dowolna

Mieszkania w centrum Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

167 000 zł38 m² 4 394,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone centrum południe przy ul. Ślęczka. Mieszkanie o powierzchni 37,88 mkw, ładny układ pomieszczeń, osobne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia dużą kawalerkę położoną w Zabrzu przy ul. Brzóski - bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, blisko Politechnika, przystanki, sklepy. Mieszkanie do zamieszkania - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

167 000 zł38 m² 4 394,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

900 zł37 m² 24,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 36,58 m 2 w kamienicy na parterze w centrum Zabrza. Opłaty: czynsz 900 + media (prąd, woda, ogrzewanie).Mieszkanie wymaga odświerzenia! Wymagana kaucja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

175 000 zł38 m² 4 619,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone centrum południe przy ul. Ślęczka. Mieszkanie o powierzchni 37,88 mkw, ładny układ pomieszczeń, osobne wejścia do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

188 000 zł53 m² 3 574,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W atrakcyjnej cenie! dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze W centrum zabrza! Zapraszamy na prezentację mieszkania dwu-pokojowego usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

700 zł35 m² 20,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka, mieszkanie nie posiada łazienki. Zlokalizowana w samym centrum Zabrza, w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość wynajęcia piwnicy. Opłata za ogrzewanie 5zł/m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Śródmieście,Zabrze

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 44m2 położone na parterze w dwupiętrowej kamienicy w centrum Zabrza. Pomieszczenia:kuchnia, łazienka, pokój z antresolą. Do pokoju wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Śródmieście,Zabrze

1 100 zł38 m² 29,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 37,55 m2 położone na parterze w jednopiętrowej kamienicy w centrum Zabrza przy ul. Armii Krajowej. W skład mieszkania wchodzi jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Centrum Południe,Zabrze

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w znakomitej lokalizacji w Zabrzu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum Południe,Zabrze

460 000 zł122 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

4 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Zabrza! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

187 000 zł38 m² 4 936,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

199 000 zł49 m² 4 082,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zabrze Reymonta Zapraszam do zakupu przytulnego, ciepłego mieszkania do odświeżenia ew. remontu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierotki

Centrum Południe,Zabrze

149 000 zł50 m² 2 965,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do zakupu dwu pokojowego mieszkania w Centrum Zabrza. Mieszkanie znajduje się na 1 p. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na idealnym 1 pietrze w niskim 4 piętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Matejki. Mieszkanie jest rozkładowe, osobne wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Witaj, jeżeli poszukujesz właśnie swojego nowego, klimatycznego M w doskonałej lokalizacji, w centrum Zabrza, a dodatkowo chcesz czuć zapach kwitnącej jarzębiny każdego poranka, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierotki

Centrum Południe,Zabrze

145 000 zł41 m² 3 519,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu 39m2. Znajduje się na drugim piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł49 m² 4 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,52 m zlokalizowane w budynku przy ul. Reymonta w Zabrzu. Układ pomieszczeń Jeden pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łąkowa

Mikulczyce,Zabrze

849 000 zł134 m² 6 327,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

!Możliwa zamiana - dom; działka; rozpoczęta budowa! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Przedstawiam Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania o powierzchni całkowitej 134 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tetmajera

Centrum Południe,Zabrze

220 000 zł35 m² 6 237,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W centrum Zabrza na ulicy Tetmajera czeka przytulne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie. Po Remoncie przez duże R! Wykonanie z niezwykłą starannością i przy użyciu wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

179 000 zł53 m² 3 403,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze W centrum zabrza! Zapraszamy na prezentację mieszkania dwu-pokojowego usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Zabrze

Centrum Południe,Zabrze

539 000 zł114 m² 4 728,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w kamienicy z niepowtarzalnym klimatem w centrum Zabrza! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzóski

Śródmieście,Zabrze

295 000 zł58 m² 5 074,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

agencyjnej! Szukasz mieszkania z dużym balkonem? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermisza

Centrum Północ,Zabrze

309 000 zł52 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pokochaj wielką płytę dzięki nowoczesnemu wystrojowi mieszkania w wysokim standardzie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Zabrze,śląskie

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym dwupokojowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji Zabrza. Co wyróżnia to mieszkanie? Świetna lokalizacja - Zabrze, ul. Księdza Bolesława Domańskiego - blisko dtś oraz A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

360 000 zł101 m² 3 564,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o pow. 101 m 2 na parterze pięknej, secesyjnej kamienicy. Lokalizacja w centrum Zabrza, w spokojnej, cichej okolicy. Dobry standard wykończenia. Dodatkowo piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

1 700 zł52 m² 33,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu atrakcyjne, nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,50 mkw , składające się z dużej , ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

191 000 zł53 m² 3 631,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze W centrum zabrza! oferta idealna pod inwestycję! Zapraszamy na prezentację mieszkania dwu-pokojowego usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tuwima

Śródmieście,Zabrze

135 000 zł24 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowaną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Zabrza. Mieszkanie składa się z otwartej przestrzeni z aneksem kuchennym oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Górnośląska

Centrum Południe,Zabrze

399 841 zł70 m² 5 698,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatni wolny loft C2 o łącznej powierzchni 70,16 m2 w tym antresola 14.62 m2 [ jako dodatkowy pokój ] i dodatkowo balkon 6m2. To jeden z trzech loftów w nowym zespole domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

2 000 zł52 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

295 000 zł69 m² 4 275,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Witaj! Przedstawiam Ci 3-pokojowe mieszkanie na parterze znajdujące się w Centrum Zabrza przy ul. Roosevelta. Mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich, przestronnych pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witaj! Przedstawiam Ci atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zabrzu przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzierżona

Guido,Zabrze

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, 44m znajdujące się na czwartym piętrze w świeżo odremontowanym bloku. Dwa niezależne pokoje, nowa kuchnia, balkon. Ogrzewanie i woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goethego

Centrum Północ,Zabrze

200 000 zł35 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 35 m2 na pierwszym piętrze. W mieszkaniu wymienione instalacje wodno-kanalizacyjna i cała elektryka. Mieszkanie po generalnym remoncie około 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotarbińskiego

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

180 000 zł30 m² 5 932,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do remontu w cichej i spokojnej dzielnicy Zabrza o powierzchni 31 mkw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goethego

Centrum Północ,Zabrze

200 000 zł35 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Centrum Południe,Zabrze

191 980 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży atrakcyjne, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone w Zabrzu przy ul. Chodkiewicza o powierzchni 33,10 mkw, do tego przynależna piwnica o powierzchni 2,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

1 430 zł35 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka, zlokalizowana w centrum Zabrza. Metraż 35m2 Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, na drugim piętrze. Kamienica w całości przeznaczona na wynajem, uczciwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym balkonem położone na dobrze skomunikowanym osiedlu Zaborze przy ul. Struzika. Mieszkanie rozkładowe, osobne wejścia do każdego pomieszczenia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Centrum Południe,Zabrze

149 000 zł35 m² 4 298,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie z niskim czynszem do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.