dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zabrze - Oferty „sprzedam mieszkanie”

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaolziańska

Maciejów,Zabrze

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, cztery pokoje w tym dwa po 16 m2 garderoba, szafy na sprzęt gospodarczy, łazienka wykafelkowana, kuchnia widna z oknem, balkon, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Biskupice,Zabrze

41 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienie mieszkanie 41m2. 2 pokoje jeden wiekszy drugi mniejszy kuchnia duża łazienka z vc(prysznic),bardzo ciepłe mieszkanie pół tony wegla na zime,piec nowy kaflowy na gwarancji spokojnie ogrzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

300 000 zł153 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Zabrza ul. Wolności w bardzo ładnej wyremontowanej kamienicy duza pow. użytkowa , cztrey pokoje , garderoba ,dwie łazienki ,ogrzewanie gazowe plus wspomagające kominkowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maciejów

Maciejów,Zabrze

117 000 zł36 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w cichej spokojnej okolicy.Blok monitorowany.~W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Kanałem

Maciejów,Zabrze

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 w pobliżu centrum Zabrza. Okolice Placu Słowiańskiego. 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, wc, balkon(6mx0,8m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

75 900 zł31 m² 2 448,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ładne i funkcjonalne mieszkanie na IV piętrze w spokojnej okolicy. Dobry dojazd. Mieszkanie posiada przestronny pokój z jasną kuchnią. Ogrzewanie centralne. Niski czynsz ok. 200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie z balkonem. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. W mieszkaniu wszystkie okna zostały wymienione na nowe pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania przytulną i cichą kawalerkę. Jasny pokój z wnęką, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój z szafą. Łazienka i kuchnia wyposażone. Spokojna dzielnica jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janika

Poremba,Zabrze

200 000 zł71 m² 2 816,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

mieszkanie widne,suche ,okna wymienione,drzwi antywlamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Zabrze,śląskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 35m/kw.- trzypokojowe z kuchnią i łazienką. Okna od strony południowo-zachodniej, balkon. W bloku znajdują się dwie windy, zsyp dodatkowo podjazd dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz dużej łazienki z wc (toaleta zostala polaczona z lazienka w przestronny pokoj kapielowy). Stan techniczny mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Mikołaja Kopernika,Zabrze

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Zabrze,śląskie

240 000 zł65 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na 1 p. blok ocieplony .Mieszkanie w bardzo cichej okolicy w pobliżu przedszkole ,szkoła .Polecam osobom ,które maja małe dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży spółdzielcze własnościowe dwupokojowe mieszkanie z wewnętrzną kuchnią z prześwitem i łazienką. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze, 4- piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

350 000 zł153 m² 2 287,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie w centrum Zabrza w ładnej odnowionej stylowej kamienicy - pow. mieszkania 153 m2 dwie łazienki , cztery pokoje , garderoba , długi przedpokój - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Zabrze,śląskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ustawne i jasne mieszkanie położone na 7 p. w wieżowcu z windą. Na półpiętrze zsyp na śmieci.Dobra lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zabrze,śląskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łazienka osobno Ubikacja Osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dyboskiego

Zabrze,śląskie

80 000 €68 m² 1 176,47 €/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 70 mkw w kamienicy po kompleksowym remoncie, pełna dokumentacja, wymienione wszystkie możliwe instalacje - wodna, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna, nowe plastikowe okna rehau, kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Południe

Centrum Południe,Zabrze

132 000 zł66 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, kwadratowe pokoje, duża, kwadratowa, jasna kuchnia, dość duża, jasna łazienka. Przedpokój. Rzokład: z przedpokoju wchodzi się do kuchni i jednego pokoju, z kuchni do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Zabrze,śląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Zabrza, blisko parking, przystanek autobusowy, tramwajowy, dworzec pkp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkacego

Helenka,Zabrze

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie po remoncie do natychmiastowego zamieszkania.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Zabrza przy deptaku. W najbliższej okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec kolejowy, budynki administracji publicznej i służba zdrowia. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Zabrze,śląskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie grzecznościowe kontakt telefoniczny. Mieszkanie z ogrodem 500m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze Północ,Zabrze

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie kuchnia z salonem 20m2,duża sypialnia oraz pokój 9m2. 10 min.samochodem do Katowic i blisko do wszystkih miast aglomeracji. Widok z okna na łąki i lasek,spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Centrum Północ,Zabrze

100 000 zł33 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jest połozone w bliskiej okolicy Politechniki Śląskiej,blisko do centrum,przychodni,przedszkola,komisariatu,parku.Spokojna cicha okolica,wyjście z klatki nie prowadzi na ulice więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

320 056 zł88 m² 3 637 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Ogrzewanie etażowe gazowe (piec Vaillant). Po generalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, wodna i gazowa, nowe okna. Duża łazienka z oknem (wanna, prysznic, umywalka, wc - ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Helenka,Zabrze

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z dala od centrum. Dzielnica spokojna, niedaleko las, akademia medyczna. Blisko Ośrodek Zdrowia, kościół, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kołobrzeska

Rokitnica,Zabrze

70 000 zł24 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowa instalacja elektryczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum Północ,Zabrze

142 000 zł44 m² 3 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Zabrzu na ulicy Jagiellońskiej o powierzchni 43,61m .Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze solidnego domu z cegły. Mieszkanie jest położone w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Helenka

Helenka,Zabrze

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie nie używane - nie wymaga żadnego wkładu finansowego mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi i dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Centrum Północ,Zabrze

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: własnościowe (wspólnota mieszkaniowa)70m2 , nasłonecznione, cztery pokoje (osobno wc i łazienka), co i cw z sieci, dwa balkony, III piętro (budynek czteropiętrowy),domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Poremba,Zabrze

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o bardzo dobrym układzie komunikacyjnym. 3 niezależne pokoje, oddzielna łazienka i ubikacja. Duży pokój ma ponad 20 m2. Kuchnia po remoncie - wymienione instalacje, nowe kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Centrum Północ,Zabrze

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam, dwupokojowe mieszkanie 53m2 z balkonem i tarasem w centrum Zabrza (okolice pl. Słowiańskiego).Mieszkanie z bardzo ładnym układem pomieszczeń, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze Południe,Zabrze

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodatkowe informacje: - centralne ogrzewanie, okna plastikowe, drzwi podwójne w tym jedne antywłamaniowe typu Gerda. - dobry dojazd do dtś, w pobliżu znajduje się, szkoła, przedszkole, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biskupice

Biskupice,Zabrze

170 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Maciejów,Zabrze

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana zabrze maciejów po generalnym remoncie! W naszej ofercie przedstawiamy Pańtwu mieszkanie w Zabrzu Maciejowie 36m w cenie 105 000 zł.Mieszkanie jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Rokitnica,Zabrze

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży 2 wu pokojowe na 1 pietrze z balkonem,podpiwniczone,cegła,nowe okna pcv,drzwi frontowe nowe,centralne ogrzewanie,łazienka+wc w mieszkaniu.Dzielnica spokojna,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

235 000 zł74 m² 3 175,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne, ustawne i przytulne. Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Zabrza w bliskim otoczeniu szkoła, przedszkole (ok. 200 m), multikino oraz hipermarkety Kaufland, M1, makro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Helenka

Helenka,Zabrze

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy mieszkanie W zabrzu-helence! Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 57 m2 położone w spokojnej dzielnicy Zabrza-Helenka. Mieszkanie znajduje sie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 52 metry kwadratowe w centrum Zabrza przy ul. De Gaulle'a 105 na parterze. Budynek po remoncie, mieszkanie odświeżone, nowa instalacja wod.kan. elektryczna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

30 000 zł39 m² 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam mieszkanie czynszowe.Mieszkanie nie jest wykupione.Pieniądze jakie chce dostać są za odstąpienie mieszkania oraz remont jaki włożyłem w mieszkanie, częściowe umeblowanie,piec.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij