dowolna

Mieszkania w centrum Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

299 999 zł140 m² 2 142,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| pilna sprzedaż! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Ze względu na położenie mieszkania (ścisłe centrum/skrzyżowanie Wolnośi z Karola Miarki) istnieje możliwość zmiany funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| z dużym potencjałem, tanie w utrzymaniu, świetna lokalizacja. Do sprzedaży mieszkanie w Zabrzu położone na parterze niskiego budynku. Mieszkanie o pow. 56,00m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

174 000 zł78 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W zabrzu W ścisłym centrum W kamienicy Z winda! mieszkanie wyremontowane oraz umeblowane. Posiada 3 pokoje, widną dużą łazienkę Z oknem oraz ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

175 000 zł78 m² 2 257,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe bezczynszowe O pow. Użytkowej 77,51 M2. Rozkład: pierwszy poziom: kuchnia, salon, proste schody na poddasze plus pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Poddasze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rokitnica,Zabrze

85 000 zł31 m² 2 742 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Kawalerka W świetnej lokalizacji - rokitnica ul. Krakowska! niskie opłaty! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m2, mieszczące się na poddaszu w piętrowej kamienicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

136 000 zł62 m² 2 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe w Zabrzu w Centrum. Mieszkanie na 3 piętrze w częściowo ocieplonej kamienicy od strony południowej. W mieszkaniu nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

152 000 zł42 m² 3 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyromontowane mieszkanie na spokojnym osiedlu Dzierżona obok osiedla Janek w dzielnicy Centrum Południe. Mieszkanie znajduję sie w wyremontowanym bloku na 3 piętrze. Sklada sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rokitnica

Rokitnica,Zabrze

74 000 zł29 m² 2 552 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spokojna okolica, dużo zieleni! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 29 m2. Lokal składa się z przedpokoju, kuchni wyposażonej w piec gazowy, łazienki (wc, umywalką, wanną) oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

82 000 zł30 m² 2 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Zabrzu Centrum o pow. 30 m2. Mieszkanie w bloku na parterze (do wyjścia na podwórze nie dzielą żadne shody). Blok zabezpieczony domofonem. Mieszkanie umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

180 000 zł101 m² 1 782 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Duże mieszkanie w samym centrum miasta - ulica Wolności, wiele możliwości aranżacji mieszkania! Do sprzedaży duże przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rokitnica

Rokitnica,Zabrze

110 000 zł48 m² 2 292 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne M4 W dobrej cenie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka W kamienicy W centrum zabrza na 2 piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione instalacje, ogrzewanie gazowe Z pieca dwufuncyjnego (mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

142 000 zł44 m² 3 227,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe,dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu (okolice Politechniki Śląskiej)umieszczone na drugim piętrze w cichej,spokojnej okolicy,wokół dużo zieleni co cieszy oko po zimowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Rokitnica,Zabrze

74 000 zł30 m² 2 466,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w bardzo spokojnej i zielonej części osiedla Rokitnicy. Umieszczone jest w bloku po termomodernizacji na pierwszym piętrze o powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Mikołaja Kopernika,Zabrze

185 000 zł74 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Duże przestronne M5 na os. Kopernik! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

65 000 zł39 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna cena - tylko 1850 zł/m2 mieszkania! Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim wielorodzinnym budynku zlokalizowanym blisko ulicy Sobieskiego i tym samym blisko centrum. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Północ,Zabrze

179 000 zł68 m² 2 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży niezwykle atrakcyjne mieszkanie po remoncie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul.Św Urbana. Prezentowany lokal to 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 250 zł78 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe docelowo o powierzchni użytkowej 128 m2. Obecnie jest to pow. 77,51 m2. Mieszkanie jest obecnie w trakcie rozbudowy o salon 49,80 m2. Bedzie równiez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy niezwykle komfortowe mieszkanie składające się z 3 sypialni, otwartego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki połączonej z wc.Lokal usytowany jest w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zabrze,śląskie

235 000 zł57 m² 4 094,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam komfortowe mieszkanie położone w centrum Zabrza, przy ul. Wyspiańskiego 10, na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły. Powierzchnia mieszkania to 57,40 m2. Zarówno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek z monitoringiem, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, nowe drzwi wejściowe. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

990 zł42 m² 23,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Centrum Zabrza - spokojne osiedle Janek. Większy pokój z balkonem wyremontowany (obniżany sufik z oświetleniem ledowym), kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

159 000 zł64 m² 2 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dobra cena , dobra lokalizacja. Centrum miasta , jedna z głównych ulic , ale położenie kamienicy i znajdującego się w niej mieszkania zapewnia spokój i widok na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordana

Helenka,Zabrze

69 900 zł35 m² 1 997,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w jednym z najładniejszych osiedli w Zabrzu. Osiedle jest wspaniałe, dookoła mnóstwo zieleni, gdyż można by powiedzieć znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku wielorodzinnym w Zabrzu Zaborzu. Jasna, słoneczna kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczną z płytą ceramiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

825 zł38 m² 21,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 38m2, dwa pokoje w Centrum Zabrza. Mieszkanie ładne i schludne. Na podłogach panele, ściany gładzie. Aneks kuchenny wykafelkowany i w pełni wyposażony, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Maciejów

Maciejów,Zabrze

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wyremontowane mieszkanie W centrum zabrza, dzielnica maciejów. Mieszkanie W bloku na parterze Z balkonem. Blok ocieplony Z domofonem. W kuchni meble, kuchenka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie W bloku W centrum zabrza. Mieszkanie schludne do wprowadzenia lub odnowienia według własnego pomysłu. Budynek ocieplony rok temu. Przy budynku parking. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Zabrze,śląskie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta - 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie - centrum! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w wysokim bloku przy ul. Kowalskiej w Zabrzu. Duży pokój z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

130 000 zł75 m² 1 731,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W wyremontowanej kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ustawne 3 pokojowe Z potencjałem. Trzy oddzielne pokoje Z wejściami Z przedpokoju. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

140 000 zł47 m² 2 967,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe W centrum zabrza na ul. Barbary. Mieszkanie W 2011 R przeszło generalny remont. Wymieniona została instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy medycznej szkole policealnej sorbona. Mieszkanie po kapitalnym remoncie doskonałe dla 2 lub 3 osób. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnie z oknem, piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Centrum Północ,Zabrze

137 000 zł52 m² 2 610 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w Zabrzu. Lokal składa się z podłużnego przedpokoju, kuchni, łazienki, wc, salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

143 900 zł48 m² 2 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! - Idealna oferta dla osób wymagających i potrafiących docenić wysoką jakość wykończenia wnętrz a zarazem oczekujących rozsądnej ceny zakupu mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu m-2 położone w okolicy Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Posadowione w budynku trzypiętrowym z lat 70-tych, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikulczycka

Centrum Północ,Zabrze

82 999 zł36 m² 2 305,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania mieszkanie w Zabrzu przy ul. Mikulczyckiej w pobliżu parku Dubiela oraz centrum handlowego Platan. Mieszkanie środkowe, od południowej strony, słoneczne. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

225 000 zł91 m² 2 472,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Atrakcyjne mieszkanie dla wymagających Klientów, niedaleko zjazdów na A1, a4 i dtś), w stanie idealnym , wysoki standard. Do sprzedaży ładne, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzóski

Śródmieście,Zabrze

240 000 zł88 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w Zabrzu ul. Brzóski 44/3, na pierwszym piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym, metraż 87,9 m2, wysokość pomieszczeń: 3,0 m, pokoje: 20,0 m2, 18,3m2, 16,0m2, 5,6m2, kuchnia 12,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maciejów

Maciejów,Zabrze

87 000 zł38 m² 2 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| atrakcyjne mieszkanie na prawie odrębnej własności w stanie do zamieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów na remont. Do sprzedaży ładne, zadbane, jasne mieszkanie o pow. 38,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mikulczyce

Mikulczyce,Zabrze

149 000 zł55 m² 2 728,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana 3 pokojowe mieszkanie w bloku w Zabrzu Mikulczycach wraz z możliwością dokupienia murowanego garażu przy domu. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Stare Zabrze,Zabrze

159 500 zł48 m² 3 302,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób wymagających i potrafiących docenić wysoką jakość wykończenia wnętrz a zarazem oczekujących rozsądnej ceny zakupu mieszkania zlokalizowanego w starszym.