dowolna

Mieszkania w centrum Zabrze - Oferty sprzedaży i najmu

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Śródmieście,Zabrze

242 000 zł50 m² 4 830,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania bardzo słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,1 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w centrum Zabrza w okolicy Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawliczka

Śródmieście,Zabrze

329 000 zł95 m² 3 463,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Zabrza. Lokal składa się z trzech dużych, jasnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Śródmieście,Zabrze

230 000 zł55 m² 4 217,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam bez pośrednika ładne, zadbane mieszkanie w samym centrum miasta. Do tej pory zamieszkane przez właściciela. Pomieszczenia: - przedpokój; - przestronny i jasny (ekspozycja południowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Wolności 235b. *II piętro. *47 m2. *Winda. *W cenie Internet. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *w pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum Południe,Zabrze

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o dużym potencjale. Idealnie nadaje się pod wynajem, jak i dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 3 Maja

Guido,Zabrze

144 000 zł53 m² 2 713,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji i wiele możliwości. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem. *II piętro. *42 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *w pokoju jest kanapa, stół, krzesła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

185 000 zł49 m² 3 761,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Zabrza, okolice Teatru Nowego i ch Platan. Mieszkanie rozkładowe, skierowane na dwie strony świata: wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Zabrze

305 000 zł64 m² 4 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu do zakupu 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku przy osiedlu Waryńskiego. Niezależne wejścia do każdego z pokoi. Pokoje bardzo ustawne, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Zabrze

1 700 zł39 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajmu ładne 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta Zabrze. Niezależne wejścia do każdego z pomieszczeń. Kuchnia z oknem, zabudowana meblami ze sprzętem agd. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

245 000 zł45 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Nowoczesne, przestronne z nutką luksusu .! Prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się ( trzeba tylko wstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakusa

Śródmieście,Zabrze

260 000 zł98 m² 2 648 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam państwu duże mieszkanie w samym centrum zabrza. Mieszkanie 2 pokojowe +kuchnia+łazienka z wc+przepokój oraz 2 komórki - z jednej można przerobić na pokój lub łazienkę. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

329 000 zł73 m² 4 485 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Proponujemy Państwu do zakupu ładne, 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta Zabrze przy ul. Wolności. Lokal znajduje się na idealnym 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Kazimierza Wielkiego

Zabrze,śląskie

175 000 zł45 m² 3 914,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Witaj! Jeśli poszukujesz jasnej kawalerki w świetnej części Zabrza, a dodatkowo chciałbyś/aś mieć swój ogród krok od mieszkania to świetnie trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Śródmieście,Zabrze

190 000 zł35 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży ładne, 2 pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu przy ul. Klonowej w Zabrzu. Mieszkanie o pow. 34,62 mkw, znajduje się na III piętrze wieżowca. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

579 300 zł86 m² 6 729 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Grafitowe Zabrze II Apartament 4 pokojowy z loggią i ogrodem | ul. Marii Skłodowskiej Curie zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Home on Nieruchomości biurem działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

300 000 zł62 m² 4 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w Centrum Zabrza, przy ul. de Gaulle'a w pięknej przedwojennej kamienicy. Na powierzchni 61,7m 2 mamy: - przestronny salon z kominkiem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriana

Śródmieście,Zabrze

460 000 zł119 m² 3 854,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Ip. niskiej kamienicy z 1907roku, znajdujące się w centrum Zabrza przy ul. Floriana. Mieszkanie o powierzchni ponad 119m 2 to: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Południe

Centrum Południe,Zabrze

275 000 zł52 m² 5 258,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 mkw położone w centrum miasta przy ul. De Gaulle`a,. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 pokoi typu (sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Centrum Południe,Zabrze

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2. *Powierzchnia 33 m2. *Ogrzewanie gazowe. *W pobliżu wjazd na dtś. *Z mieszkania 15 minut pieszo do ścisłego centrum. *Mieszkanie godne polecenia! Wyposażenie: lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

249 700 zł45 m² 5 599,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja. Oszczędzasz 2% wartości mieszkania- kupujący nie płaci podatku pcc! Nowoczesne, przestronne z nutką luksusu .! Mieszkanie bezczynszowe w nowej niższej cenie! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

1 270 zł22 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: mieszkanie dostępne od 1 marca! *kawalerka przy ul. Św. Urbana 13a (boczna ul. 3-go Maja). *Elektryczne ogrzewanie. *22 m2. *2 piętro. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Mikulczyce,Zabrze

290 352 zł42 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowy apartament o powierzchni 42,08 m2 w Zabrzu- mikulczycach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Mikulczyce,Zabrze

364 815 zł54 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowy apartament o powierzchni 54,45 m2 w Zabrzu- mikulczycach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Mikulczyce,Zabrze

295 503 zł47 m² 6 275,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowy apartament o powierzchni 47,09 m2 w Zabrzu- mikulczycach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

579 000 zł67 m² 8 590,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, kameralne i o bardzo wysokim standardzie wykończenia miejsce do zamieszkania w stylowej kamienicy po kompletnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

384 800 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku. Zabrze, zaborze ul. Wolności 522. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Zabrze,śląskie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj! Jeśli poszukujesz jasnego, ustawnego mieszkania z balkonem w świetnej części Zabrza, to świetnie trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu i kontaktu. Mieszkanie: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

267 000 zł45 m² 5 987,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne z nutką luksusu .! Mieszkanie bezczynszowe! Prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Maciejów,Zabrze

249 900 zł39 m² 6 383,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj! Poszukujesz swojego przytulnego, jasnego mieszkania z dużym balkonem w świetnej okolicy z super dojazdem do Gliwic, centrum Zabrza? Cieszę się, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

255 000 zł50 m² 5 144,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąca oferta! Niski czynsz! Mieszkanie w centrum Zabrza, świeżo wyremontowane! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Centrum Północ,Zabrze

184 900 zł51 m² 3 596,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje Centrum! W sąsiedztwie Parku | Zabrze ul. Charles de Gaulle'a zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaborze

Zaborze,Zabrze

249 000 zł52 m² 4 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01.23 przebywam na urlopie. Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, zaborze-Poręba, ul. Wolności (druga linia zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rokitnica,Zabrze

279 000 zł68 m² 4 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz uciec od ścisłego centrum, ale nadal mieszkać w mieście? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam ofertę 3 pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 68m2 w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Śródmieście,Zabrze

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem, wysoki standard! Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

280 000 zł49 m² 5 725,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży bardzo ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

405 000 zł92 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Super oferta, 0% prowizji od kupującego! oferta wyłącznie W kk nieruchomości! mieszkanie po kapitalnym remoncie, do wprowadzenia! Oferuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urbana

Śródmieście,Zabrze

450 000 zł106 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Dla biura nieruchomości. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, centrum, ul. Św. Urbana. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janek

Janek,Zabrze

189 000 zł36 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, os. Janek. Lokal ma powierzchnię 36,40 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Śródmieście,Zabrze

259 000 zł40 m² 6 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Super oferta! mieszkanie po kapitalnym remoncie, bez wkładu finansowego, do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Zabrze,śląskie

190 000 zł39 m² 4 904,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, centrum, ul. Klonowa. Lokal ma powierzchnię 38,74 m2 i składa się z 2.