dowolna

Mieszkania wyremontowane Zabrze - Oferty sprzedaży i wynajmu

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

180 000 zł30 m² 6 040,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Koniecznie zobacz spacer 3 D oraz rzuty załączone do ogłoszenia! Szukasz mieszkania do wprowadzenia 'od tak', w samiusieńkim Centrum Zabrza, z przepięknym widokiem na Panoramę Miasta? Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł38 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

R e Z E R W A C J A podpisana umowa przedwstępna sprzedaży Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po generalnym remoncie w Zabrzu, przy ulicy Reymonta 46 Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł34 m² 6 238,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, z możliwością inwestycji, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza, mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 33,5 m2, sprzedam, cena 209 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Centrum Południe,Zabrze

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 60, w centrum miasta. Budynek kameralny, 2 piętrowy, ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

299 000 zł86 m² 3 492,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Nieruchomość o powierzchni 85,62 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Majnusza

Śródmieście,Zabrze

2 450 zł57 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze! Zadzwoń i umów się na prezentacje! 3 pokoje z balkonem w nowym budownictwie | 56,93 m2 Po generalnym remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rokitnica,Zabrze

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w Rokitnicy idealne dla pary, rodziny, bądź jako inwestycja. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy. Mieszkanie składa się z kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mehoffera

Guido,Zabrze

247 000 zł43 m² 5 691,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe mieszkanie w Centrum Zabrza. Na sprzedaż oferowane jest przytulne mieszkanie o powierzchni 37,4m , zlokalizowane w centrum Zabrza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrata

Zabrze,śląskie

249 000 zł44 m² 5 711,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gotowe do zamieszkania Mieszkanie po gruntownym remoncie Wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz 275 zł Bardzo dobra lokalizacja, centrum miasta i Gliwice w zasięgu mieszkanie 3-pokojowe urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Mikulczyce,Zabrze

199 000 zł52 m² 3 822,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,06 m2, położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Nowodworskiej 10 w Zabrzu. Rozkład pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

469 900 zł74 m² 6 315,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Urbana w Zabrzu. Główne parametry mieszkania: powierzchnia: 74,4 m2. PIętro 3, idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

799 000 zł73 m² 10 909,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią i garderobą -gotowe do zamieszkania! Zabrze, osiedle Grafitowe II Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pawłów,Zabrze

340 000 zł67 m² 5 074,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy na osiedlu Pawłów w Zabrzu. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wspólnota mieszkaniowa Niski czynsz Będziesz Pierwszym właściciel po remoncie Mieszkanie w trakcje generalnego remontu. Możliwość oglądania. Zdjęcia przedstawiają zakończoną inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

250 000 zł46 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nie przegap szansy na nabycie wyjątkowego mieszkania w Centrum Zabrza. Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 43,1m , zlokalizowane w centrum Zabrza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

2 100 zł46 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maciejów,Zabrze

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia w świetnej lokalizacji i z pięknym widokiem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banachiewicza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

285 000 zł52 m² 5 438,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wprowadź się od zaraz! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kopernika w Zabrzu! Marzysz o mieszkaniu, do którego wystarczy wnieść swoje rzeczy i od razu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

264 000 zł78 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,02 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Reymonta 5 w Zabrzu. Układ /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

2 500 zł61 m² 40,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkania: * po generalnym remoncie, * gotowe do wprowadzenia * lokalizacja * wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,49 m2 znajduje się przy ul. Wolności 313 w Zabrzu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z Zabrzu Zaborzu przy dtś, obok Lidl. tramwaj i bus, mieszkanie w budynku ocieplonym, bardzo ciepłe, balkon ( 2 krzesła i stolik), szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Kanałem

Śródmieście,Zabrze

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 119,67 m położony na prestiżowym osiedlu w Zabrzu, na ulicy Nad Kanałem 14. Ten wyjątkowy apartament znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Idealne dla pary. Bardzo ciepłe (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Janek,Zabrze

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane i gustownie wykończone dwu pokojowe mieszkanie w super lokalizacji Zabrze osiedle Janek. Nieruchomość o powierzchni 42,50m2 zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermisza

Mikołaja Kopernika,Zabrze

2 500 zł63 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie 62,96 m2. Zabrze, ul. Hermisza 6, mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Opis mieszkania mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

713 160 zł89 m² 8 025,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 88,86m2 wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 3,20 m2 - w cenie 12 800, 00 zł oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w centrum Zabrza ul. Żeromskiego 30. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane co jest jego dodatkową zaletą jeśli chodzi o inwestycje.!Wspólnota budynku otrzymała dotacje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bez prowizji Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Zabrzu przy ulicy Moniuszki Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Zabrzu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m2 (blisko 100 m2 po podłodze), zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwrotnicza

Mikulczyce,Zabrze

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Zwrotniczej 11f, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Janek,Zabrze

262 000 zł30 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Sportowa Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mikulczyce,Zabrze

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Idealne mieszkanie na start 39 m . Zlokalizowane w doskonałym miejscu, które łączy w sobie wygodę miejskiego życia z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

415 000 zł70 m² 5 921,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Wolności 250 w Zabrzu Świetna inwestycja Niskie koszty utrzymania - ok. 300zł Możliwość umeblowania meblami na wymiar Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Zabrze

674 925 zł86 m² 7 839,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Grafitowe Zabrze II, zabrze Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 86,09 m , położone w inwestycji Grafitowe Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Centrum Południe,Zabrze

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane w kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

319 000 zł49 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży rewelacyjnie zlokalizowane i kompleksowo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

325 000 zł78 m² 4 169,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

420 000 zł142 m² 2 966,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 121 m , położone w ocieplonej kamienicy w Zabrzu przy ul. Tarnopolskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij