² 5 118,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze, ul. Brodzińskiego 3 przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z loggią, balkonem i piwnicą Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,84 m² 4 539,23 zł/m²