dowolna

Mieszkania umeblowane Zabrze - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

415 000 zł63 m² 6 570,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie z balkonami | Zabrze Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 14b. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Zabrze w lokalizacji, która gwarantuje stałe zainteresowanie najemców. Lokalizacja, która przyciąga Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Centrum Południe,Zabrze

1 700 zł42 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Zabrze, centrum Południe Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Centrum Południe, przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

284 000 zł47 m² 5 992,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, położone w centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Armii Krajowej z możliwością dzierżawy terenu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

1 800 zł63 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w oazie spokoju? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (os. Kopernika).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Zabrze

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 53m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "żyj kolorowo" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

1 800 zł77 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! oferta dla studentów lub pary Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo ładnego, wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zabrze

Zabrze,śląskie

216 900 zł33 m² 6 527,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż - Zabrze Centrum Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,23 m , położony na 2. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na wynajem. Mieszkanie dostępne od 01.05.2026 Znajduje się na osiedlu Tadeusza Kotarbińskiego, jest to prężnie rozwijające się osiedle, idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyki

Poremba,Zabrze

415 000 zł65 m² 6 377,74 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe umiejscowione na wysokim parterze w monitorowanym budynku przy ul. Jana Pyki 8 w Zabrzu. Przemyślany i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

329 000 zł51 m² 6 513,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 niezależne pokoje 50,51 m 7 piętro balkon piwnica komórka obok mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Maciejów,Zabrze

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Ograniczona czasowo! Nowa Cena! Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i środkowe mieszkanie w spokojnej części miasta przy ulicy Zaolziańskiej 21 ,zabrze - minuta od Sośnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Helenka,Zabrze

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka 39 m | Zabrze Helenka | 249 000 zł Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Janek,Zabrze

339 000 zł47 m² 7 285,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

# szukasz przytulnego mieszkania w kameralnej lokalizacji? # Zależy Ci jednocześnie świetnej komunikacji, szybkim dostępie do dtś, katowic, gliwic? # Chcesz zamieszkać w dobrym standardzie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

449 000 zł63 m² 7 108,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianów

Zabrze,śląskie

426 900 zł38 m² 11 146,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponujemy Państwu do sprzedaży nowe dobrze wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zielona Dolina przy ul. Bocianów 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

215 000 zł33 m² 6 607,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania - studio, salon z aneksem kuchennym, osobno sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową i ubikacją. Lokal mieszkalny stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

599 000 zł61 m² 9 842 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1 piętro z windą duży balkon zielona okolica 60,86 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu i komfortowo wyposażone. Idealna alternatywa dla osób, które zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

659 000 zł99 m² 6 653,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy kamieniczny charakter z nowoczesnym standardem i daje realne poczucie przestrzeni, ta oferta zasługuje na uwagę. Lokalizacja w centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, po generalnym remoncie, urządzonego i wyposażonego, oraz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Południe,Zabrze

399 000 zł85 m² 4 688,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

272 500 zł40 m² 6 896,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta to bezpieczny i rozsądny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem oraz panoramicznym widokiem na Śląsk, położone na 9. piętrze budynku z windą. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Zabrze,śląskie

309 000 zł47 m² 6 616,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 21.04.2026r. Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł34 m² 6 072,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Zabrza, położone na 10. piętrze bloku z windą. Jasne, bardzo ciepłe, z ładnym widokiem na panoramę miasta i zachody słońca. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

1 900 zł63 m² 30,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,19 m | balkon | 2 windy | ul. Klonowa | dostępne od zaraz Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji -ul. Klonowa 29 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Zabrze - ul. Pawła Ślęczka 6 mieszkanie wolne od zaraz! Biuro Projekt Kwadrat prezentuje ofertę na wyłączność - funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

369 000 zł51 m² 7 305,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam klimatyczne mieszkanie w Zabrzu w dzielnicy śródmieście. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- r E Z E R W A C J A - Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza ,spokojna i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się przy ul.Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

270 000 zł49 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

339 000 zł63 m² 5 382,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie o bardzo praktycznym rozkładzie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

229 000 zł44 m² 5 178,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś, a4, a1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Zabrze,śląskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla 2 osób obok dtś - bez pośredników Wynajmę (bardzo chętnie studentom) mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, położone na 1 piętrze bloku przy ul. Matejki 15b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepaniakowej

Centrum Południe,Zabrze

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio umeblowane słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ogrzewanie z miasta. Balkon duży ok. 6.5m. Dwie duże szafy w zabudowie. Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

309 000 zł72 m² 4 321,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowe mieszkanie: wyobraź sobie poranki przy ul. Kasprowicza w Zabrzu - okolica tętni codziennym życiem, a jednocześnie zachwyca spokojem. Kamienice i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Centrum Południe,Zabrze

299 000 zł48 m² 6 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Widok balkonu na zieleń ma dla Ciebie znaczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

333 000 zł40 m² 8 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.